Jak wyświetlić status WhatsApp bez wiedzy kogokolwiek

Jeśli chcesz ukryć swoją aktywność w WhatsApp, możesz zastosować obejścia, dzięki którym Twój profil nie będzie widoczny podczas przeglądania statusu WhatsApp. Oto metody, z których możesz skorzystać.

1. Włącz tryb samolotowy przed sprawdzeniem ich statusu

Szybkim sposobem na sprawdzenie statusu WhatsApp bez wiedzy kogokolwiek jest włączenie trybu samolotowego na urządzeniu. Możesz ręcznie wyłączyć Wi-Fi lub komórkowe połączenie danych, ale tryb samolotowy ma na celu wyłączenie wszystkich sygnałów bezprzewodowych i komórkowych z telefonu.

Nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem, możesz sprawdzić ich stan, ponieważ telefon tymczasowo zapisuje je jako dane w pamięci podręcznej. Otwórz zakładkę Aktualizacje w WhatsApp i dotknij statusu, który chcesz sprawdzić.

2. Wyłącz funkcję potwierdzeń odczytu

Funkcja potwierdzeń przeczytania WhatsApp wpływa głównie na wysłane i odebrane wiadomości. Gdy ta funkcja jest wyłączona, WhatsApp nie będzie wyświetlać dwóch niebieskich znaczników wyboru pod przeczytanymi wiadomościami. Dzięki temu nadawcy mogą wyświetlać swoje wiadomości jako „Dostarczone”, ale Ty możesz czytać wiadomości WhatsApp bez wiedzy nadawcy.

To samo dotyczy statusów WhatsApp. Jeśli wyłączysz potwierdzenia przeczytania, WhatsApp nie poinformuje ich o tym, że przeglądasz ich status. Potwierdzenia przeczytania są domyślnie włączone, więc możesz je wyłączyć:

 • Uruchom WhatsApp.
 • Kliknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia.
 • Przejdź do Prywatności.
 • Kliknij przełącznik obok Potwierdzeń przeczytania.
 • 3. Skorzystaj z aplikacji innej firmy

  Inną metodą sprawdzenia statusu WhatsApp bez wiedzy tej osoby jest skorzystanie z aplikacji innej firmy. Należy jednak zauważyć, że aplikacje innych firm są sprzeczne z warunkami świadczenia usług WhatsApp, a korzystanie z aplikacji innych firm wiąże się z ryzykiem zablokowania konta lub ujawnienia danych osobowych i danych logowania.

  Potajemnie sprawdzaj statusy na WhatsApp

  Podobnie jak w przypadku innych platform mediów społecznościowych, treści publikowane w WhatsApp jako status będą dostępne przez 24 godziny. Powinieneś więc wypróbować jedną z metod, zanim skończy się czas.

  Teraz, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek sprawdzał Twój status w WhatsApp, możesz usunąć jego numer ze swoich kontaktów lub go zablokować.