Kupon ExpressVPN, Uzyskaj 49% rabatu

ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN na rynku, z ogromną siecią szybkich serwerów, intuicyjnym oprogramowaniem dostosowanym do każdego większego systemu operacyjnego (a także niektórych) oraz hojnymi przepisami dotyczącymi prywatności. Bez względu na to, czy korzystasz z transmisji strumieniowej, pobierania, przeglądania lub omijasz cenzurę, aby uzyskać dostęp do bezpłatnego i otwartego Internetu, ExpressVPN jest idealnym narzędziem do tego zadania.

W tym poście pokażemy, jak możesz uzyskać Ekskluzywny 49% zniżki na abonament roczny, w tym dodatkowe 3 miesiące ZA DARMO – za pomocą tego linku. Czytaj dalej, aby uzyskać potężne, ale niedrogie bezpieczeństwo internetowe od ExpressVPN.

ExpressVPN – najszybsza sieć VPN 2018

Dzięki błyskawicznym, ale solidnym połączeniom, ExpressVPN jest znakomitym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań. Niezwykle spójny w praktyce, jego średnia prędkość jest zawsze blisko górnej granicy tego, co reklamuje, umożliwiając płynne pobieranie, przesyłanie strumieniowe i przeglądanie.

Oczywiście wydajność premium często wiąże się z dodatkowymi kosztami, a ExpressVPN nie jest wyjątkiem. W rzeczywistości, za 12,95 USD miesięcznie, ten dostawca jest zdecydowanie najlepszym wyborem na rynku VPN bardziej wrażliwym na budżet. 6-miesięczna subskrypcja obniża koszt do bardziej rozsądnego 9,99 USD miesięcznie.

Oferujemy jednak ekskluzywną zniżkę dla czytelników uzależniających, co gwałtownie obniża cenę do zaledwie 6,67 USD miesięcznie! Za tę samą cenę, co zestaw do fast foodów, ExpressVPN zapewnia pełny spokój ducha, bez względu na to, co robisz online.

Jak uzyskać ekskluzywną zniżkę

Jeśli chcesz zaoszczędzić prawie 50% na subskrypcji, skorzystaj z naszego ekskluzywnego linku poniżej. Obliczenia matematyczne trwają do 15 miesięcy zaledwie 6,67 USD miesięcznie. Każdego roku wynosi 99,95 USD.

Teraz porównaj te stawki z tym, co płacisz z miesiąca na miesiąc bez nasza zniżka: na rok służby kończysz 155,40 $. Nawet w przypadku opcji 6-miesięcznej suma roczna osiąga 119,90 USD.

Nasza ekskluzywna oferta oszczędza do 49% na koszty subskrypcji ExpressVPN. Jeśli chcesz najszybszej VPN na świecie, po co płacić więcej niż musisz?

Po prostu kliknij link, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę ExpressVPN. Następnie wpisz informacje o swojej ulubionej metodzie płatności, a będziesz gotowy!

Czy możesz zastosować inne kupony?

Obecnie nie ma kuponów wykraczających poza zakres naszej oferty czytnika AT. W przeszłości ExpressVPN oferował sezonowe promocje. Jedynym sposobem, aby być na bieżąco z tymi promocjami, jest zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia na żywo z bloga ExpressVPN.

Czy są jakieś zniżki dla obecnych klientów?

Jeśli jesteś już subskrybentem ExpressVPN, możesz uzyskać głęboką zniżkę. Każdemu poleconemu przyjacielowi przysługuje 30 dni BEZPŁATNEJ usługi, bez ograniczeń liczby poleconych osób.

Wypróbuj ExpressVPN już dziś bez ryzyka

Jeśli nadal jesteś na płocie, skorzystaj z tego linku i wypróbuj w pełni funkcjonalną wersję ExpressVPN. Jeśli nie będziesz zadowolony po 30 dniach, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy – bez zadawania pytań.

ExpressVPN – Szybki przegląd

ExpressVPN ma wiele funkcji, które czynią go jednym z najlepszych dostawców VPN na rynku. Jego 256-bitowe szyfrowanie AES to prawdziwie wojskowa kryptografia– najlepszy istniejący superkomputer potrzebowałby milionów lat, aby przebić się i dostać do twoich danych. Połącz to z Test szczelności DNS która pozwala sprawdzić ewentualne wycieki ruchu na wybranym serwerze, oraz automatyczny przełącznik zabijania, i Ty jesteś potrójnie chroniony.

ExpressVPN utrzymuje Ponad 2000 serwerów w 148 lokalizacjach w 94 krajach. Przy ogromnej różnorodności dostępnych adresów IP blokowanie geograficzne i cenzura mogą stać się przeszłością. Ponadto, jeśli twoje połączenie jest wolne, uruchom wbudowany test prędkości i eksperymentuj z innymi pobliskimi węzłami proxy, aby wybrać najlepsze prędkości.

Wreszcie, lekkie oprogramowanie ExpressVPN zawiera interfejs jednego kliknięcia, zapewniając potężną prywatność w Internecie, jednocześnie nie przeszkadzając. Dopełnieniem pakietu są największe zalety sprzedaży ExpressVPN: szybkie połączenia, nieograniczona przepustowość, i bez dławienia na dowolnym rodzaju transmisji danych.

Plusy

  • Współpracuje z US Netflix, iPlayer, Hulu i innymi usługami
  • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
  • Nie znaleziono wycieków DNS / IP
  • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
  • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

  • Opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

EKSKLUZYWNE ZNIŻKI NA CZYTELNIKI – Uzyskaj 12 miesięcy + 3 miesiące ZA DARMO, jeśli zarejestrujesz się w rocznym abonamencie ExpressVPN. To tylko 6,67 USD miesięcznie przez 15 miesięcy!

Wniosek

Czy szukałeś odpowiedniego połączenia szybkości i bezpieczeństwa w sieci VPN? Nie szukaj dalej niż ExpressVPN, wiodący na rynku obrońca prywatności w Internecie. Ich cena premium może być trudna, ale dzięki naszemu ekskluzywnemu rabatowi możesz zaoszczędzić prawie 50% swojego miesięcznego rachunku! W końcu inwestujesz w spokój ducha i kto może na to wycenić cenę?