Najlepsza sieć VPN dla Węgier w celu ochrony bezpłatnej wypowiedzi i prywatności

Węgierskie swobody Internetu są ogólnie dość dobre, ale nadal potrzebujesz VPN, aby naprawdę zagwarantować swoją prywatność w Internecie. W końcu Internet na Węgrzech nie jest wolny od inwigilacji, hakerów, blokowania stron internetowych. Dziś oferujemy najlepszych dostawców VPN w celu bezpieczniejszego przeglądania, pobierania i przesyłania strumieniowego na Węgrzech.

Węgry to nowoczesny, połączony kraj, w którym prawie trzy czwarte ludności ma szybki dostęp do Internetu. Miliony użytkowników online uczestniczą w tętniącej życiem scenie internetowej, która jest prawie całkowicie wolna od rządowej cenzury lub zapór sieciowych ISP. Dostęp do Internetu na Węgrzech jest szybki, niedrogi i prawie tak otwarty, jak to tylko możliwe.

Mimo niektórych najlepszych połączeń internetowych i teoretycznie wysokiej pozycji na liście swobód internetowych dostęp do Internetu na Węgrzech nie jest pozbawiony wad. Za każdym razem, gdy się łączysz, narażasz się na ryzyko cyberprzestępców i złodziei danych, którzy monitorują Twoją aktywność, a nawet kradną tożsamość. Dobrą wiadomością jest to, że możesz chronić się przed tymi zagrożeniami, korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), zarówno na Węgrzech, jak i w dowolnym miejscu na świecie.

Nasz przewodnik po najlepszych sieciach VPN na Węgrzech przeprowadzi Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o bezpiecznym i bezpiecznym dostępie do sieci na wybranym urządzeniu.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Funkcje najlepszych VPN

Spośród tysięcy sieci VPN na rynku, w jaki sposób powinieneś wiedzieć, które z nich są warte twojego czasu? Znalezienie najlepszej sieci VPN na Węgrzech nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę z prywatnością w Internecie. Przy odrobinie badań i inteligentnych porównań możesz znacznie zawęzić listę. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci to zrobić.

Zebraliśmy najlepsze kryteria oceny, aby ustalić, która sieć VPN jest najlepsza do użycia na Węgrzech lub w dowolnym innym miejscu na świecie. Następnie wykorzystaliśmy te kryteria, aby uszeregować najlepsze sieci VPN na rynku i sformułować szereg rekomendacji usług do wykorzystania. Czytaj dalej, aby w prosty sposób uzyskać pełną informację na temat prywatności i bezpieczeństwa w Internecie.

 • Kompatybilność urządzenia – Od smartfonów po tablety i Fire TV, twoja sieć VPN potrzebuje oprogramowania, które działa na każdym posiadanym urządzeniu.
 • Szybkie prędkości pobierania – Najlepsze usługi nigdy nie rezygnują z prędkości pobierania.
 • Sieć serwerów – Im więcej serwerów obsługuje VPN, tym większe są szanse na znalezienie dobrego połączenia.
 • Ograniczenia ruchu – Niektóre sieci VPN blokują sieci P2P i ruch torrentów lub ograniczają liczbę pobrań miesięcznie.
 • Polityka zerowego logowania – Jeśli sieć VPN nie ma zasady zerowego logowania, może to potencjalnie zaszkodzić Twojej prywatności.

Najbezpieczniejsze sieci VPN do ukrywania się online na Węgrzech

Przetestowaliśmy kilka najpopularniejszych usług VPN na rynku, aby dowiedzieć się, z których najlepiej korzystać na Węgrzech i poza nim. Wybierz dowolną z poniższych sieci VPN, a za każdym razem będziesz mieć niesamowite wrażenia online.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

Gdy szybkość ma najwyższy priorytet, wybierz ExpressVPN. Usługa jest jedną z najszybszych sieci VPN na rynku, konsekwentnie zdobywając wysokie oceny w każdym teście prędkości, jaki możemy na nią rzucić. Pomaga temu ogromna sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach, z których wszystkie są dostępne na smartfonach, tabletach, komputerach i wielu innych urządzeniach. Co najlepsze, aby zabezpieczyć połączenie za pomocą szybkiego serwera o niskim opóźnieniu, wystarczy zalogować się i kliknąć, aby rozpocząć. ExpressVPN jest niezwykle łatwy w użyciu i jest szczególnie przydatny do przełamywania barier cenzury i uzyskiwania dostępu do serwisu Netflix.

Wszystkie dane, które przechodzą przez sieć ExpressVPN, są chronione 256-bitowym szyfrowaniem AES i zabezpieczone zasadą zerowego logowania ruchu, żądań DNS i adresów IP. Dostępna jest również ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, aby stworzyć niezawodną siatkę bezpieczeństwa w razie przypadkowego rozłączenia. Ale nie martw się, ExpressVPN zarządza tym wszystkim zza kulis. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić aplikację i cieszyć się Internetem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Współpracuje z US Netflix, iPlayer, Hulu i innymi usługami
 • Fast służy z minimalną utratą prędkości
 • Szyfrowanie OpenVPN, IPSec i IKEv2
 • Brak dobrze egzekwowanych zasad rejestrowania
 • Świetna obsługa klienta za pośrednictwem czatu.
Cons

 • Opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN obsługuje jedną z największych sieci serwerów na rynku, pokonując swoich najbliższych konkurentów tysiącami węzłów. Firma regularnie dodaje nowe serwery, ale teraz użytkownicy mają dostęp do ponad 5500 serwerów w 59 krajach, wszystkie z nieograniczoną ilością danych, nieograniczoną przepustowością i nieograniczonym przełączaniem serwerów. Sieć ta pozwala na wiele unikalnych usług oferowanych tylko przez NordVPN, w tym ochronę przed atakami DDoS, podwójne szyfrowanie i routing cebulowy przez VPN, z których wszystkie są dostępne po prostu przez połączenie z odpowiednim serwerem.

