Jak zdobyć Minecoins w Minecraft?

Gry zarabiają na jeden z dwóch sposobów; pierwszy zakup gry, jeśli jest to tytuł płatny, oraz sprzedaż przedmiotów w grze. Wyjątkowo popularne gry mogą również sprzedawać przedmioty fizyczne, tj. gadżety z gier, chociaż zakup prawdopodobnie odbywa się w sklepie internetowym, który nie jest wbudowany w grę.

Minecoiny w Minecrafcie

Gry sprzedające przedmioty w grze; mapy, skórki, amunicja, broń itp. robią to za pomocą własnej waluty w grze. W grze Minecraft waluta w grze nazywa się Minecoins.

Minecoiny, podobnie jak większość walut w grze, są kupowane za prawdziwe pieniądze. Nie można ich zdobyć w grze. Można ich używać do kupowania przedmiotów na rynku Minecraft i nie mają żadnej wartości wymiennej poza nią, tj. Monety nie mogą być używane do kupowania przedmiotów na żadnym innym rynku.

Jak zdobyć Minecoins w Minecraft?

Jeśli chcesz coś kupić w Minecraft Marketplace, musisz najpierw kupić Minecoins. Minecoins można kupić bezpośrednio w grze. Wszystkie wersje Minecraft (wszystkie platformy) pozwalają kupować Minecoins i synchronizują się z Twoim profilem użytkownika.

Aby kupić Minecoins w Minecraft, wykonaj następujące kroki.

Otwórz Minecrafta.
Przejdź do Rynku.
W prawym górnym rogu kliknij przycisk plus obok ikony monety.

Wybierz jeden z pakietów minecoin.
Wprowadź informacje o płatności.
Po zakończeniu płatności mincoiny zostaną dodane do Twojego konta.
Możesz zobaczyć swoje saldo minecoin w prawym górnym rogu, obok klikniętego przycisku plusa.

Jak korzystać z Minecoins

Po zakupie i dodaniu monet minecoin do Twojego konta możesz zacząć kupować przedmioty w Minecraft Marketplace.

Otwórz Minecrafta.
Przejdź do Rynku.
Wybierz przedmiot, który chcesz kupić.
Kliknij cenę podaną w Minecoins, aby sfinalizować zakup.
Przedmiot zostanie dodany do twojego ekwipunku i możesz go pobrać.

Wniosek

Minecraft Marketplace umożliwia użytkownikom bezpośrednie kupowanie przedmiotów za walutę. Niekoniecznie musisz najpierw kupować Minecoins. Kiedy wchodzisz na rynek, cena przedmiotu jest podawana w Minecoins i w Twojej lokalnej walucie. Jeśli klikniesz opcję w walucie lokalnej, możesz zapłacić kwotę bezpośrednio, bez kupowania min. Opcja waluty nie sprawia, że ​​przedmiot jest tańszy ani droższy w zakupie. Oznacza to jednak, że nie musisz kupować pakietu minecoin, który może zawierać więcej monet niż faktycznie potrzebujesz. Zamiast tego możesz zapłacić tylko za przedmiot i nic więcej.