Jak uzyskać pełnoekranowe filmy na Instagramie

Instagram to internetowa aplikacja sieciowa, która pomaga łączyć użytkowników z całego świata. Wiele osób używa go do marketingu, biznesu, tworzenia portfolio itp. Instagram to wszechstronna aplikacja, której można używać do wielu celów, takich jak rozrywka, marketing online, przedsięwzięcia biznesowe, promocja sklepów i produktów, wpływanie na ludzi, tworzenie treści itp. Obecnie , Instagram cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród twórców treści, ponieważ pomaga twórcom ulepszyć ich profil, co prowadzi do rozwoju ich działalności. Co więcej, jest również używany przez miliony użytkowników do prezentowania swojego codziennego życia, a także pięknych chwil wśród znajomych, obserwujących itp. poprzez filmy, zdjęcia itp. Dlatego Instagram ostatnio ulepszył swoje funkcje wyświetlania i zapewnia szeroką gamę rozmiarów, aby użytkownicy mogli przesyłać swoje filmy i zdjęcia w najlepszej możliwej jakości. Możesz nawet przesyłać filmy, które wypełnią cały ekran Instagrama. Jeśli chcesz przesyłać pełnoekranowe filmy na Instagramie, aby uzyskać najwyższą jakość wideo na Instagramie, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje wymagane do wyświetlania pełnoekranowych filmów na Instagramie i dopasowania filmów do ekranu na Instagramie.

Jak uzyskać pełnoekranowe filmy na Instagramie

W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać pełnoekranowe filmy na Instagramie i dopasować mój ekran na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy Instagram przechodzi na pełny ekran?

Tak, Instagram niedawno uruchomił tryb wyświetlania pełnoekranowego po otrzymaniu wielu skarg od użytkowników w celu poprawy jakości wyświetlania, ponieważ Instagram zużywa dużo danych mobilnych i sieciowych. Innymi słowy, wprowadził więcej odmian współczynników proporcji lub rozmiarów do wyświetlania i przesyłania zdjęć i filmów w różnych trybach.

Czy istnieje aktualizacja pełnoekranowa Instagrama?

Tak, ostatnio Instagram wymyślił aktualizację pełnoekranową, jak wspomniano wcześniej. Początkowo zapewniał tylko jeden rozmiar lub współczynnik proporcji do wyświetlania i przesyłania zdjęć i filmów. Domyślny współczynnik proporcji wynosił 1:1, co nadawało zdjęciom i filmom kwadratowy kształt. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wypełnić cały ekran na Instagramie dla filmów.

Czy możesz oglądać filmy z Instagrama na pełnym ekranie?

Tak, możesz oglądać filmy z Instagrama na pełnym ekranie, które są przesyłane w formacie 4:5 lub w trybie portretowym, ponieważ ten tryb zajmuje większość miejsca w kanale. Podobnie w przypadku bębnów, IGTV i relacji, filmy powinny być publikowane w proporcjach 16:9, aby oglądać filmy na Instagramie w trybie pełnoekranowym. Na Instagramie dostępne są różne rozmiary do oglądania filmów w Twoim kanale. Różne współczynniki proporcji dla kanału wideo to 1:1, 4:5 i 16:9. Innymi słowy, podane wymiary to kwadrat, pion i poziom.

Dlaczego Instagram nie jest na pełnym ekranie?

