Jak znaleźć motyw WordPress, którego używa witryna internetowa

WordPress to niezwykle popularny CMS. Nie dotyczy to tylko blogów. Wiele pięknych stron produktów, które widzisz, to w rzeczywistości witryny WordPress. Motywy WordPress, zarówno darmowe, jak i płatne, zaspokajają niemal każdą potrzebę. Motywy WordPress można dostosować. Niektóre z najpopularniejszych motywów są popularne nie tylko ze względu na ich wygląd, ale także dostępne opcje dostosowywania. Oznacza to, że jeśli podoba Ci się motyw WordPress, prawdopodobnie możesz go nieco dostosować do własnych potrzeb. Jedynym problemem jest ustalenie motywu WordPress używanego przez witrynę internetową.

Jaki to motyw WordPress? to aplikacja internetowa, która może wykryć motyw WordPress używany przez witrynę internetową. Potrzebujesz tylko adresu URL witryny.

Wykryj motyw WordPress

Odwiedź Jaki to motyw WordPress? i wklej adres URL witryny internetowej. Kliknij „ Jaki to motyw WordPress? ” przycisk.

Jeśli korzysta z motywu WordPress, witryna poda nazwę i przekieruje do strony głównej motywu. Możesz tam pobrać / kupić motyw.

Jeśli masz pewność, że witryna korzysta z motywu WordPress, ale jaki to motyw WordPress? nie może go wykryć, powinieneś sprawdzić wpisany adres URL. Jeśli adres URL jest nieprawidłowy, aplikacja nie będzie w stanie wykryć motywu.

Ograniczenia

Jaki to motyw WordPress? ma swoje ograniczenia. Na przykład, jeśli motyw został znacznie zmodyfikowany poza wbudowanymi opcjami dostosowywania, aplikacja nie będzie w stanie go wykryć. Ponadto, jeśli motyw jest motywem niestandardowym, który nie jest dostępny do ogólnego użytku, motyw nie zostanie wykryty. Wreszcie, jeśli witryna korzysta z niestandardowego arkusza stylów, wykrycie ponownie się nie powiedzie.

Jeśli witryna nie korzysta z WordPressa, jaki to motyw WordPress? będzie w stanie ci to powiedzieć.

Jaki to motyw WordPress? może wykryć zarówno płatne, jak i bezpłatne motywy. Dzięki darmowym motywom znalezienie nazwy nie jest trudne. Zwykle można go znaleźć w stopce. Niektóre płatne motywy mogą zawierać swoją nazwę w stopce lub w innym miejscu. W przypadku braku nazwy ta aplikacja jest najprostszym sposobem na znalezienie jej.

Jaki to motyw WordPress? ma jeszcze jedno zastosowanie. Często programiści powiedzą Ci, które inne witryny używają ich motywu. Możesz użyć Jaki to motyw WordPress? aby sprawdzić, czy twierdzenie zgłoszone przez programistę jest rzeczywiście prawdziwe. Pamiętaj, że jeśli motyw zostanie zmodyfikowany, w ogóle nie zostanie wykryty.

Odwiedź Jaki to motyw WordPress?