Jak udostępniać zdjęcia na Instagramie z pulpitu

Instagram to sieć społecznościowa dostępna wyłącznie dla urządzeń mobilnych. Zawsze tak było. Zaczęło się wyłącznie dla użytkowników iOS, ale od tego czasu rozszerzyło się na inne platformy. Ma interfejs sieciowy, do którego można uzyskać dostęp z pulpitu, ale jest bardzo ograniczony. Z pulpitu nie możesz wiele zrobić, a na pewno nie możesz przesyłać z niego zdjęć. Spośród niezliczonych aplikacji stacjonarnych Instagram, które są dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i Mac, żadna nie pozwala na udostępnianie zdjęć na Instagramie z komputera. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Instagram jest przeznaczony dla telefonów komórkowych, a nie tylko smartfonów. Ma w porządku aplikację mobilną, która właśnie otrzymała zupełnie nową funkcję; przesyłanie zdjęć. Możesz korzystać z witryny mobilnej, aby udostępniać zdjęcia na Instagramie z komputera.

Zmień agenta użytkownika

Aby przesyłać i udostępniać zdjęcia na Instagramie z komputera, musisz uzyskać dostęp do mobilnej witryny internetowej. Możesz uzyskać do niego dostęp, jeśli witryna podejrzewa, że ​​odwiedzasz witrynę za pomocą przeglądarki mobilnej. Aby oszukać stronę internetową, musisz sprawić, by Twoja przeglądarka na komputerze wyglądała jak przeglądarka mobilna, tj. Musisz zmienić klienta użytkownika.

Najprościej jest to osiągnąć za pomocą przeglądarki Firefox. Otwórz przeglądarkę Firefox i zainstaluj dodatek User Agent Switcher. Ten dodatek to najłatwiejszy sposób na sfałszowanie używanej przeglądarki i systemu operacyjnego. Zainstaluj go i przeciągnij jego ikonę na pasek narzędzi. Kliknij ikonę i wybierz „iPhone 3.0” z listy domyślnych programów użytkownika.

Udostępniaj zdjęcia na Instagramie

Odwiedź Instagram i zaloguj się na swoje konto na Facebooku. Instagram uważa, że ​​przechodzisz z iPhone’a, więc przeniesie Cię na jego mobilną stronę internetową. Zobaczysz przycisk aparatu u góry. Kliknij go i wybierz zdjęcie z pulpitu do przesłania.

Mobilna strona Instagrama nie ma wielu funkcji. Możesz tylko przyciąć lub obrócić zdjęcie. Nie możesz zastosować żadnego z filtrów w aplikacji, które otrzymujesz w oficjalnych aplikacjach.

Ta mała sztuczka jest świetna, jeśli nie chcesz używać filtrów Instagrama. Jeśli przetwarzasz i traktujesz obrazy na pulpicie za pomocą aplikacji takiej jak Photoshop, jest to najłatwiejszy sposób udostępniania zdjęć na Instagramie z komputera. Jeśli chcesz użyć filtrów, będziesz musiał przenieść zdjęcie do smartfona, a następnie zastosować filtry w aplikacji.

Dotyczy to głównie artystów cyfrowych i fotografów, którzy dzielą się swoją pracą na Instagramie bez żadnych filtrów itp. Zrobimy to na skraju sytuacji i powiemy, że wkrótce pojawią się aplikacje, które pozwolą Ci to wszystko zrobić. Aplikacje zrobią wszystko, od podszywania się pod klienta użytkownika po dodawanie własnych filtrów. Z czasem będzie to łatwiejsze. Jedyną barierą, która może to spowolnić, jest blokowanie aplikacji przez Instagram. W takim przypadku nadal możesz przejść do witryny mobilnej.

Pobierz dodatek Change User Agent dla przeglądarki Firefox

x