Jak zmieniać drużyny w Pokémon Go

Udostępnij teraz w social media:

Trenerzy Pokémon Go mogą wybrać jedną z trzech drużyn, do których dołączą. Mogą dołączyć do drużyny, gdy osiągną poziom 5, a do dwóch dni temu wybór był trwały. Zespół, który wybrałeś, musiał być decyzją, którą podjąłeś ostrożnie, ponieważ była praktycznie w kamieniu. Byli użytkownicy, którzy mogli poprosić Niantic o zmianę zespołu, ale zdecydowanie stanowią mniejszość. Teraz wszystko się zmieniło. Możesz zmienić drużyny w Pokémon Go, jeśli chcesz wydać 10 $.

Zmień drużyny w Pokémon Go

Niantic w końcu pozwolił trenerom na zmianę drużyn w Pokémon Go, ale nadal nie pozwala im na lekkie podjęcie decyzji. Po pierwsze, wprowadzenie zmiany kosztuje. W szczególności użytkownicy muszą kupić specjalny medalion, który jest teraz dostępny w sklepie, aby dokonać zmiany i jest on objęty warunkami.

  Jak korzystać z Snapshot Go w Pokèmon Go

Otwórz Pokémon Go i dotknij Pokéball na dole pośrodku. Na następnym ekranie dotknij Sklep.

Przewiń listę dostępnych przedmiotów i odszukaj medalion drużyny. Kup i wykorzystaj do zmiany swojego zespołu. Kosztuje 1000 Pokécoinów, więc jeśli masz je do stracenia, zmiana drużyn powinna być łatwa. Powiedzieć, że jest to jedna z cennych rzeczy, które można kupić w aplikacji, to mało powiedziane.

Jak wspomniano wcześniej, ten medalion ma ograniczenia. Możesz go używać tylko raz w roku. Oznacza to, że zmiany zespołu są ograniczone do raz na 365 dni. Jeśli później będziesz musiał ponownie zmienić drużynę, będziesz musiał kupić inny medalion drużyny.

  Jak znaleźć Pokémona w pobliżu, używając odcisków łap jako przewodnika

Po zmianie drużyn będą inne skutki uboczne. Po pierwsze, zostaniesz usunięty z siłowni, do której dołączyłeś, ponieważ są one własnością określonych drużyn. Jeśli nie należysz już do zespołu, który jest właścicielem siłowni, w naturalny sposób zostaniesz z niej wyrzucony bez możliwości ponownego dołączenia. Każdy Pokémon, który miałeś na siłowni, oczywiście zostanie Ci zwrócony i nie stracisz żadnych medali itp., Które zdobyłeś jako członek drugiej drużyny.

Chociaż Niantic ustąpił i ułatwił użytkownikom zmianę drużyn w Pokémon Go, nadal nie pozwala użytkownikom na podejmowanie decyzji z kaprysu. Zmiana będzie kosztować pieniądze, a zmiana będzie obowiązywać przez rok. Jeśli dużo grasz w tę grę, może być łatwiej zacząć od nowa z nowym kontem i dołączyć do wybranej drużyny.

  Znajdź, gdzie rzadkie Pokémony zostały złapane przez innych graczy Pokémon Go

x