Lepiej prowadź spotkania online z Otter

Czy uważasz, że tradycyjny sposób prowadzenia spotkań online staje się oldschoolowy?

W tym sensie wiele aplikacji do spotkań online nie zapewnia tylu funkcji, aby zapewnić bezproblemową obsługę, zwłaszcza jeśli używasz do tego zwykłej aplikacji do rozmów wideo.

W dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o spotkania online, sprowadza się to tylko do rozmów wideo i prostej interakcji, co nie jest najskuteczniejszym sposobem prowadzenia spotkań online.

Powinno być w tym coś więcej, coś, co sprawi, że uczestnicy będą zaangażowani, skupieni na tym, co ważne, i spojrzeniu wstecz na transkrypcje spotkań, aby wycisnąć z nich wszystkie perełki.

Ta zmiana sposobu myślenia nastąpiła, gdy natknąłem się na Otter, rozwiązanie, które zmienia sposób prowadzenia spotkań online. To sprawia, że ​​cały proces jest wygodny i bezproblemowy, dzięki czemu nie musisz wiele robić, ale nadal możesz osiągnąć więcej ze spotkań online dzięki zaawansowanym funkcjom.

Jeśli jesteście ciekawi, dowiedzmy się więcej w tym poście.

Wyzwania napotykane podczas spotkań online

Większość narzędzi, których używamy do prowadzenia spotkań online, ma wiele ograniczeń dotyczących tego, co możesz z nimi zrobić.

Te ograniczenia są bardzo warte omówienia, aby wskazać, które obszary wymagają poprawy w stosowanych przez nas narzędziach lub w sposobie, w jaki z nich korzystamy. Pamiętaj, że nie każde oprogramowanie ma te ograniczenia, więc może się różnić w zależności od narzędzia.

Poniżej przedstawiamy niektóre z wielu typowych wyzwań, z którymi mierzysz się podczas prowadzenia spotkania online:

Termin każdego spotkania

Wiele razy jesteś w trakcie ważnego spotkania i zdajesz sobie sprawę, że kończy Ci się czas, zwłaszcza jeśli korzystasz z bezpłatnego planu tego rozwiązania. Może to sparaliżować twoją pracę, a to nigdy nie powinno się zdarzyć, czy to w celach biznesowych, czy akademickich.

Niskie zaangażowanie uczestników

Czy kiedykolwiek zacząłeś spotkanie i zauważyłeś, że większość uczestników nie wtrąca się i nie dodaje do niego wartości? Może to nie do końca ich wina, ponieważ problemem może być sposób prowadzenia spotkania.

Ponadto oprogramowanie, z którego korzystasz, może nie mieć odpowiednich narzędzi do współpracy, aby wszyscy byli zaangażowani.

Nie ma możliwości przepisania spotkania

Na każdym spotkaniu, które prowadzisz, zawsze będą tematy, na które warto spojrzeć wstecz, aby w pełni zrozumieć jego wartość. Pomoże Ci w tym transkrypcja spotkań, ale jeśli Twoje oprogramowanie do spotkań nie ma funkcji, jest to kolejne wyzwanie.

Nie możesz udostępniać plików między spotkaniami

Wspólne udostępnianie plików na spotkaniu jest powszechne, gdy trzeba podać referencje lub wyjaśnić coś dogłębnie. Chociaż dobrą wiadomością jest to, że wiele programów do obsługi spotkań online pozwala na to, istnieje również możliwość, że ten, którego używasz, może nie oferować tej funkcji.

Przyjrzyjmy się teraz, jak możemy przezwyciężyć te wyzwania.

Jak Wydra rozwiązuje te wyzwania

Otter oferuje wiele rozwiązań zarówno prostych, jak i skomplikowanych problemów, z którymi spotykamy się podczas spotkania online. Na przykład, odnosząc się do powyższych wyzwań, oto jak to narzędzie ma dla nich poprawki:

Można zrobić więcej w krótszym czasie

Korzystanie z Otter nie będzie stanowić problemu, nawet jeśli Twoje oprogramowanie pozwala dziennie tylko na 40 minut spotkania na żywo. Powodem jest to, że Otter ma wiele narzędzi zwiększających produktywność, które sprawiają, że nawet 40 minut wydaje się dużo czasu. Możesz osiągnąć więcej, spędzając mniej czasu.

Zwiększone zaangażowanie wszystkich uczestników

Możesz wykorzystać ich funkcje zaangażowania, aby utrzymać zaangażowanie siebie i wszystkich uczestników spotkania przez cały okres. Na przykład Wydra automatycznie nagrywa i robi notatki dla wszystkich.

Umożliwia także dodawanie notatek, komentarzy, podkreśleń i wykonywanie różnych innych czynności w panelu Na wynos.

Transkrypcja spotkań w czasie rzeczywistym

Zapomnij o zatrudnianiu osobnego transkrypcjonera podczas korzystania z Otter, ponieważ to rozwiązanie będzie transkrybować w czasie rzeczywistym wszystko, co zostało powiedziane na spotkaniu. Zobacz jakie to proste:

Nie przegapisz już wnikliwych tematów, ponieważ teraz możesz przeglądać ich transkrypcję w dowolnym momencie.

