MessageEnhancer wprowadza kosmetyczne i funkcjonalne zmiany w aplikacji Messages

Aplikacja Wiadomości to popularna aplikacja na iOS, którą jailbreakers lubią modyfikować. Znajdziesz wiele ulepszeń, takich jak Wiadomości Rozmowa Zdjęcia, które czynią to lepszym. Teraz wyobraź sobie wszystko, co chcesz, aby aplikacja Wiadomości zrobiła, wszystko, co chcesz, abyś mógł w tym zmienić, i cokolwiek innego, co denerwuje Cię w tej konkretnej aplikacji. MessageEnhancer to ulepszenie Cydii dostępne za darmo w repozytorium BigBoss, które pozwala dostosować prawie wszystko i wszystko w aplikacji Wiadomości, czego kiedykolwiek chcesz. Ulepszenie może włączyć tryb pełnoekranowy dla aplikacji, ciemną klawiaturę, zdjęcia kontaktów pojawiające się w wątkach konwersacji, szersze dymki wiadomości i nie tylko. Może również ukryć funkcje, których nie lubisz, takie jak separatory, przycisk aparatu i dostarczona etykieta.

Ulepszenie dodaje panel preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym można włączać i wyłączać funkcje. Jest podzielony na dwie sekcje; Ulepszenia z dodawaniem funkcji i Ukryj, które wyłączają istniejące funkcje w aplikacji.

Ulepszenia to miejsce, w którym możesz włączyć tryb pełnoekranowy, ciemną klawiaturę, zdjęcia kontaktów, mniejsze listy rozmów i nie tylko. Ukryj to miejsce, w którym możesz wyłączyć długie ogony bąbelków, przyciski aparatu, szewron listy, a nawet pasek postępu, który wskazuje wysłanie wiadomości.

MessageEnhancer MessageEnhancer ukryj

Oprócz tego możesz także ustawić wyświetlanie wiadomości tekstowych na niebiesko, tak jak robią to iMessages, wyłączyć klawisz powrotu, ukryć „ wczytaj wcześniejsze wiadomości ”, włączyć duże pole wprowadzania tekstu, aby zobaczyć więcej wierszy wpisywanej wiadomości na zewnątrz itp.

Ulepszenie działa całkiem nieźle i przetestowaliśmy go na iPhonie 4S z w większości zadowalającymi wynikami. Szersza bańka informacyjna nie wypadła jednak dobrze. Wiadomość wydostała się poza krawędzie ekranu, zasłaniając ją częściowo.

MessageEnhancer ciemna klawiaturaMessageEnhancer contact

Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenie jest dość obszerne pod względem funkcji, które zapewnia i ukrywa. Możesz mieć problemy na starszych urządzeniach z jakimikolwiek ulepszeniami interfejsu użytkownika. Obserwowaliśmy je na iPhonie 4s i możemy spodziewać się tego samego na iPhonie 4. Jeśli zmiany wprowadzone w preferencjach ulepszenia nie odniosą natychmiastowego efektu, możesz wycofać swoje urządzenie z własnych preferencji MessageEnhancera.

x