12/05/2021

Jak znaleźć żołędzie i szyszki w „Animal Crossing: New Horizons”

Udostępnij teraz w social media:

W Animal Crossing: New Horizons pojawiło się kolejne wydarzenie sezonowe i tym razem gracze mogą tworzyć różne przepisy na jesień, wykorzystując żołędzie i szyszki. Oto, jak dołączyć do zabawy, która odbędzie się od września do listopada 2020 roku.

Znajdź żołędzie i szyszki

Isabelle poinformuje Cię o nowym wydarzeniu sezonowym w swoim porannym ogłoszeniu. Będzie nawiązywać do tego, jak możesz uczestniczyć w nowych uroczystościach – potrząsaniu drzewami. Wydarzenie jest dostępne we wrześniu, październiku i listopadzie na półkuli północnej lub w marcu, kwietniu i maju dla osób z półkuli południowej.

Zwykłe drzewa liściaste i drzewa owocowe zrzucają żołędzie, a wysokie drzewa cedrowe, które pojawiły się w niedostępnej części twojej wyspy na początku gry, zrzucają szyszki. Palmy nie zrzucą żołędzi ani szyszek.

Sprawdź -   Jak dodawać / usuwać widżety w Centrum powiadomień w systemie macOS

zwierzę przekraczające nowe horyzonty szyszka

Każde drzewo zapewni nieograniczoną ilość materiałów. Jednak szansa znalezienia żołędzia lub szyszki jest stosunkowo niska. Jeśli podczas potrząsania drzewami dostajesz tylko gałęzie, nie zniechęcaj się – po prostu potrząsaj! Jest ograniczony obszar / przestrzeń, na której wylądują przedmioty, więc zatrzymaj się i podnieś opadłe gałęzie między wstrząsami.

W przeciwieństwie do niebieskich muszli znalezionych podczas wydarzenia letniego, nie trzeba czekać na upływ czasu, aby odrodzić się więcej tych materiałów rzemieślniczych. Zamiast tego możesz potrząsać drzewami tak bardzo, jak chcą, aby czerpać korzyści.

Sprzedaj swoje nadwyżki żołędzi i szyszek

Jeśli nie jesteś zainteresowany jesiennymi przepisami na majsterkowanie lub jeśli stworzyłeś je wszystkie i masz za dużo materiałów, Timmy i Tommy kupią żołędzie i szyszki po 200 dzwonków za sztukę.

Sprawdź -   Jak włączyć dźwięki pisania na klawiaturze w systemie macOS

zwierzęta przekraczające nowe horyzonty to sezonowe przepisy

Kompletny sezonowy zestaw DIY o tematyce jesiennej jest zgrabnie podzielony na kategorie w menu „Przepisy sezonowe” w aplikacji DIY Recipes Nook. Jesienne przepisy do majsterkowania wymagają łącznie około 35 żołędzi i 31 ziaren sosny, a na zebranie wszystkich przepisów masz trzy miesiące. Przepisy zrób to sam, których masz nadmiar, możesz również sprzedać Timmy’emu i Tommy’emu lub przekazać znajomym.

Znajdź przepisy dla majsterkowiczów o tematyce jesiennej

Animal Cross New Horizons Tree Bounty Przepis DIY

Isabelle przekaże w ogłoszeniu dnia przepis na DIY Bounty Little Tree Free Tree. Następnie odszukasz resztę.

W trakcie wielomiesięcznego wydarzenia gracze mogą znaleźć sezonowe przepisy na sezonowe majsterkowanie, które wykorzystują żołędzie i szyszki do tworzenia mebli i akcesoriów. Te przepisy na majsterkowanie można znaleźć tylko po zestrzeleniu balonów za pomocą procy.

Sprawdź -   Jak usunąć osoby z aplikacji Zdjęcia na iOS 12

zwierzęta przekraczają nowe horyzonty, spadają przepisy DIY

Niestety, nie ma sposobu, aby dokładnie kontrolować, co spadnie balon.

Aby nieco ułatwić proces wyskakiwania balonów, spójrz w niebo, przechylając drążek analogowy na prawym kontrolerze joy-con. Balony będą latać nad Twoją wyspą w układzie od prawej do lewej. Następnie o 18:00 czasu lokalnego wiatr cofnie się i balony przelecą nad Twoją wyspą w przeciwnym kierunku. Stojąc na plaży z podniesioną kamerą, możesz zestrzelić balony, gdy tylko wlecą.

x