Facebook pozwala użytkownikom publikować aktualizacje statusu, zdjęcia, filmy i linki. Użytkownicy mają możliwość ograniczenia liczby odbiorców posta na Facebooku, a odbiorców można ustawić na podstawie postów lub aktualizacji. Daje użytkownikom dokładną kontrolę nad tym, kto może zobaczyć co.

Usuń posty na Facebooku

Ograniczenie odbiorców wpisu jest niezwykle łatwe, ale możesz żałować opublikowania czegoś w swoim profilu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz usunąć wszystko i wszystko, co kiedykolwiek opublikowałeś na Facebooku.

Posty na Facebooku można usuwać z Internetu i aplikacji mobilnych Facebooka. W obu przypadkach użytkownik może usunąć tylko posty, które napisał lub coś, co zostało opublikowane w jego profilu. Użytkownik nie może usunąć posta, który inny użytkownik opublikował we własnym profilu.

Sprawdź -   Jak otworzyć plik crdownload w systemie Windows 10

Chcesz usunąć Facebooka? Oto jak.

Usuń posty na Facebooku – strona profilu

Aby usunąć post na Facebooku z przeglądarki na pulpicie, wykonaj następujące kroki.

Odwiedź Facebooka i zaloguj się na swoje konto. Przejdź do swojego profilu, klikając swoje imię / zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Na stronie profilu poszukaj postu, który chcesz usunąć. Kliknij przycisk więcej opcji w prawym górnym rogu postu. Wybierz Usuń post z menu Potwierdź, że chcesz usunąć post.

Usuń posty na Facebooku – Dziennik aktywności

Jeśli chcesz usunąć posty na Facebooku, a także usunąć reakcje i komentarze, zrobienie tego z Menedżera aktywności będzie szybsze niż zrobienie tego ze strony profilu.

Sprawdź -   Jak hostować serwer gier Minetest w systemie Linux

Odwiedź Facebooka w przeglądarce i zaloguj się. Kliknij strzałkę w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia i prywatność> Dziennik aktywności. Na pasku po lewej stronie przejrzyj aktywność na Facebooku. Kliknij przycisk więcej opcji (trzy kropki) obok działania i wybierz opcję usuń / usuń.

Usuń wpis na Facebooku mobilnym – zakładka Profil

Nie musisz być na komputerze, aby usuwać posty na Facebooku. Jeśli masz aplikację Facebook zainstalowaną na telefonie iPhone lub telefonie z Androidem, możesz również usuwać z niej posty.

Otwórz aplikację Facebook i przejdź do zakładki profilu. Przejrzyj posty i dotknij przycisku więcej opcji (trzy kropki) w prawym górnym rogu postu. Wybierz Usuń z menu.

Usuń posty na Facebooku mobilnym – Activity Manager

Jest to jedyna dostępna obecnie metoda zbiorczego usuwania postów na Facebooku.

Sprawdź -   Jak znaleźć zużycie baterii w laptopie z systemem Windows 10

Otwórz aplikację Facebook. Przejdź do karty Menu (ta z trzema liniami). Przewiń w dół i dotknij Ustawienia. Przewiń w dół do sekcji Informacje o Facebooku i dotknij Dziennik aktywności. Stuknij Zarządzaj aktywnością u góry. Wpisy ”w menu Wybierz wszystkie posty, które chcesz usunąć, i dotknij Kosz.

Wniosek

Usunięcie posta na Facebooku spowoduje usunięcie wszystkich jego śladów z Twojego profilu, jeśli ktoś coś zapisał, np. zdjęcia lub filmu, który opublikowałeś, nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Jeśli Twój post został udostępniony przez inne osoby, usunięcie go spowoduje również usunięcie udostępnionego postu.

newsblog.pl

BIULETYN