Jak zrobić papier w Minecraft

Papier to niezwykle ważny, wielofunkcyjny przedmiot w grze Minecraft. Służy do tworzenia książek, które są niezbędne do stworzenia stołu do zaklęć. Możesz zaklinać książki, a użyte w stole rzemieślniczym pozwalają użytkownikom nakładać różne rodzaje zaklęć na przedmioty. Oprócz książek papier służy również do tworzenia map, tworzenia stołu kartograficznego i fajerwerków.

Papier w Minecraft

Papier można znaleźć naturalnie we wrakach statków, twierdzach i wioskach. Wioski są jedyną powszechną strukturą w Minecrafcie, podczas gdy twierdze i wraki statków są trudniejsze do znalezienia. Dobra wiadomość jest taka, że ​​papier jest niezwykle łatwy do wykonania. O wiele lepiej jest samemu wytwarzać papier, niż szukać go w skrzyniach.

Twórz papier w Minecraft

Aby zrobić papier w Minecraft, potrzebujesz;

Stół rzemieślniczy
Trzcina cukrowa: 3

Uzyskanie trzciny cukrowej

Trzcina cukrowa występuje naturalnie w świecie gry Minecraft. To powszechne i wszystko, czego potrzebujesz, aby „złamać” trzcinę cukrową, to twoja ręka. Dosłownie wszystko, czego można użyć do złamania bloku, może zostać użyte do złamania trzciny cukrowej.

Trzcinę cukrową można znaleźć w pobliżu wody. Może być nad małymi jeziorami lub nad morzem. Generuje tylko na blokach piasku. Jeśli zobaczysz wodę, w której nie ma piasku, nie znajdziesz tam trzciny cukrowej. Istnieje niezwykle mała szansa, że ​​trzcina cukrowa będzie rosła na glebie, ale szansa jest tak mała, że ​​podczas poszukiwania łodyg trzciny cukrowej należy brać pod uwagę tylko bloki piasku i źródła wody.

Poszukaj bloków piasku wokół wody, zarówno w głębi lądu, jak i w pobliżu morza. Trzcina cukrowa pojawia się w „łodygach”. Z każdego segmentu łodygi wypadnie jedna trzcina cukrowa. Łodyga z 3-4 segmentami daje 3-4 trzciny cukrowej. Poniższy obrazek pokazuje łodygi o wysokości 2, 3 i czterech segmentów.

Możesz użyć jednej łodygi trzciny cukrowej, aby wyhodować więcej trzciny cukrowej. Posadź go w bryle piasku, a będzie rósł. Gdy masz 3 trzciny cukrowe, możesz wykonać papier.

Twórz papier w Minecraft

Aby zrobić papier w Minecrafcie;

Otwórz stół rzemieślniczy.
Umieść jedną trzcinę cukrową w każdej komórce środkowego rzędu.
Zbierz papier.

Trzy kawałki trzciny cukrowej dają 3 kawałki papieru.

papierowy minecraft

Wniosek

Mapy i tabele zaklęć to jedne z najważniejszych przedmiotów, z których gracze korzystają w grze. Oba elementy wymagają papieru do zbudowania. Jeśli chcesz dodać estetyczne bloki do swojego domu w Minecraft, możesz stworzyć półki na książki, które ponownie wymagają papieru na książki. Papier służy również do tworzenia banerów, które stanowią kolejną estetyczną bryłę. Paper jest częścią gry Minecraft od lat i jest dostępny zarówno w wersji Java, jak i Bedrock/Windows 10.

x