Jak słuchać muzyki Apple na pulpicie


Ekosystem Apple jest zamknięty. To niesłychane, że firma zezwala na działanie którejkolwiek ze swoich usług lub aplikacji na urządzeniach innych niż Apple. Na przykład iMessage to popularna usługa, która nigdy nie pojawi się ani na Linuksie, ani na Windows 10, ponieważ jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych usług na iOS i macOS i utrzymuje użytkowników. Apple Music nie jest inny; jest to usługa Apple, która działa na produktach Apple. Wygląda jednak na to, że istnieje sposób na słuchanie Apple Music na komputerze. Będziesz potrzebować przeglądarki internetowej, dla której możesz zmienić agenta użytkownika, oraz Apple ID.

Apple Music na Twoim biurku

Zalecamy używanie przeglądarki Firefox i Przełącznik agenta użytkownika dodatek. Użyj dodatku i zmień klienta użytkownika na urządzenie mobilne Apple lub przeglądarkę na Safari. Ma prosty interfejs graficzny, którego możesz użyć do wprowadzenia tych zmian.

Kolejny, odwiedź tę witrynę. Wyszukaj dowolny utwór i odtwórz jego podgląd do końca. Jeśli odtwarzacz podglądu nie ładuje się, odśwież stronę kilka razy lub po prostu wypróbuj inny utwór. Odtwarzacz podglądu ma opcję logowania. Kliknij go i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.

Otworzy się nowe okno z prośbą o zalogowanie się przy użyciu swojego Apple ID. Upewnij się, że identyfikator dotyczy kraju, w którym dostępna jest usługa Apple Music. Po zalogowaniu się przeniesie Cię do ekranu głównego, na którym możesz słuchać muzyki, jednak może to spowodować wyświetlenie błędu. Dzieje się tak, ponieważ okno logowania zostało otwarte w oknie, które nie ma odpowiedniego klienta użytkownika. Skopiuj adres URL i wklej go w nowej karcie ze zmienionym agentem użytkownika na urządzenie Apple.

To nie jest prosty, płynny proces i prawdopodobnie nie powinien być używany w ten sposób. Apple wkrótce dowie się o tym i zamknie go lub umieści blok, który uniemożliwia użytkownikom dostęp do niego. Apple Music walczy o konkurowanie ze Spotify, więc nie zamierza w najbliższym czasie rezygnować z wymagań dotyczących urządzeń Apple. Jest też fakt, że nigdy nie pojawia się monit o zakup subskrypcji, co oznacza, że ​​zasadniczo słuchasz piosenek za darmo i żadna usługa na to nie pozwala.

Użytkownicy, którzy to wypróbowali, mogli słuchać pełnych utworów w doskonałej jakości, chociaż większość spekuluje, że prędzej czy później zostanie to zamknięte. Myślimy raczej wcześniej niż później.