Jak połączyć wiele subredditów z Multireddits

Jeśli subskrybujesz wiele społeczności na Reddits, niektóre treści, które chcesz zobaczyć, mogą się zgubić. Aby ułatwić przeglądanie, możesz stworzyć własny „multireddit”, który łączy posty z wielu subredditów w jeden kanał.

Co to są Multireddits?

Na pierwszy rzut oka przewijanie pierwszej strony Reddita może być trochę przytłaczające – zwłaszcza jeśli jesteś częścią wielu przypadkowych subredditów. Na przykład między memami i śmiesznymi zdjęciami kotów możesz widzieć ważne wiadomości z ostatniej chwili, co może nie być idealnym doświadczeniem podczas czytania. Trudno też odfiltrować typy postów, które chcesz zobaczyć, chyba że przejdziesz do określonego subreddita. Istnieje jednak wiele subredditów, które mają podobne typy treści.

Multireddits lub „multis” to funkcja, która pozwala Redditors łączyć wiele subredditów na jednej stronie w celu łatwego czytania. Działa bardzo podobnie do agregatorów wiadomości RSS. Na przykład, jeśli chcesz przeglądać nagłówki dnia zebrane z wielu subredditów z różnymi rodzajami wiadomości, możesz utworzyć multireddit, który łączy r / News, r / WorldNews, r / Technology, r / Sports i r / Entertainment .

Multireddits to także świetny sposób na sortowanie ulubionych kanałów w grupy podobnych subredditów. Zamiast wchodzić do subredditów jeden po drugim, zobaczysz najnowsze i najczęściej oceniane posty od wszystkich. Multireddits to także dobry sposób, aby zobaczyć posty z subskrybentów, których nie subskrybujesz.

Tworzenie Multireddit

Aby stworzyć multireddit, musisz używać starej wersji strony Reddit. Aby to zrobić, przejdź do opcji Ustawienia użytkownika> Konto i przełącz opcję „Zrezygnuj z przeprojektowania”, co spowoduje, że stara wersja będzie domyślną. Możesz także uzyskać dostęp do starego Reddita pod adresem old.reddit.com.

Aktualizacja: możesz również utworzyć „niestandardowe kanały”W nowym interfejsie Reddit. To jest nowa nazwa dla multireddits.

Po lewej stronie Twojej strony głównej pojawi się rozwijane menu, w którym zobaczysz listę domyślnych multiredditów, które subskrybujesz. Kliknij „Utwórz” i wpisz preferowaną nazwę dla swojego multi. W tym przykładzie nazwiemy naszą multi „Technologią”. Zostaniesz przekierowany na stronę swojego multi. Stąd możesz ustawić multi na widoczność publiczną lub prywatną.

Reddit Tworzenie Multireddits

Następnie możesz wpisać, które subreddity zostaną w nim umieszczone. Po prostu wpisz nazwę subreddita w polu tekstowym i kliknij przycisk „+”, aby dodać go do swojego multi. W poniższym przykładzie zobaczysz, że dodaliśmy r / Apple, r / Android, r / Technology i r / PCMasterRace do naszego multi. Po dodaniu będą natychmiast widoczne na stronie.

Reddit Technology Subreddits

Istnieje inny sposób na zrobienie multi bez konieczności używania starej wersji Reddit. Normalny adres URL subreddita ma format „reddit.com/r/”, po którym następuje nazwa subskrybenta. Możesz połączyć wiele subskrybentów w łącze do multireddita, dodając „+” między każdą nazwą subreddita. Na przykład „reddit.com/r/news+worldnews” poprowadzi Cię do multi z r / News i r / WorldNews.

Kanał informacyjny Reddit

Jednak ten sposób tworzenia wielu nie pozwala na nadanie mu niestandardowej nazwy. Nie ma również możliwości uzyskania dostępu do niego bezpośrednio ze strony głównej Reddit, więc musisz dodać link do zakładek, aby uzyskać do niego dostęp później.

Dodawanie innych Multireddits

Podobnie jak subreddits, możesz także dodawać Multireddits, które inni użytkownicy utworzyli i pozostawili publicznie dostępne. Pojawią się na lewym pasku bocznym w starym Reddicie i możesz je dostosować tak, jak te, które sam stworzyłeś.

Reddit Tworzenie kopii Multis

Jeśli jesteś na starym Reddicie, aby go śledzić, przejdź do strony profilu właściciela multireddita. Po lewej stronie zobaczysz pole z napisem „Public Multireddits”. Kiedy uzyskasz dostęp do jednego z nich, kliknij „Utwórz kopię”, a następnie możesz przeglądać lub dostosowywać ten multireddit tak bardzo, jak uznasz za stosowne. Możesz również przeczytać multireddit bezpośrednio z profilu użytkownika.

W ten sam sposób możesz również udostępniać swoje multimedia innym osobom. Dopóki utworzony przez Ciebie multireddit jest publiczny, inne osoby mogą tworzyć jego kopie i wyświetlać je na lewym pasku bocznym.

Świetne sposoby korzystania z Multireddits

Jedną z najlepszych rzeczy w multireddits jest to, że możesz przeglądać żądane treści bez przytłaczania listy subskrypcji. Na przykład istnieją tysiące subredditów poświęconych kotom. Dlatego użytkownik Reddita, który kocha koty, zrobił kilka multireddits które zawierają wiele najlepszych, dzięki czemu będziesz mieć nieograniczony strumień kocich zdjęć bez 100 subredditów związanych z kotami, które zaśmiecają Twój domowy kanał.

Koty Multireddit Reddit

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to również doskonały sposób na przeglądanie wiadomości z określonej niszy. Na przykład najbardziej aktywne sportowe subskrybenty koncentrują się tylko na jednym sporcie. Na przykład, jeśli jesteś fanem wielu sportów i chcesz zobaczyć relacje z nich wszystkich, możesz połączyć r / NBA, r / NFL i r / hockey w jednym kanale.

x