Jak zmieniać drużyny w Pokémon Go

Trenerzy Pokémon Go mogą wybrać jedną z trzech drużyn, do których dołączą. Mogą dołączyć do drużyny, gdy osiągną poziom 5, a do dwóch dni temu wybór był trwały. Zespół, który wybrałeś, musiał być decyzją, którą podjąłeś ostrożnie, ponieważ była praktycznie w kamieniu. Byli użytkownicy, którzy mogli poprosić Niantic o zmianę zespołu, ale zdecydowanie stanowią mniejszość. Teraz wszystko się zmieniło. Możesz zmienić drużyny w Pokémon Go, jeśli chcesz wydać 10 $.

Zmień drużyny w Pokémon Go

Niantic w końcu pozwolił trenerom na zmianę drużyn w Pokémon Go, ale nadal nie pozwala im na lekkie podjęcie decyzji. Po pierwsze, wprowadzenie zmiany kosztuje. W szczególności użytkownicy muszą kupić specjalny medalion, który jest teraz dostępny w sklepie, aby dokonać zmiany i jest on objęty warunkami.

Otwórz Pokémon Go i dotknij Pokéball na dole pośrodku. Na następnym ekranie dotknij Sklep.

Przewiń listę dostępnych przedmiotów i odszukaj medalion drużyny. Kup i wykorzystaj do zmiany swojego zespołu. Kosztuje 1000 Pokécoinów, więc jeśli masz je do stracenia, zmiana drużyn powinna być łatwa. Powiedzieć, że jest to jedna z cennych rzeczy, które można kupić w aplikacji, to mało powiedziane.

Jak wspomniano wcześniej, ten medalion ma ograniczenia. Możesz go używać tylko raz w roku. Oznacza to, że zmiany zespołu są ograniczone do raz na 365 dni. Jeśli później będziesz musiał ponownie zmienić drużynę, będziesz musiał kupić inny medalion drużyny.

Po zmianie drużyn będą inne skutki uboczne. Po pierwsze, zostaniesz usunięty z siłowni, do której dołączyłeś, ponieważ są one własnością określonych drużyn. Jeśli nie należysz już do zespołu, który jest właścicielem siłowni, w naturalny sposób zostaniesz z niej wyrzucony bez możliwości ponownego dołączenia. Każdy Pokémon, który miałeś na siłowni, oczywiście zostanie Ci zwrócony i nie stracisz żadnych medali itp., Które zdobyłeś jako członek drugiej drużyny.

Chociaż Niantic ustąpił i ułatwił użytkownikom zmianę drużyn w Pokémon Go, nadal nie pozwala użytkownikom na podejmowanie decyzji z kaprysu. Zmiana będzie kosztować pieniądze, a zmiana będzie obowiązywać przez rok. Jeśli dużo grasz w tę grę, może być łatwiej zacząć od nowa z nowym kontem i dołączyć do wybranej drużyny.