Jak uruchomić Steam w trybie offline w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Steam jest domem dla gier offline i online. Kiedy uruchamiasz klienta Steam lub bezpośrednio uruchamiasz grę Steam, aplikacja Steam jest najpierw uruchamiana i loguje cię.

Zalogowanie się jest niezbędne do uwierzytelnienia użytkownika, jednak jeśli z jakiegoś powodu nie możesz się zalogować, nie jesteś zablokowany w swoich grach.

Tryb offline Steam

Tryb offline Steam będzie działał w grach, które;

Można grać w trybie offline. W sieci lokalnej. Są dla jednego gracza i offline. Są wieloosobowe i lokalne. Gry, które są aktualne.

Warunki

Aby uruchomić Steam w trybie offline, musisz;

  Jak wyłączyć obrazy zewnętrzne w aplikacjach Gmail

Skonfiguruj i skonfiguruj konto Steam i musisz przynajmniej raz zalogować się do klienta Steam. Musisz mieć zapisane dane logowania, tj. Opcja „Zapamiętaj mnie” musi być zaznaczona / włączona podczas ostatniego logowania.

Włącz tryb offline Steam

Aby włączyć tryb offline Steam, wykonaj następujące kroki.

Otwórz aplikację Steam. Wybierz Steam> Przejdź do trybu offline. Wybierz „Uruchom ponownie w trybie offline”. Klient Steam uruchomi się ponownie w trybie offline.

Uruchom Steam w trybie offline

Domyślnie Steam będzie działać w trybie online. Możesz go ponownie uruchomić w trybie offline, używając poprzedniej metody, ale możesz zdecydować się na tryb offline, jeśli połączenie internetowe jest wyłączone. Podobnie możesz wyłączyć Wi-Fi, aby zmusić Steam do uruchomienia w trybie offline.

Wyłącz Wi-Fi lub nie rób nic, jeśli Twój internet nie działa. Otwórz Steam lub grę Steam. Poczekaj, aż logowanie się nie powiedzie, a zobaczysz wyskakujące okienko. Kliknij „Uruchom ponownie w trybie offline”. Steam uruchomi się w trybie offline lub zostanie uruchomiona gra, w którą próbujesz zagrać.

  Jak podłączyć kontrolery GameCube do przełącznika Nintendo

Wyjdź z trybu offline Steam

Wyjście z trybu offline Steam jest łatwe, ponieważ klient zawsze będzie próbował się zalogować po uruchomieniu.

Zamknij klienta Steam. Uruchom Steam lub grę Steam. Steam zaloguje się automatycznie i będzie działać w trybie online.

Przełącznik Steam – offline

W pewnym momencie Steam obsługiwał przełącznik, który umożliwiał użytkownikom uruchamianie klienta w trybie offline bez wyłączania Internetu lub uruchamiania klienta w trybie online. To był przełącznik -offline. Został wycofany i już nie działa.

Jeśli dołączysz to na końcu pliku wykonywalnego Steam lub skrótu do pliku wykonywalnego Steam, klient nadal będzie Cię logował. W związku z tym nie zalecamy pozostawiania przestarzałego przełącznika dołączonego do pliku wykonywalnego klienta. Jeśli go używasz, usuń go i użyj jednej z powyższych metod, aby uruchomić Steam w trybie offline.

  Jak sparować dwa głośniki Amazon Echo Alexa w celu uzyskania dźwięku stereo

x