Udostępnij teraz w social media:

Aplikacja Netflix ma przycisk przewijania do tyłu, który pozwala cofnąć się o dziesięć sekund. Interfejs internetowy nie ma tych przycisków, ale wszystkie aplikacje na Windows 10, iOS i Android mają. Niestety żadna z tych aplikacji nie ma przycisku szybkiego przewijania do przodu. Jeśli przypadkowo przegapisz część oglądanego serialu, możesz cofnąć się o dziesięć sekund. Jeśli chcesz pominąć długie wprowadzenie do programu, nie ma przycisku szybkiego przewijania do przodu. Masz do dyspozycji pasek wyszukiwania, ale nie jest to najwygodniejszy sposób na szybkie przewijanie do przodu. Istnieje jednak znacznie łatwiejszy sposób na przewinięcie serwisu Netflix do przodu o dziesięć sekund.

Na iOS

Aplikacja Netflix na iOS nie ma przycisku szybkiego przewijania do przodu, ale ma Centrum sterowania. Otwórz Netflix na swoim urządzeniu iOS i odtwórz coś.

Przesuń palcem w górę od dołu ekranu, aby wywołać Centrum sterowania. Przesuń palcem w lewo, aby przejść do panelu sterowania multimediami. Tutaj zobaczysz dedykowany przycisk do przewijania serwisu Netflix o dziesięć sekund. Dotknij go, a cokolwiek grasz, przeskoczy do przodu o dziesięć sekund.

W systemie Android

Nie jest to możliwe na Androidzie. Aplikacja Netflix zachowuje się zupełnie inaczej na Androidzie. Jeśli weźmiesz pod uwagę, jaką swobodę Android daje ogólnie aplikacjom, aplikacja Netflix jest rozczarowaniem. Na przykład nie możesz zrobić zrzutu ekranu aplikacji Netflix na Androida. Aplikacja podobnie nie łączy się z kontrolkami odtwarzacza multimedialnego, które Android ma w panelu powiadomień.

Sprawdź -   Jak uzyskać podgląd programisty Androida O.

W żadnym wypadku nie jest to wada Androida. W rzeczywistości Android jest znacznie bardziej elastyczny niż iOS, więc tak naprawdę decyzja Netflixa o nieobsługiwaniu tych elementów sterujących. Jeśli Netflix zmieni zdanie i zaktualizuje aplikację, opublikujemy aktualizację.

W systemie Windows 10

Nie jest to możliwe w aplikacji Netflix dla systemu Windows 10. Ponownie wydaje się, że jest to decyzja Netflix, aby nie zezwalać dedykowanym kontrolkom multimediów na klawiaturze na sterowanie aplikacją. Gwizd.