Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Kik Display?

Podczas gdy nazwy użytkownika i wyświetlane nazwy są niezbędne w platformach mediów społecznościowych, ich zmiana ma swoje ograniczenia i ograniczenia w zależności od używanej platformy. Ten samouczek pokazuje, jak zmienić nazwę wyświetlaną Kik i zawiera przydatne informacje na temat konfigurowania nazwy użytkownika, dzięki czemu uzyskasz to dobrze za pierwszym razem – lub za drugim, jeśli zamkniesz konto i ponownie otworzysz nowe. Chociaż możesz zmienić nazwę wyświetlaną tyle razy, ile chcesz Kiknie można w ogóle zmienić nazwy użytkownika, dlatego tak ważne jest, aby wybierać mądrze.

Po co zmieniać nazwę wyświetlaną Kik?

Zmiana nazwy wyświetlanej Kik pomaga ewoluować podczas korzystania z platformy, zapewnia zmienną anonimowość i pozwala wyglądać jak różne osoby w różnych sytuacjach. Może to być przydatne we wszystkim, od zmiany reputacji i dziennikarstwa śledczego po publiczne zniesławienie i nielegalne spotkania.

Zmiana nazwy wyświetlanej Kik

Twoja nazwa wyświetlana to nazwa, którą nadajesz ludziom, aby kontaktowali się z Tobą za pomocą aplikacji, a także umożliwia znalezienie Twojego profilu w wyszukiwarce Kik, a nawet w wyszukiwarce. To jest ta nazwa, którą możesz zmienić.

Aby zmienić nazwę wyświetlaną Kik, wykonaj następujące czynności:

 • Otwórz Kik i zaloguj się.
 • Wybierz ikonę „koga” w prawym górnym rogu strony głównej, aby uzyskać dostęp do ustawień.
 • Wybierz „Twoje konto” z opcji.
 • Stuknij w „Nazwa”.
 • Zmień nazwę wyświetlaną na inną, a następnie kliknij „ZAPISZ” w prawym górnym rogu.
 • Ekran powróci do strony „Twoje konto”. Potwierdź, że zmiana nazwy dla „Nazwa” jest prawidłowa, a następnie wyjdź z menu ustawień.
 • Na głównej stronie Kik, twoje nowe imię powinno być teraz wyświetlane u góry wraz z twoim zdjęciem profilowym.

  Wybór wyświetlanej nazwy Kik

  Zmiana nazwy wyświetlanej jest najłatwiejszą częścią. Wymyślenie dobrego imienia to część, która wymaga czasu. Możesz użyć generatora nazw, takiego jak Generator nazw użytkownika Jimpix, Generator nazw użytkownika SpinXOalbo Generator nazw stacji nazw Kik.

  Możesz też sam coś wymyślić.

  Witryny generujące nazwy tworzą losowe pomysły na nazwy na podstawie algorytmu lub zadają kilka pytań dotyczących Twojej osobowości, aby zapewnić lepszy wybór. Nie wszystkie możliwości wygenerowania nazw są świetnymi opcjami, ale możesz uzyskać lepsze pomysły, używając niektórych sugerowanych słów lub fraz.

  To, ile wysiłku włożysz w nazwę wyświetlaną Kik, zależy od zamierzonego użycia aplikacji. Niektóre osoby przeprowadzają wywiady za pomocą aplikacji. Niektórym się to podoba, ponieważ zapewnia anonimowość do swobodnego kwestionowania. Ankietowani również to lubią, ponieważ mogą pozostać anonimowi, dopóki nie nadejdzie odpowiedni czas na upublicznienie. Jednak większość ludzi używa Kik z dużo mniej poważnych powodów, takich jak spotykanie się, czatowanie, udostępnianie i poznawanie kogoś przed ujawnieniem im osobistych lub prywatnych informacji.

  Zmiana nazwy wyświetlanej, jeśli nie chcesz być rozpoznawany na Kik

  Jeśli anonimowość jest Twoim priorytetem podczas korzystania z Kik, potrzebujesz nazwy wyświetlanej, która nie jest związana z Tobą lub ma co najmniej jeden stopień separacji. Załóżmy na przykład, że jesteś ciemnowłosym fanem kolarstwa, który w prawdziwym życiu nienawidzi piłki nożnej. Używanie wyświetlanej nazwy, takiej jak „Blond49er” lub coś podobnego, jest całkowitym przeciwieństwem, podczas gdy „TekNerd22” nie ma związku z twoją tożsamością i osobowością. Być może pierwsza opcja jest najlepsza, ponieważ nie chcesz, aby inni myśleli, że ukrywasz się przed wszystkimi lub robisz coś nielegalnego, na przykład spamowanie lub włamywanie się na konta.

  Zmiana nazwy wyświetlanej, jeśli chcesz być anonimowy na Kik

  Możesz użyć zasady stopnia separacji, jeśli chcesz zachować anonimowość na Kik, ale nie musisz tego robić, jeśli chcesz wyświetlać nazwę, która nie jest twoją własną. Możesz również zastosować te same zasady dla wszystkich swoich nazw użytkownika w mediach społecznościowych lub nazw gier. Wymyśl kilka słów, które lubisz i idź z nimi.

  W przeciwieństwie do gier lub innych sieci społecznościowych, nazwy wyświetlane na Kik są jednorazowe, ale twoja nazwa użytkownika pozostanie stała między tobą a serwerami Kik. Jak wcześniej wspomniano, możesz ustawić dowolną nazwę wyświetlaną i dowolnie ją zmieniać.

  Pamiętaj tylko, że nieodpowiednie, dziecinne, rasistowskie, obraźliwe, głupie lub po prostu głupie nazwy będą miały taki sam efekt, jak w innych sieciach społecznościowych. Jeśli chcesz być traktowany poważnie lub chcesz, aby ludzie wchodzili z Tobą w interakcję, mądrze wybierz swoją nazwę wyświetlaną.

  x