Instagram dodał ostatnio kilka opcji współczynnika proporcji umożliwiających przeglądanie i przesyłanie postów, filmów, relacji itp. Wcześniej do publikowania i przeglądania kanału na Instagramie dostępny był tylko jeden tradycyjny współczynnik proporcji 1:1. W związku z tym posty nie były dostępne na pełnym ekranie. Jeśli po ostatnich zmianach i udostępnieniu nowych współczynników proporcji nadal nie możesz wyświetlać ani publikować treści na pełnym ekranie, może to wynikać z kilku przyczyn. Poniżej wymieniono niektóre z możliwych przyczyn:

  • Być może nie zaktualizowałeś Instagrama. Dlatego nadal musisz obsługiwać starszą wersję Instagrama, która zapewnia tylko współczynnik proporcji 1: 1. Dlatego powinieneś zaktualizować swój Instagram lub ponownie zainstalować go na swoim urządzeniu.
  • Być może nie wybrałeś większego współczynnika proporcji, który zwykle wynosi 16:9, przed przesłaniem zdjęcia do relacji lub kanału na Instagramie.
  • Być może oglądasz kanał na Instagramie w domyślnym trybie wyświetlania, który wykorzystuje zwykły współczynnik proporcji 1:1. Dlatego powinieneś włączyć tryb pełnoekranowy Instagrama, aby wyświetlić jego zawartość na pełnym ekranie.

To były niektóre z powodów, które mogą być przyczyną niedostępności Instagrama w trybie pełnoekranowym.

Dlaczego mój film na Instagramie jest przycięty?

Instagram domyślnie umożliwia publikowanie filmów w trybie poziomym. Tryb poziomy należy do proporcji 1,91:1; z drugiej strony tryb portretowy ma proporcje 4:5. Dlatego jeśli chcesz opublikować swój film w trybie portretowym, musi on mieć proporcje 4:5. Jeśli Twój film przekracza współczynnik proporcji 4:5 w trybie pionowym lub 1,91:1 w trybie poziomym, musisz go przyciąć lub opublikować w inny sposób na Instagramie.

Dlaczego moja historia na Instagramie nie jest wyświetlana na pełnym ekranie?

Jednym z głównych powodów, dla których Twoja relacja na Instagramie nie jest dostępna na pełnym ekranie, jest to, że zdjęcie lub film zrobione aparatem w telefonie nie są zgodne ze współczynnikiem proporcji 16:9. Być może dlatego Twoja historia na Instagramie nie pojawia się w trybie pełnoekranowym. Dlatego powinieneś robić zdjęcia lub filmy w szerszym kadrze, aby pasowały do ​​​​historii na Instagramie.

Jak uzyskać filmy w pełnym rozmiarze na Instagramie?

Instagram zapewnia różne opcje publikowania wideo na swojej platformie. Różne sposoby publikowania wideo na platformie Instagram obejmują kanał, IGTV, rolki i historie.

  • Aby opublikować filmy w kanale, będziesz mieć do wyboru 3 rodzaje współczynników proporcji lub rozmiarów. Współczynniki proporcji 1:1, 4:5 i 16:9 dla 3 trybów: odpowiednio IGTV, rolki i historie.
  • Najlepiej dopasowany rozmiar, aby uzyskać pełnoekranowe filmy na Instagramie to 9:16.
  • Typowy rozmiar, który najlepiej nadaje się do publikowania filmów na kanale Instagram, to 4:5, ponieważ zajmuje większość miejsca.

Jak publikować filmy pełnoekranowe na Instagramie? Jak publikować pełnoekranowe filmy na Instagramie?

Zobaczmy, jak publikować filmy na pełnym ekranie na Instagramie.

Uwaga: Poniższa metoda przedstawia przesyłanie filmu w formacie pionowym lub formacie 4:5, który najlepiej nadaje się do publikowania pełnoekranowych filmów na Instagramie.

1. Otwórz aplikację Aparat w telefonie.

2. Trzymaj telefon w trybie pionowym, aby nagrać wideo w trybie portretowym (4:5).

3. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenie.

4. Stuknij w Ikona plusa.

5. Wybierz POCZTA patka.

6. Wybierz nagrany portret wideo z galerii telefonu.

7. Edytuj nagrany film za pomocą dostępnych opcji edycji.

8. Stuknij w opcję Dalej.

9. Stuknij w Udostępnij.

Jak mogę przesłać pełny film na Instagram bez przycinania?

