Najlepsza sieć VPN dla qBitTorrent do anonimowego torrentowania

Torrentowanie po prostu nie jest bezpieczne w przypadku niezaszyfrowanego połączenia internetowego, dlatego tak ważne jest, aby wybrać najlepszą sieć VPN do użycia obok qBitTorrent. Wszystkie te aplikacje współpracują ze sobą, zapewniając szybkie i całkowicie anonimowe pobieranie torrentów. W dzisiejszym przewodniku pokazujemy, jak zacząć korzystać z właściwych sieci VPN.

Na rynku istnieje wiele głośnych klientów torrentowych, takich jak uTorrent, Potop i Transmisja. Dominacja tych dużych graczy może oznaczać, że użytkownicy przeoczają młodszych i bardziej dynamicznych klientów, takich jak qBitTorrent. Jest to jednak błąd, ponieważ ci nowi klienci ciężko pracują, aby przyciągnąć użytkowników, tworząc w ten sposób potężne, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które często rzuca cień na swoich wielkich rywali. Tak jest z pewnością w przypadku qBitTorrent.

qBitTorrent to lekki klient BitTorrent, który zawiera szeroki wachlarz funkcji, jest open source, bez reklam i, co może najważniejsze, oferuje świetną funkcję, która pozwala użytkownikom powiązać qBitTorrent z VPN. Mimo że qBitTorrent jest świetny, nie może uniknąć faktu, że właściciele praw autorskich będą go monitorować pod kątem oznak pobierania przez użytkowników treści chronionych prawem autorskim. Oznacza to, że VPN jest tak samo ważny z qBitTorrent, jak z każdym innym klientem BitTorrent. W tym artykule opowiemy nie tylko wszystko, co musisz wiedzieć o qBitTorrent i dlaczego działa on tak dobrze z VPN, a także doradzimy na temat najlepsze VPN dla qBitTorrent zbyt.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybór najlepszej sieci VPN do użycia z qBitTorrent

Społeczność BitTorrent jest dość powszechnie znana, że ​​VPN jest niezbędnym narzędziem do pobierania dowolnej zawartości za pośrednictwem klienta torrent, takiego jak qBitTorrent. Właściciele praw autorskich doskonale zdają sobie sprawę, że torrentów można używać do udostępniania treści chronionych prawem autorskim, i nie wstydzą się podejmować kroków prawnych przeciwko każdemu, kogo mogą zebrać dowody. VPN szyfruje twoje połączenie internetowe, tym samym całkowicie ukrywając cały ruch BitTorrenta przed wszystkimi, którzy mogą szpiegować twoje dane.

Nowsi klienci BitTorrenta, tacy jak qBitTorrent, są tego świadomi i mają opracowane sposoby bezpośredniego połączenia platformy z sieciami VPN użytkowników. Wyjaśnimy więcej na ten temat poniżej, ale włączenie takich funkcji służy jedynie podkreśleniu, że korzystanie z VPN z qBitTorrent jest niezbędne. Ale jak wybrać właściwego dostawcę VPN? Nasze badania wykazały, że istnieje wiele kluczowych funkcji, których powinien szukać każdy użytkownik qBitTorrent:

 1. Pozwól na torrentowanie: Nie wszystkie sieci VPN pozwalają użytkownikom torrentować lub pobierać dowolne treści na klientach P2P. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy wybrany dostawca zezwala na cały ruch P2P.
 2. Brak ograniczeń pobierania: Niektóre sieci VPN, szczególnie te bezpłatne, mogą ograniczać przepustowość i wykorzystanie danych. Jest to bezużyteczne dla użytkowników BitTorrenta, ponieważ pobieranie plików multimedialnych wymaga dużej ilości danych. Dlatego powinieneś wybrać VPN bez żadnych ograniczeń danych, aby mieć pewność, że możesz pobrać tyle, ile chcesz.
 3. Doskonałe bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo podczas torrentowania jest bardzo ważne, dlatego zawsze powinieneś szukać sieci VPN, która oferuje wysoki poziom szyfrowania, na przykład silne szyfrowanie 256-bitowe, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.
 4. Wyłącznik awaryjny: Przełączniki zabijania są bardziej powszechne w sieciach VPN niż kiedyś, ale nie są jeszcze wszechobecne. Ale w przypadku BitTorrentingu są one niezbędne, ponieważ zapewniają, że jeśli połączenie VPN zostanie zerwane, natychmiast przerwiesz pobieranie, aby uniknąć ryzyka wycieku prawdziwych szczegółów połączenia.
 5. Polityka prywatności: Oprócz bezpieczeństwa prywatność jest również niezwykle ważna dla torrentów. Istotną funkcją, której należy szukać, jest zasada braku dzienników użytkowników, co oznacza, że ​​dostawca VPN absolutnie nie prowadzi rejestrów twoich działań w Internecie.
 6. Szybkie prędkości połączenia: Sieci VPN mogą spowolnić twoje połączenie internetowe, szczególnie jeśli pobierasz duże pliki. Ale aby efektywnie korzystać z BitTorrenta, potrzebujesz superszybkich prędkości połączenia.
 7. Dostępność serwera: Dostęp do większej liczby serwerów znacznie ułatwia życie użytkownikom BitTorrenta. Pomaga utrzymać szybkie prędkości połączenia, a także oferuje większą szansę na odblokowanie treści z ograniczeniami geograficznymi.

