Jak zmienić główny adres e-mail dla identyfikatora Skype

Twój identyfikator Skype jest powiązany z adresem e-mail, podobnie jak większość usług online. E-mail jest kluczem między innymi do odzyskania utraconego hasła. Twój identyfikator Skype można zmienić, ale także powiązany z nim adres e-mail. Jest to dość prosta zmiana, a ponieważ Skype jest często kluczowym narzędziem komunikacji dla większości ludzi, możesz nie tylko zmienić podstawowy adres e-mail dla identyfikatora Skype, ale możesz także dodać drugi. Oto jak.

Główny adres e-mail dla identyfikatora Skype

Wizyta ten link w przeglądarce i zaloguj się do konta Skype. W kolumnie po lewej stronie kliknij opcję „Edytuj profil”.

Kliknij opcję „Dodaj adres e-mail” w sekcji „Adres e-mail”.

Umożliwi to zmianę dowolnego adresu e-mail ustawionego jako podstawowy, a także wprowadzenie drugiego, jeśli chcesz. Po zmianie adresu e-mail przewiń do samego końca strony i kliknij Zapisz.

Otrzymasz wiadomość e-mail na nowo wybrany adres z informacją, że Twój główny adres e-mail i / lub dodatkowy adres e-mail zostały zaktualizowane.

Podstawowy adres e-mail służy do odzyskiwania utraconego identyfikatora Skype lub hasła. Drugi adres e-mail może być wykorzystywany do tego samego celu, ale jego odzyskanie informacji o logowaniu przez Skype będzie bardziej skomplikowane. Najpierw musisz powiedzieć Skype, że nie masz już dostępu do głównego adresu e-mail, zanim będziesz mógł użyć drugiego.

Adres e-mail powiązany z identyfikatorem Skype służy również do dodawania osoby jako kontaktu Skype. Zmiana adresu e-mail nie spowoduje nagle usunięcia Cię z list kontaktów. Będziesz musiał poinformować ludzi, z którego e-maila skorzystać, aby sprawdzić Cię na Skype, ponieważ dokonałeś zmiany, ale poza tym nie napotkasz żadnych problemów.

Możesz zmienić zarówno swój główny adres e-mail dla identyfikatora Skype, jak i zmienić nazwę użytkownika Skype. Żadna z nich nie jest jednak ustawiona na stałe, jeśli używasz spornego identyfikatora Skype od dłuższego czasu, nie jest dobrym pomysłem wprowadzanie obu zmian jednocześnie. Umieść je wystarczająco daleko od siebie, aby Twoje kontakty nie były zdezorientowane tym, z kim rozmawiają. Jeśli właśnie utworzyłeś nowy identyfikator Skype i chcesz zmienić swój adres e-mail i nazwę użytkownika, zmiana ich obu jednocześnie nie będzie tak wielka, ponieważ lista kontaktów jest wciąż krótka.

x