Kupon CyberGhost, Uzyskaj 77% zniżki

Udostępnij teraz w social media:

Czy chcesz zachować prywatność i bezpieczeństwo podczas przeglądania, przesyłania strumieniowego lub pobierania online? Niezbyt „zaawansowany technologicznie”? Jak brzmi minimalistyczna, łatwa w użyciu sieć VPN?

CyberGhost może dopasować się do twoich potrzeb, w szybko konfigurowalnym, łatwym w użyciu pakiecie. A teraz oferują 77% zniżki dla czytelników AT. W tym poście pokażemy, jak możesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

CyberGhost – niedrogie oferty na każdy budżet

CyberGhost jest niezawodnym, łatwym w użyciu dostawcą VPN. Podobnie jak większość głównych usług VPN, oferują wiele planów – w ich przypadku cztery. Ich miesięczny plan jest dobry na szybkie wycieczki, ale przy 11,99 USD, jeśli będziesz go kontynuować, zapłacisz 143,88 USD za 12 miesięcy bezpieczeństwa. Porównaj to z ich rocznym planem – 5,99 USD / miesiąc – co pozwala zaoszczędzić 50% z 12-miesięczną sumą 71,88 USD.

Plusy

  • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
  • Ponad 3600 serwerów, ponad 55 krajów
  • 2048-bitowe klucze RSA i uwierzytelnianie SHA256
  • Prywatne: silne zasady braku dzienników
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy.
Cons

  • Wykryto wyciek WebRTC
  • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

Dwuletni plan CyberGhost pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej – 3,42 USD miesięcznie i 42 USD rocznie – ALE z wyłączną zniżką, którą ci udostępnili, czytnik AT, możesz zaoszczędź 77% płacąc przez 3 lata jednocześnie.

Jak skorzystać z oferty CyberGhost

Jak uzyskać ten rabat, pytasz? Łatwe – zacznij, klikając nasz link poniżej. Otworzy nową kartę bezpośrednio na stronie CyberGhost. Jeśli chcesz, możesz przewinąć w dół, aby zobaczyć ich grę. Ale gdy skończysz, kliknij jeden z 4 przycisków, aby przejść do następnego kroku. Tutaj zobaczysz stoper i ich 4 plany – wybierz plan 3-letni. Następnie wypełnij swoją ulubioną metodę płatności – oprócz PayPal i głównych kart kredytowych, nawet BitPay! Teraz sprawdź, co oferuje CyberGhost!

Czy są jakieś inne zniżki lub kupony?

Obecnie nie ma żadnych innych ofert. Jednak CyberGhost często prowadzi specjalną wyprzedaż „flash” (taką jak ta) w okresach sezonowych i wokół głównych świąt. Miej oko na ich stronę internetową, aby nie przegapić. Czy musisz coś zrobić, aby zastosować tę zniżkę?

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty, jest wybranie opcji „3 lata”, gdy przejdziesz na stronę prezentującą ich plany.

Jakie są zasady zwrotu pieniędzy?

CyberGhost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w 100%. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz anulować w ciągu 30 dni i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Szybki przegląd

CyberGhost to doskonały wybór dla wszystkich Twoich potrzeb VPN. Ich duża, ponad 2700 sieci serwerów w 60 krajach zapewnia wiele węzłów proxy do wyboru. To gwarantuje, że możesz znaleźć szybki, bezpieczny serwer bez problemów. CyberGhost oferuje sześć prostych profili konfiguracyjnych z optymalnymi ustawieniami wstępnie skonfigurowanymi dla konkretnych przypadków użycia – idealne dla osób bez wiedzy technicznej, które chcą po prostu dostać się do sieci bez poświęcania prywatności. Profile te obejmują ustawienia anonimowego surfowania, odblokowywania stron streamingowych, anonimowego torrentowania, odblokowywania podstawowych stron internetowych i wyboru serwera VPN.

Mówiąc o bezpieczeństwie, CyberGhost ma 256-bitowe szyfrowanie AES, owijając twoje dane najlepszym dostępnym szyfrowaniem. Jednak dzięki wielu wbudowanym protokołom możesz wybierać różne w zależności od zastosowania – szybciej, przy mniejszym bezpieczeństwie; wolniej, z większym bezpieczeństwem; lub wolniej, ale z większą kompatybilnością z urządzeniami – chociaż w tym ostatnim przypadku nie powinno być żadnych problemów. CyberGhost oferuje szeroką dostępność oprogramowania, w tym na mniej znanych platformach, takich jak Raspberry Pi.

Wreszcie, nienaganna zasada zerowego logowania, która nawet nie pozwala CyberGhostowi zachować twojego adresu e-mail, a także konfigurowalne przełączniki, które mogą zwiększyć lub zmniejszyć prędkość i bezpieczeństwo oddzielnie od protokołów szyfrowania, masz wszechstronnego zwycięskiego dostawcę VPN.

Jeśli chcesz bardziej dogłębną analizę, sprawdź naszą recenzję CyberGhost 2018.

EKSKLUZYWNE ZNIŻKI (ograniczony czas): Uzyskaj 77% zniżki na subskrypcję CyberGhost, zapisując się na 3-letni plan TUTAJ!

Jeśli szukasz jednej z najprostszych, najłatwiejszych w użyciu i najtańszych sieci VPN dostępnych obecnie na rynku, CyberGhost jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z tej specjalnej oferty dla czytelników AT już dziś!

Czy korzystałeś już z CyberGhost? Czy zastosowałeś kupon lub zniżkę? Jakie było twoje doświadczenie? Zostaw swoje myśli, obawy lub komentarze poniżej!

  Najlepsze bezpłatne alternatywy dla pakietu Microsoft Office
x