Jak włączyć tryb nocny na Reddit

Od dłuższego czasu każda popularna aplikacja, system operacyjny i strona internetowa preferują jasne kolory w swoim projekcie. Białe i niebieskie są często używane i chociaż wszystko wygląda świetnie, używanie go jest trudne. Firmy powoli zdają sobie sprawę, że użytkownicy niekoniecznie wyłączają swoje urządzenia, gdy robi się ciemno. W rzeczywistości wielu z nas nadal używa naszych urządzeń pod osłonami, a jasna biel wszystkiego sprawia, że ​​jest to znacznie trudniejsze. Wiele systemów operacyjnych dodaje ciemne motywy, a niektóre witryny również nadrabiają zaległości. Na przykład YouTube ma tryb ciemny i możesz teraz włączyć tryb nocny na Reddicie.

Ten tryb nocny na Reddit jest nowy i jest częścią nowego projektu Reddit. Upewnij się, że włączyłeś go najpierw, zanim spróbujesz włączyć tryb nocny na Reddicie. Musisz tylko włączyć nowy projekt. Nie musisz być zalogowany, aby włączyć tryb nocny.

Tryb nocny na Reddicie

Odwiedź Reddit i kliknij małą strzałkę rozwijaną obok ikony profilu. W otwartym menu zobaczysz przełącznik trybu nocnego. Włącz go, aby włączyć tryb nocny na Reddicie.

Tryb nocny zastępuje białe tło czarnym. Tekst jest w kolorze jasnoszarym, a przyciski w kolorze szarym. Prawie cała biel zniknęła i została zastąpiona tym samym odcieniem szarości. Kolory, które nie oślepiają Cię podczas surfowania w środku nocy, jak pomarańczowy i niebieski, pozostają takie same. Linki nadal pojawiają się na niebiesko, a logo Reddit zachowuje swój pomarańczowy kolor.

Jest trochę bieli, której nie może się pozbyć, np. Wszystko, co jest białe i jasne na obrazie, pozostanie takie. Tryb nocny dotyczy tekstu, a wszystkie subreddyty oparte na tekście będą znacznie łatwiejsze do przeglądania. W przeciwieństwie do tego, każdy subreddit, który jest mocno oparty na obrazie, taki jak r / whitepeopletwitter lub r / pics lub r / aww itp., Nadal będzie mógł Cię oślepić.

Jedynym sposobem, aby temu zapobiec, jest zastosowanie szerokiego odcienia systemu operacyjnego na ekranie. Systemy Windows 10, macOS High Sierra i iOS 11 mają wbudowaną funkcję, która pozwala przyciemnić ekran do cieplejszego koloru. Poszukaj czegoś na wzór światła nocnego lub temperatury ekranu. Możesz także wypróbować aplikację F.lux, która rozpoczęła to wszystko i ostatecznie doprowadziła do dodania funkcji przyciemniania ekranu w głównych systemach operacyjnych. Przyciemniony ekran sprawi, że obrazy będą mniej wstrząsające w ciemności, chociaż może to utrudniać czytanie tekstu.

x