Jak zresetować Wordle Streak na iPhonie i Androidzie?

Jeśli zauważyłeś, że odpowiedzi na łamigłówki Wordle’a stały się trudniejsze, odkąd New York Times kupił słowną grę logiczną, prawdopodobnie masz rację. Odpowiedzi Wordle’a stają się coraz trudniejsze z dnia na dzień, a jeśli podstępne dwuliterowe słowo zrujnowało ostatnio twoją passę, możesz chcieć zresetować wszystkie statystyki i odzyskać 100% współczynnik wygranych. Na szczęście nie jest to trudne. Oto jak zresetować pasmo Wordle na urządzeniach iPhone i Android.

Zresetuj Wordle Streak na iPhonie i Androidzie (2022)

Jedna z najpopularniejszych gier logicznych w dzisiejszych czasach, Wordle, gromadzi ludzi w dążeniu do rozwiązywania codziennych łamigłówek i dyskusji na temat odpowiedzi dnia i tego, jak ją odgadli. Jednak wraz z niedawnym wzrostem trudności wiele osób domaga się nowej szansy na utrzymanie 100% współczynnika wygranych.

Omówimy, w jaki sposób możesz zresetować pasmo Wordle na smartfonach (iPhone i Android) w zaledwie kilku krokach i uzyskać czystą kartę, na którą prawdopodobnie liczyłeś od czasu tej jednej pominiętej zagadki.

Usuń zakładkę Wordle z ekranu głównego

Aby rozpocząć, usuń zakładkę Wordle z ekranu głównego, jeśli ją dodałeś. Aby to zrobić, dotknij i przytrzymaj zakładkę Wordle i wybierz Usuń zakładkę w menu podręcznym.

Wyczyść historię przeglądania, aby zresetować pasmo Wordle

Najłatwiejszym sposobem na zresetowanie smugi Wordle jest wymazanie całej historii przeglądania. Oto, jak możesz to zrobić na iPhonie i Androidzie.

Zresetuj Wordle Streak, czyszcząc historię przeglądarki na iPhonie

  • Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij „Safari”. Tutaj dotknij „Wyczyść historię i dane witryny”.

  • W wyskakującym okienku potwierdzenia ponownie dotknij opcji „Wyczyść”, aby potwierdzić.

Zresetuj statystyki Wordle, czyszcząc historię przeglądarki na Androidzie

  • Otwórz aplikację Chrome i dotknij ikony z trzema kropkami. Tutaj dotknij „Historia”.

  • Teraz dotknij „Wyczyść dane przeglądania”. Wybierz zakres czasu i dotknij „Wyczyść dane”.

Wyczyść historię przeglądarki w Firefoksie, aby zresetować statystyki Wordle

  • Otwórz Firefoksa i dotknij ikony hamburgera (przycisk menu) w prawym dolnym rogu ekranu. Tutaj dotknij „Historia”.

  • Na ekranie historii dotknij „Wyczyść najnowszą historię” i wybierz zakres czasu, aby usunąć całą historię przeglądania w tym zakresie.

Notatka:

  • Android oferuje lepszy sposób usuwania powiązanych danych aplikacji. Jeśli nadal nie możesz zresetować swojej passy Wordle, spróbuj usunąć pamięć podręczną przeglądarek, których używasz.
  • Otwórz aplikację Ustawienia na urządzeniu z Androidem -> Aplikacje -> Chrome/Firefox -> Zarządzaj miejscem -> Wyczyść wszystkie dane.

Usuń i ponownie zainstaluj przeglądarki innych firm

Jeśli nie udało Ci się jeszcze zresetować swojej passy Wordle, usuń i ponownie zainstaluj przeglądarki innych firm. Czysta instalacja może pomóc w usunięciu istniejących danych i rozpoczęciu od nowa.

Last Resort: Przywróć ustawienia fabryczne iPhone’a lub urządzenia z Androidem

Nie sądzę, że będziesz musiał uciekać się do tego radykalnego rozwiązania. Jeśli jednak pani szczęścia nie uśmiechnie się do ciebie nawet po wypróbowaniu powyższych rozwiązań, warto dać szansę.

Pamiętaj, że wpływ przywracania ustawień fabrycznych jest inny w systemach iOS i Android. Podczas gdy ta pierwsza umożliwia tylko usunięcie wszystkich istniejących ustawień, a nie multimediów i danych, ta druga usuwa wszystkie dane z urządzenia, przywracając telefon do pierwotnego stanu. Tak więc postępuj zgodnie z tym rozwiązaniem, pamiętając o tych skutkach.

Na iPhonie lub iPadzie: uruchom aplikację Ustawienia -> Ogólne -> Przenieś lub zresetuj iPhone’a/iPada -> Resetuj -> Resetuj wszystkie ustawienia.

W systemie Android: Otwórz aplikację Ustawienia -> Ustawienia dodatkowe -> Kopia zapasowa i resetowanie -> Usuń wszystkie dane (przywrócenie ustawień fabrycznych).

Pamiętaj, że proces przywracania ustawień fabrycznych może się nieznacznie różnić w zależności od urządzenia z Androidem. Więc nie dajcie się zmylić. Po wymazaniu urządzenia skonfiguruj je jako nowe. Chociaż możesz chcieć zastanowić się, jak ważny jest dla Ciebie Wordle, skorzystaj z takiego kroku, aby wyczyścić smugę Wordle na swoim telefonie.

Bonus: użyj trybu incognito

Jeśli po prostu nie chcesz śledzić swojej passy Wordle lub statystyk na bieżąco, po prostu zagraj w grę w trybie incognito. Ma to wiele zalet.

  • Twoje statystyki Wordle zostaną zresetowane za każdym razem, ponieważ jest to tryb incognito i jedyne, co musisz zrobić, to zamknąć kartę po ukończeniu gry.
  • Możesz wypróbować Wordle tyle razy, ile chcesz. Jeśli wyczerpiesz swoje 6 prób i nie odgadłeś słowa, po prostu zamknij sesję incognito i ponownie otwórz Wordle w innej zakładce incognito, a otrzymasz nową próbę dzisiejszego Wordle.

Zresetuj swoją passę Wordle z łatwością

Proszę bardzo! Na tym kończy się ten krótki przewodnik dotyczący resetowania smugi Wordle. Mimo że New York Times nie spieszył się z wprowadzeniem większych zmian w słownej grze logicznej, myślę, że to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy jakieś duże ulepszenia. Mamy nadzieję, że gra nadal zachowuje swoje USP w stanie nienaruszonym. Jeśli obawiasz się, że NYT może umieścić Wordle za płatną zaporą, zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zapisać tę grę na swoim urządzeniu i grać w nią za darmo na zawsze. A tak przy okazji, jakie było Twoje dotychczasowe doświadczenie w słownej grze logicznej? Podziel się swoją opinią w komentarzach.

x