Jak wejść w tryb odzyskiwania na telefonie iPhone 7 i 7 Plus


IPhone 7 i 7 Plus nie mają gniazda słuchawkowego. Jest to prawdopodobnie najbardziej niepokojąca zmiana dokonana w iPhonie pod względem sprzętu. Ludzie są tak zdenerwowani zmianą, że nie zastanawiali się zbytnio nad przyciskiem Home w nowych zestawach. Nie jest to już mechaniczny przycisk, który można nacisnąć. Teraz dotknij go zamiast naciskać. Ta zmiana sprzętu nie wymaga kupowania nowych akcesoriów i dość łatwo się do niej przyzwyczaić. To powiedziawszy, spróbuj wejść w tryb odzyskiwania na swoim iPhonie 7 lub 7 Plus, a przekonasz się, że nie możesz skorzystać z długotrwałej metody, aby to zrobić, ponieważ nie można nacisnąć przycisku Home. Oto jak przejść do trybu odzyskiwania na telefonie iPhone 7 i 7 Plus.

Aby przejść do trybu odzyskiwania, wykonaj następujące kroki;

Otwórz iTunes na komputerze PC lub Mac
Podłącz iPhone’a 7 lub 7 Plus do komputera PC lub Mac za pomocą kabla błyskawicy, z którym jest dostarczany
Przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania / blokowania i przycisk zmniejszania głośności
Logo Apple pojawi się na ekranie. Nie zwalniaj przycisków
Przytrzymaj przycisk Home i przycisk zmniejszania głośności, aż logo Apple zniknie i zostanie zastąpione obrazem wskazującym kabel błyskawicy łączący się z iTunes.
Jesteś teraz w trybie odzyskiwania. iTunes wyświetli również monit na komputerze Mac lub PC, gdy pomyślnie przejdziesz do trybu odzyskiwania.

Możliwe, że wszystkie iPhone’y wyprodukowane w dającej się przewidzieć przyszłości, tj. W ciągu najbliższych dwóch lat, będą miały ten sam przycisk Home, więc ta metoda będzie działać na nadchodzących telefonach.

Jeśli używasz iPhone’a po raz pierwszy i jest to iPhone 7, nie musisz przechodzić do trybu odzyskiwania. Każdy, kto przeprowadzi aktualizację ze starszego iPhone’a do iPhone’a 7, z pewnością będzie musiał przejść do trybu odzyskiwania, aby przywrócić telefon z kopii zapasowej. Biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży iPhone’a 7 i 7 plus, oznacza to wiele osób. Miłego uaktualniania.