Instagram zazwyczaj przycina filmy poza współczynnikiem proporcji 4:5. A ponieważ nie chcesz stracić części swojego filmu, wykonaj czynności opisane powyżej.

Jak wypełnić cały ekran na Instagramie?

Jak wspomniano powyżej, możesz wypełnić cały ekran na Instagramie, wybierając odpowiedni współczynnik proporcji lub rozmiar zdjęć i filmów, które chcesz przesłać. Możesz także użyć niektórych aplikacji lub stron internetowych, aby zmienić rozmiar wideo na rolkach i IGTV, aby uzyskać pełnoekranowy post wideo. Jedna z takich witryn służących do zmiany rozmiaru filmów jest znana jako witryna Kapwing. Aby skorzystać ze strony internetowej Kapwing, możesz wykonać czynności sugerowane poniżej:

1. Odwiedź stronie Kapwinga w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij opcję Rozpocznij.

3. Zaloguj się, używając swojego konta Google lub adresu e-mail.

4. Kliknij opcję Utwórz nowy projekt.

5. Wybierz współczynnik proporcji 9:16.

6. Następnie kliknij kartę Dodaj multimedia.

7. Kliknij opcję Kliknij, aby przesłać.

8. Przejrzyj foldery i pliki na swoim komputerze PC lub laptopie i wybierz żądany film, który chcesz przesłać.

9. Kliknij opcję Prześlij multimedia, aby zmienić rozmiar.

10. Użyj opcji edycji, aby edytować wideo.

11. Kliknij opcję Eksportuj projekt.

12. Następnie kliknij opcję Eksportuj jako MP4.

W związku z tym Twój film zostanie pobrany na Twoje urządzenie, a następnie możesz przesłać film o zmienionym rozmiarze na szpule Instagram, IGTV lub historie.

Jak uzyskać pełny ekran na Instagramie? Jak uzyskać filmy pełnoekranowe na Instagramie?

Przeczytaj i wykonaj powyższe kroki, aby uzyskać pełnoekranowe filmy na IG.

Jak powstrzymać Instagram przed przycinaniem moich filmów?

Jak wspomniano powyżej, powinieneś przesyłać filmy o zmienionym rozmiarze na Instagram, aby uniemożliwić Instagramowi przycinanie twoich filmów. Najlepiej dopasowane proporcje to 4:5 i 9:16 do przesyłania filmów na platformę Instagram.

Jak zrobić pełny ekran Instagrama na moim telefonie?

W dzisiejszych czasach rozmiar ekranu Instagrama nie zajmuje całego ekranu telefonu w niektórych smartfonach, takich jak Redmi, Oppo itp. Dzieje się tak głównie po aktualizacji aplikacji Instagram na tych telefonach z Androidem, ponieważ rozmiar ekranu nie jest odpowiednio zaprojektowany, aby pasował do całego ekranu . Niektóre sugestie dotyczą powrotu do starszej wersji aplikacji Instagram w celu naprawienia błędu powodującego ten problem. Ale nie będziesz też chciał stracić najnowszych funkcji IG, do których jesteś przyzwyczajony. Lepiej więc poczekać, aż Instagram ogłosi użytkownikom aktualizację w tej sprawie.

Uwaga: niektóre raporty podają, że Instagram pracuje nad i testuje funkcję kanału pełnoekranowego, aby dopasować mój ekran na Instagramie.

Jak dopasować ekran mojego Instagrama?

Jak wspomniano powyżej, poczekaj, aż zespół Instagram uruchomi funkcję pełnoekranowego kanału informacyjnego, aby dopasować mój ekran na Instagramie.

Czy mogę wyświetlić zdjęcie profilowe na Instagramie na pełnym ekranie?

Nie, nie możesz wyświetlić pełnoekranowego zdjęcia profilowego na Instagramie w aplikacji IG.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak uzyskać pełnoekranowe filmy na Instagramie i wypełnić cały ekran na Instagramie szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.