Najbezpieczniejszy VPN do anonimowego torrentowania z qBitTorrent

W oparciu o te siedem kluczowych kryteriów przetestowaliśmy wszystkich głównych dostawców VPN za pomocą qBitTorrent, aby zobaczyć, która oferuje najlepszą kompleksową usługę. Wyniki są już dostępne i mamy czterech dostawców VPN, do których, naszym zdaniem, użytkownicy qBitTorrent mogą się zarejestrować z pewnością. Oni są:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest naszym najlepszym wyborem do użytku z qBitTorrent dzięki niemałej szybkości dzięki błyskawicznym prędkościom. To sprawia, że ​​pobieranie Torrenta jest łatwe, podobnie jak fakt, że ExpressVPN zezwala na Torrentowanie w całej sieci serwerów. Ta sieć jest duża, składa się z ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie, co jest idealne dla użytkowników BitTorrenta. ExpressVPN nie ma absolutnie żadnych ograniczeń przepustowości, co oznacza, że ​​możesz pobrać tyle, ile chcesz.

Imponujące są także ich zabezpieczenia. Używają silnego szyfrowania 256-bitowego w standardzie i zawierają najważniejszy przełącznik „zabicia” dla wszystkich subskrybentów. Oferują również niezawodną politykę braku rejestrowania, która gwarantuje, że wszystko, co robisz online, jest prywatne. Mają duży wybór aplikacji na wszystkie główne urządzenia, a także na niektóre konsole do gier i telewizory Smart TV. Dostępne są nawet świetne rozszerzenia przeglądarki dla Chrome, Firefox i Safari, które pozwalają kontrolować połączenie VPN bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Świetna obsługa klienta za pośrednictwem czatu.
Cons

 • Ograniczone opcje konfiguracji
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to kolejny świetny wybór dla użytkowników qBitTorrent. Pozwalają nie tylko torrentować w całej sieci VPN, ale mają nawet specjalne serwery, które są specjalnie zoptymalizowane pod kątem użycia P2P. W NordVPN nie ma limitów danych, co oznacza, że ​​możesz pobrać tyle, ile chcesz. Bezpieczeństwo to prawdziwa mocna strona z NordVPN. Mają 256-bitowe szyfrowanie i doskonałą zasadę braku rejestrowania.

Ale to dodatkowe opcje bezpieczeństwa, w których naprawdę przodują. Należą do nich podwójne szyfrowanie, które dwukrotnie szyfruje dane w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, serwery TOR-over-VPN, użycie serwerów anty-DDoS oraz opcja dedykowanego adresu IP. Nie trzeba dodawać, że dostępny jest także przełącznik zabijania. Sieć serwerów NordVPN została niedawno rozbudowana i ulepszona. Obecnie oferują ogromną liczbę 5500 serwerów w 59 krajach, z których większość oferuje superszybkie prędkości połączeń. Ich aplikacje są dostępne dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android, a także możesz używać rozszerzeń przeglądarki dla przeglądarek Chrome lub Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Nie znaleziono wycieków IP / DNS
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
Cons

 • Niewiele
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to świetny wybór dla nowicjuszy VPN, którzy chcą prostego interfejsu użytkownika, który pomoże im bezpiecznie torrentować. Po otwarciu oprogramowania CyberGhost zobaczysz opcję zatytułowaną Torrent Anonimowo. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ten przycisk, aby połączyć się z serwerem P2P do pobrania. To takie proste. Ale łatwość użytkowania nie oznacza, że ​​CyberGhost naruszył inne aspekty swojej usługi VPN.