Udostępniaj pliki członkom podczas spotkania na żywo

Oszczędzaj energię i udostępniaj pliki zamiast wyjaśniać skomplikowane tematy. Nie musisz już opisywać referencji ani robić tylnych drzwi, aby pokazać uczestnikom określone dokumenty. Dzięki Otter możesz upuszczać pliki jednym kliknięciem z poziomu rozwiązania.

Pomijając to, dowiedzmy się więcej o ofercie i funkcjach Otter.

Cechy wydry

Oprócz tego, że jest rozwiązaniem transkrypcyjnym AI oferującym inteligentne i wszechstronne transkrypcje tekstowe Twoich spotkań, Otter robi znacznie więcej.

Jeśli jesteś profesjonalistą w biznesie, który lubi dużo spotkań, lub jesteś studentem, który zajmuje się zajęciami i prezentacjami, to rozwiązanie jest dla Ciebie idealne. Oszczędzi Ci to niezliczoną ilość razy i energii każdego dnia.

Oto niektóre z głównych cech Wydry:

Integracja kalendarza

Pulpit nawigacyjny Otter ułatwia przeglądanie wszystkich funkcji. Począwszy od integracji kalendarza, zalecamy połączenie konta z Kalendarzem Google zaraz po zarejestrowaniu się i zalogowaniu.

Obecnie obsługuje Kalendarz Google, Kalendarz Microsoft i Kalendarz iOS.

Utwórz grupę/zespół

Otter pozwala zaprosić kontakty lub zsynchronizować je bezpośrednio z Google lub Microsoft, aby dołączyć do Ciebie na tej platformie. Po wejściu możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego i utworzyć grupę ze wszystkimi członkami lub wysłać do nich indywidualne wiadomości.

Grupy to świetna funkcja współpracy; pozwala udostępniać, edytować i przeglądać notatki i transkrypcje. Pomocne jest również zebranie się przed spotkaniem, aby w razie potrzeby omówić określone punkty.

Transkrypcja na żywo

Po naciśnięciu niebieskiego przycisku nagrywania zostaniesz przeniesiony na stronę transkrypcji na żywo, gdzie narzędzie automatycznie zamienia mowę na tekst za pośrednictwem sztucznej inteligencji, czyli NA ŻYWO. Możesz pozostawić włączony przycisk nagrywania i przejść do innych stron pulpitu nawigacyjnego bez przerywania procesu.

Gdy skończysz, możesz wrócić do strony i zatrzymać nagrywanie, gdy tylko jest to możliwe. Oprócz spotkań wirtualnych możesz także nagrywać spotkania osobiste, włączając opcję nagrywania i pozwalając na transkrypcję tego, co się mówi.

Możesz zintegrować Otter z aplikacjami do rozmów wideo, takimi jak Zoom i Google Meet.

Przesłane pliki

To rozwiązanie umożliwia przesyłanie do niego plików z urządzenia w celu ich transkrypcji. Możesz przesłać prawie każdy plik audio lub wideo i oczekiwać, że wynik transkrypcji zostanie zwrócony w ciągu kilku minut.

Jest to przydatne, gdy masz już spotkanie lub prezentację w formie audio/wideo i chcesz uzyskać wersję tekstową.

Modele cenowe Otter

Otter pozwala za darmo rozpocząć korzystanie z pierwszego planu, ale oczywiście ma ograniczenia pod względem tego, co możesz z nim zrobić. Możesz zapoznać się z kilkoma płatnymi planami, aby odblokować więcej funkcji.

Plan podstawowy

Możesz korzystać z podstawowego planu Otter całkowicie za darmo, co jest idealne, jeśli dopiero zaczynasz i chcesz mieć dobry pomysł na narzędzie. Oto, co otrzymujesz w tym bezpłatnym abonamencie:

Plan profesjonalny

Plan pro jest o krok dalej niż plan podstawowy i otwiera więcej funkcji, z których możesz korzystać za 8,33 USD miesięcznie. Na przykład otrzymujesz każdą funkcję, która jest w podstawowym planie; + poniżej:

 • Importuj wcześniej nagrane pliki
 • Dodawaj i wykorzystuj niestandardowe słownictwo
 • Wykonaj zaawansowane wyszukiwanie i eksport
 • Uzyskaj ograniczoną wersję próbną Otter Assistant for Zoom, Google Meet i Microsoft Teams

Plan biznesowy

Biznesplan najlepiej odpowiada małym zespołom i organizacjom, które chcą współpracować jako zespół i wykonywać pracę w sposób najbardziej produktywny. W tym planie otrzymujesz wszystko, co oferuje plan pro, + poniższe funkcje:

 • Pełna wersja Asystenta Otter dla Zoom, Google Meet i Microsoft Teams
 • Różne narzędzia i funkcje do współpracy zespołowej
 • Priorytetowe wsparcie na żądanie
 • Podsumowanie (które jest obecnie w wersji BETA)

Plan korporacyjny

Ostatni plan to plan korporacyjny, który najlepiej nadaje się dla dużych organizacji, które wymagają znacznie większej kontroli nad tym, co mogą robić i większego bezpieczeństwa. Cenę tego planu można poznać tylko kontaktując się bezpośrednio; w ten sposób będą mogli lepiej pomóc w realizacji planu.

