Jak pominąć animację wylęgania się jaj w Pokèmon Go


Pierwsze jajko, które wyklujesz w Pokèmon Go, będzie dla Ciebie naprawdę ekscytującym punktem w grze. To kamień milowy, w który trafiłeś dość wcześnie. Tajemnica dotycząca tego, którego pokémona wyklujesz, tkwi w nadziei, że możesz wykluć coś rzadkiego, w zależności od rodzaju wykluwanego jaja. Moim pierwszym wykluciem jaj było Magikarp i pomogło mi to dostosować się do rozczarowania, jakie może towarzyszyć wylęganiu się jaj. Wyklucie jajka, które daje ci bezużytecznego Pokémona, jest irytujące, ale jest jeszcze bardziej irytujące, gdy jesteś w trakcie łapania Pokémona i „Och?” pojawia się ekran. Twoje jajko może się wykluć, ale Pokémon, którego próbujesz złapać, może uciec. Oto, jak możesz go pominąć, jeśli pojawi się w przedwczesnym momencie.

Poczekaj na „Oh?” pojawi się ekran. Musisz go dotknąć, aby wylęganie się rozpoczęło lub po prostu pozostanie. Ekran pojawi się niezależnie od tego, jak niesamowity jest Pokémon, którego próbujesz złapać.

Kiedy się pojawi, nie dotykaj go, aby rozpocząć kreskowanie. Zamiast tego po prostu zsuń palce do wewnątrz, tak jakbyś chciał pomniejszyć mapę podczas gry. Spowoduje to natychmiastowe odrzucenie animacji i pozwoli ci kontynuować grę.

wylęg jajek OH

Odrzucenie animacji oznacza, że ​​nie wiesz, który Pokémon wykluł się z jajka. Aby to ustalić, przejdź do listy złapanych Pokémonów i posortuj je według „ostatnich”. Alternatywnie przejrzyj listę i wszystkie Pokémony z jasnoniebieskim cieniem to te, które złapałeś lub wyklułeś w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jeśli złapałeś jednego Pokémona za dużo w ciągu ostatnich 24 godzin i nie możesz stwierdzić, który pochodzi z jajka, przejdź do swojego dziennika, aby przefiltrować, które z nich złapałeś. Dziwny będzie ten, który się wykluł. Ta sztuczka działa tylko w celu odrzucenia animacji wylęgania się jaj.

x