Jak przekształcić adres URL w link emoji

Udostępnij teraz w social media:


Domeny emoji są teraz czymś. Zamiast adresu URL domena emoji będzie miała kilka frowny face, które należy wprowadzić w pasku adresu, aby otworzyć stronę internetową. Na końcu nadal masz serię liczb, które kierują Cię do witryny. Emotikony są maską ułatwiającą zapamiętanie nazwy domeny. Właściciele domen to ci, którzy muszą zarejestrować domenę emoji. Ty, jako użytkownik końcowy, i tak nie możesz mieć na to wpływu. Jeśli jednak podoba Ci się emoji w adresie URL, możesz użyć Linkmoji, aby przekształcić adres URL w link Emoji.

Skopiuj adres URL, który chcesz przekształcić w link Emoji do schowka. Odwiedź Linkmoji i wklej adres URL. Kliknij „Utwórz linkmoji”

  Potężny silnik w czasie rzeczywistym do zgrywania stron internetowych

Linkmoji przekształci wklejony adres URL w link Emoji. Możesz go skopiować i udostępnić każdemu, kogo chcesz. Twój odbiorca kliknie link emoji, a Linkmoji przekieruje go do podstawowego linku, który dla niego ustawiłeś. Przekierowanie jest nieco powolne i nie jest dokładnie tym, co nazwałbyś płynnym.

Jeśli nie podobają Ci się znaki Linkmoji zawarte w linku Emoji, możesz utworzyć niestandardowe łącze Emoji. Kliknij przycisk „Dostosuj” pod wygenerowanym linkiem Emoji. Link do emotikonów musi mieć co najmniej sześć znaków i nie powinien być wcześniej używany. Kliknij te, które chcesz uwzględnić w łączu, i usuń te, których nie chcesz.

Linkmoji obsługuje podstawowy zestaw emoji. Nie obsługuje całego zestawu, który widzisz na smartfonie. Emotikony osób są całkowicie nieobecne w ofercie, z jednym lub dwoma wyjątkami. Większość przedmiotów i popularne buźki są obecne, podobnie jak owoce i warzywa.

  Jak dodać informacje o lokalizacji lub filtry do posta na Snapchacie?

Powinniśmy Cię ostrzec, że chociaż kuszące jest użycie linku emoji, możesz zniechęcić użytkowników odpowiednim przekierowaniem. Ostrożni użytkownicy mogą pomyśleć, że są przekierowywani na złośliwą witrynę i będą tym zmęczeni.

Odwiedź Linkmoji

x