Funkcje obejmują wszystko w biznesplanie + te dodatkowe poniżej:

 • Jednokrotne logowanie (SSO)
 • Różne opcje płatności
 • Wdrożenie w całej organizacji

Możesz dowiedzieć się więcej o każdym planie, odwiedzając ich stronę cenową. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zacząć pracę z Otter.

Jak skonfigurować Wydrę?

Jak wspomniano wcześniej, rozpoczęcie korzystania z Otter jest bezpłatne i bardzo łatwe. Jest dostępny dla przeglądarki internetowej, rozszerzenia Chrome, iOS i Androida. Ponieważ rejestracja w narzędziu internetowym lub pobieranie aplikacji mobilnych są bardzo proste i oczywiste, skonfigurujemy rozszerzenie Google Chrome dla tego przykładu.

Krok 1: W menu strony głównej kliknij „Pobierz”, a następnie „Rozszerzenie Chrome”.

Krok 2: Po otwarciu sklepu internetowego Chrome kliknij „Dodaj do Chrome”.

Krok 3: Zobaczysz wyskakujące okienko potwierdzające uprawnienia rozszerzenia. Kliknij „Dodaj rozszerzenie”, aby kontynuować”.

Krok 4: Po zainstalowaniu przypnij rozszerzenie do góry.

Krok 5: Stuknij rozszerzenie, a zobaczysz przycisk „Otwórz Google Meet”, kliknij to.

UWAGA: bezpłatna wersja umożliwia łączenie się z Google Meet tylko przy użyciu rozszerzenia Chrome. Jeśli chcesz bezpłatnie transkrybować spotkania Zoom, musisz przesłać dźwięk ze spotkania do Otter, a następnie dokonać transkrypcji. W przypadku automatycznej transkrypcji możesz rozważyć przejście na płatny plan.

Krok 6. Po otwarciu Google Meet pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o zarejestrowanie się lub zalogowanie w Otter. Więc śmiało zrób to, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Krok 7: Teraz pojawi się kolejne okienko umożliwiające rozpoczęcie nagrywania. Możesz dotknąć ikony profilu, aby uzyskać więcej ustawień.

Te proste czynności, aby bezpłatnie rozpocząć transkrypcję spotkań w Google Meet przy użyciu Otter.

Alternatywy Otter

Jeśli czujesz, że Wydra nie jest dla Ciebie właściwym wyborem, możesz wybrać jedną z tych niesamowitych alternatyw.

świetliki

Używany przez takie marki jak Uber i Nike, Fireflies to świetny asystent AI podczas spotkań. Automatycznie nagrywa i wykracza poza Twoje spotkania, a Ty możesz bezproblemowo przeszukiwać rozmowy głosowe.

Oferuje wiele opcji współpracy, które pomogą zebrać Twój zespół w celu uzyskania najlepszego możliwego wyniku każdego spotkania.

Dodatkowo możesz integrować różne aplikacje, używać ich API do przetwarzania dźwięku i połączeń oraz robić o wiele więcej. Integracje obejmują między innymi Slack, Zapier, Salesforce i Hubspot.

Rozpoczęcie korzystania z tego rozwiązania jest bezpłatne, ale wcześniej możesz dołączyć do ich webinaru, aby dowiedzieć się więcej o potencjale narzędzia.

Czasownik

Verbit posiada zestaw narzędzi ściśle związanych z transkrypcją. Na przykład oprócz transkrypcji oferuje napisy na żywo, opisy audio, tłumaczenia i napisy.

Poza tym posiada:

 • Obsługa klienta 24/7
 • 35 000 ludzkich transkrybentów
 • Liczne bezproblemowe integracje
 • Zgodność z prawem

To tylko wierzchołek góry lodowej, więc możesz spodziewać się więcej, gdy wejdziesz na pokład.

Taktyka

Jak reklamuje narzędzie, nigdy nie umknie Ci żadne słowo, gdy Tactiq będzie transkrybować Twoje spotkania w Google Meet i Zoom. Jest dostępny w wielu językach i uwielbiany przez znane organizacje, w tym Shopify, Netflix i Twitter.

To potęga funkcji, ale jednocześnie sprawia, że ​​wszystko jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Tak więc, pomimo wszystkich wspaniałych rzeczy, które możesz z nim zrobić, będziesz w stanie dość szybko poruszać się po interfejsie.

Wniosek

Ponieważ technologia ewoluuje, najlepszym pomysłem jest wypróbowanie jej, wykorzystując niesamowite innowacje. Transkrypcja spotkań online jest jednym z tych wspaniałych produktów ubocznych technologii.

Mam nadzieję, że Otter sprawi, że Twoje spotkania będą bardziej produktywne, oparte na współpracy i wygodniejsze. Możesz także wypróbować niesamowite oprogramowanie do umawiania spotkań online, aby zarządzać spotkaniami.