Funkcje bezpieczeństwa CyberGhost obejmują 256-bitowe szyfrowanie i doskonałą politykę braku rejestrowania. Mają także funkcję „kill switch” i dużą sieć serwerów, która składa się z imponujących 5900 serwerów w 90 krajach. Prędkości połączenia są doskonałe, a nawet oferują funkcję zwiększania prędkości, aby umożliwić pobieranie tak szybko, jak to możliwe. Aplikacje CyberGhost są dostępne dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android i wszystkie oferują to samo łatwe w użyciu podejście. Wystarczy ustawić opcje, jak chcesz i kliknij Uruchom anonimowe torrentowanie dla bezpieczeństwa podczas korzystania z qBitTorrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Szybkie, stałe prędkości
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Zero dzienników i dobre funkcje prywatności
 • Niezawodna i kompetentna obsługa czatu na żywo przez całą dobę.
Cons

 • Czasami występują średnie prędkości.

4. IPVanish

ipvanish "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_233_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

IPVanish to kolejny dostawca VPN, który jest idealny do torrentowania dzięki połączeniu dużych prędkości oraz doskonałej polityki bezpieczeństwa i prywatności. Podobnie jak ExpressVPN, nie oferują żadnych ograniczeń w użyciu BitTorrenta, a także nie mają ograniczeń przepustowości. Mają superszybkie serwery w całej sieci, co oznacza, że ​​bez względu na to, do którego serwera się podłączasz, prędkości pobierania będą dobre.

Łączą one szybkie połączenia z doskonałym bezpieczeństwem, w tym 256-bitowe szyfrowanie ponownie używane jako standard oraz godną zaufania zasadę braku rejestrowania. Mają także najważniejszy przełącznik „zabicia” oraz szereg innych funkcji bezpieczeństwa, takich jak okresowa zmiana adresu IP i ochrona przed wyciekiem DNS. Serwer IPVanish składa się z ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, co oznacza, że ​​nie będziesz miał problemów ze znalezieniem najlepszego serwera dla siebie. Dzięki świetnym aplikacjom dostępnym dla prawie każdego urządzenia, a także wtyczkom przeglądarki, IPVanish to kolejny świetny wybór VPN dla użytkowników qBitTorrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

Co to jest qBitTorrent?

qBitTorrent stoi na czele nowej rasy klientów BitTorrent i naprawdę daje renomowanym firmom, takim jak uTorrent, ucieczkę za swoje pieniądze. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w qBitTorrent, jest to, jak małe jest. Ten lekki klient Torrent ma rozmiar poniżej 100 MB. Ale obejmuje to prawie każdą funkcję, której może potrzebować każdy użytkownik BitTorrenta. Usługi obejmują szyfrowanie protokołu BitTorrent, ustalanie priorytetów torrentów, wysyłanie zapytań do torrentów, selektywne pobieranie treści, tworzenie torrentów, dostęp zdalny i subskrypcję RSS. Obejmują nawet funkcję wyszukiwania torrentów i funkcję odtwarzania multimediów. Trudno zrozumieć, w jaki sposób spakowali to wszystko w tak szczupłego klienta.

Ale jest jedna funkcja qBitTorrent, która powinna skierować ją na czele kolejki dla torrentów dbających o prywatność. I to jest możliwość powiązania go z interfejsem VPN. Oznacza to, że qBitTorrent będzie obserwował twoje połączenie VPN, a jeśli z jakiegoś powodu zostanie przerwane, qBitTorrent natychmiast przerwie pobieranie, aby zapobiec ujawnieniu jakichkolwiek prywatnych informacji o tobie. Wszystkie zalecane przez nas sieci VPN są wyposażone w przełącznik „zabicia”, który powinien to zrobić w każdym przypadku. Ale pocieszające jest to, że ta sieć bezpieczeństwa jest obecna. Nigdy nie wiadomo, kiedy możesz zapomnieć o aktywowaniu przełącznika zabijania. Ta funkcja wiązania VPN nie jest unikalna dla qBitTorrent. Inni klienci, tacy jak Vuze, również to oferują. Ale funkcja qBitTorrent jest znacznie łatwiejsza w użyciu i, w naszych testach, wyróżnia się obecnie jako najlepsza na świecie.

Oprócz tych wspaniałych funkcji qBitTorrent jest klientem typu open source i sprawia, że ​​pobieranie P2P jest naprawdę proste i oferuje czysty, dobrze zaprojektowany pulpit do zarządzania wszystkim, co robisz. To naprawdę najnowocześniejszy klient BitTorrent, a w połączeniu z jedną z naszych rekomendowanych sieci VPN, naprawdę zapewnia użytkownikom najnowocześniejszą, kompleksową usługę BitTorrent.

Dlaczego VPN jest niezbędny dla użytkowników qBitTorrent

Istnieje opinia, że ​​każdy używa BitTorrenta do udostępniania i pobierania treści chronionych prawem autorskim. Chociaż na pewno tak się dzieje, niesprawiedliwe jest oznaczanie całej społeczności Torrenting tym oskarżeniem. Codziennie na klientach BitTorrent, takich jak qBitTorrent, udostępnianych jest wiele doskonale legalnych plików. Należy również podkreślić, że akt torrentowania pliku nie jest nielegalny. Ponieważ jednak jest czasem wykorzystywany do nielegalnej działalności, torrentowanie może być ściśle monitorowane. Jest to często przeprowadzane przez właścicieli praw autorskich lub w ich imieniu, o których wiadomo, że wnoszą gwałtowne sprawy prawne przeciwko osobom, którym udowodniono, że korzystały z witryn BitTorrent do udostępniania treści chronionych prawem autorskim.

W większości przypadków celem takich działań nie są ci, którzy pobierają pliki, ale ci, którzy je przesyłają. W społeczności Torrenting są one znane jako seedery i prawie każdy użytkownik liczy się jako jeden. Kiedy pobierasz plik BitTorrent, większość klientów zacznie umożliwiać innym użytkownikom również przesyłanie pliku z twojego systemu. Jest to znane jako inicjowanie, a im więcej użytkowników inicjuje plik, tym szybciej wszyscy mogą go pobrać. Na tej podstawie działa udostępnianie plików P2P.

Ale to także powoduje gniew trolli z praw autorskich. Ich zdaniem jest to, że gdy udostępniasz plik innym osobom do pobrania, jesteś tak samo zły jak pirackie witryny, które publikują setki filmów lub linki na żywo za darmo. Istnieją dwa sposoby na zminimalizowanie ryzyka działań prawnych dotyczących siewu. Jednym nie jest nasienie. Użytkownicy torrentów, którzy nie przesyłają plików, są znani jako leachers, a pijawka jest bardzo niezgodna z niepisanymi regułami torrentowania. Innym głównym sposobem jest ukrycie swojego seedingu za pomocą VPN.

Jak VPN ukrywa Twoją aktywność BitTorrent

Korzystając z VPN podczas pobierania i inicjowania plików na qBitTorrent lub innym kliencie BitTorrent, zasadniczo uniemożliwiasz trollom z praw autorskich zobaczenie, co robisz online. VPN działa poprzez szyfrowanie całej twojej aktywności online. Po zaszyfrowaniu nikt monitorujący twoją aktywność nie widzi dokładnie tego, co robisz online. Nie mogą nawet zobaczyć, z których stron internetowych lub klientów online korzystasz. W związku z tym bardzo trudno jest ustalić, czy pobierasz lub wysyłasz treści chronione prawem autorskim.

VPN pomaga również ukryć swój identyfikator w trybie online. Przekieruje wszystkie twoje dane online przez zewnętrzny serwer, a ten serwer oznaczy te dane swoim własnym adresem IP, a nie adresem powiązanym z twoim połączeniem internetowym. Adres IP jest używany przez większość trolli chronionych prawem autorskim, aby połączyć cię z twoją aktywnością torrentowania. Ale tak długo, jak twój dostawca VPN nie prowadzi żadnych zapisów dotyczących Twojej aktywności online i z którym serwerem się łączyłeś (żaden z naszych rekomendowanych dostawców nie robi), prawie niemożliwe jest, aby troll praw autorskich połączył twoją aktywność online z tobą.

Wniosek

qBitTorrent to fantastyczny klient BitTorrent i gorąco polecamy go każdemu torrentowi. To naprawdę podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o klientów BitTorrent, a opinie użytkowników sugerują, że niewiele osób napotkało jak dotąd problemy z tym związane. Podobnie jak w przypadku wszystkich klientów BitTorrent, nadal konieczne jest korzystanie z VPN podczas pobierania dowolnej treści za pośrednictwem qBitTorrent i o tym właśnie jest ten artykuł. Poleciliśmy czterem najlepszym dostawcom VPN do korzystania z qBitTorrent i opisaliśmy, w jaki sposób zawęziliśmy rynek do tych najlepszych dostawców. Omówiliśmy również, czy właśnie to sprawia, że ​​qBitTorrent jest tak wyjątkowy i dlaczego jest doskonałym klientem dla osób szczególnie dbających o bezpieczeństwo i prywatność.

Czy próbowałeś już qBitTorrent? Jak to znalazłeś? Czy wypadło to korzystnie w porównaniu z innymi klientami BitTorrent, z których korzystałeś wcześniej? Czy podobała Ci się ich łatwa w użyciu funkcja łączenia VPN? Który z naszych rekomendowanych dostawców VPN używałeś z qBitTorrent? Jak się spisali? Czy są jeszcze jakieś wskazówki lub komentarze, które mogą pomóc naszym czytelnikom? Zawsze chętnie przyjmujemy opinie użytkowników, więc dlaczego nie podzielić się z nami swoimi opiniami i komentarzami, korzystając z pola komentarzy poniżej?

x