NordVPN zapewnia dokładną politykę zerowania, która obejmuje wszystko, od przepustowości do znaczników czasu, ruchu do adresów IP. Twoja aktywność nigdy nie jest rejestrowana ani udostępniana stronom trzecim, co pomaga zachować twoją prywatność w nienaruszonym stanie, nawet w krajach restrykcyjnych, obciążonych cenzurą. Wspomaganie tych funkcji to 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik „zabicia”, ochrona przed wyciekiem DNS i szereg konfigurowalnych funkcji szyfrowania. NordVPN sprawia, że ​​niezwykle łatwe jest logowanie i bezpieczeństwo, bez względu na to, jakie urządzenia posiadasz.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • Umożliwia wiele połączeń (6 urządzeń)
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost to jedna z najłatwiejszych w użyciu sieci VPN, oferująca cały zestaw opcji prywatności, które zapewniają bezpieczeństwo w Internecie. Wszyscy użytkownicy CyberGhost uzyskują dostęp do ogromnej sieci 5900 serwerów w 90 krajach, a także szybkiego, intuicyjnego oprogramowania dostosowanego do komputerów Mac, PC, Windows, iOS, Android i wielu innych urządzeń. Jeśli chcesz szybko połączyć się i wrócić do surfowania lub spędzić godziny dostosowując swoją prywatność, CyberGhost może zapewnić odpowiednią ilość zabezpieczeń, odpowiadającą Twoim potrzebom.

CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES dla wszystkich danych, zerowemu logowaniu ruchu, znaczników czasu i adresu IP, a także ochronie przed wyciekiem DNS i automatycznemu wyłącznikowi zabijania. Wszystkie te funkcje są łatwe w użyciu i zapewniają idealną ochronę dla prywatności online na najwyższym poziomie. Dzięki CyberGhost na twoim urządzeniu możesz bezpiecznie korzystać z Internetu z dowolnego kraju na świecie, w tym z Węgier.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 3600 serwerów w ponad 55 krajach
 • Aplikacje na WSZYSTKIE urządzenia
 • Zero dzienników
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Nie można odblokować niektórych popularnych witryn do przesyłania strumieniowego.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN to inteligentna i zrównoważona usługa, która pozwala zachować bezpieczeństwo w dowolnym miejscu na świecie, bez względu na to, czy przesyłasz strumieniowo filmy Netflix, sprawdzasz media społecznościowe czy kupujesz nowe skarpetki. PrivateVPN tworzy to środowisko bez poświęcania szybkości i łatwości użytkowania, co czyni go jednym z najlepszych VPN do codziennego działania. Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować aplikację i pozwolić jej spokojnie siedzieć w tle, chroniąc cię bez podnoszenia palca. PrivateVPN działa nawet doskonale na smartfonach, komputerach stacjonarnych i Fire TV, wszystko dzięki lekkiemu i minimalistycznemu interfejsowi.

PrivateVPN prowadzi sieć ponad 150 serwerów w ponad 60 krajach, zapewniając prędkość, bezpieczeństwo i różnorodność lokalizacji, których potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie. Usługa blokuje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, zapewnia bezpieczeństwo połączenia dzięki automatycznemu wyłącznikowi zabójstwu i ochronie przed wyciekiem DNS, a także zapewnia zerowe zasady rejestrowania całego ruchu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie prywatności w Internecie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

5. PureVPN

purevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_244_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

PureVPN oferuje jedne z najlepszych funkcji prywatności online w branży. Firma ma silne szyfrowanie i inteligentną politykę prywatności, ale zapewnia także cały pakiet ochrony wbudowany w jedną aplikację. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć ochronę antywirusową, osłony przed złośliwym oprogramowaniem, funkcje blokowania aplikacji i filtrowanie stron DNS w jednym pakiecie, PureVPN zapewnia. Pomaga to zachować bezpieczeństwo przed ogromną różnorodnością zagrożeń online bez dodatkowego wysiłku.

PureVPN zapewnia bezpieczeństwo dzięki zerowej zasadzie rejestrowania ruchu, automatycznemu przełącznikowi zabijania, solidnemu 256-bitowemu szyfrowaniu AES dla wszystkich danych oraz ochronie przed wyciekiem DNS. Współdziałają one z prywatną siecią firmy obejmującą ponad 2000 serwerów w 140 różnych krajach, zapewniając mnóstwo opcji szybkich, bezpiecznych i chronionych połączeń. Po dołączeniu do PureVPN możesz łatwo cieszyć się prywatnym dostępem do Internetu na każdym urządzeniu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak korzystać z VPN na Węgrzech

Wybór najlepszej sieci VPN jest trudny. Teraz, gdy masz jakieś rekomendacje i wiesz, czego szukać w serwisie, możesz zabrać się do zabawy.

Konfiguracja VPN

Korzystanie z VPN pozwala zachować bezpieczeństwo podczas zakupów, surfowania i przesyłania strumieniowego online. Rozpoczęcie pracy jest niezwykle łatwe, ponieważ większość usług VPN zaprojektowała swoje oprogramowanie tak, aby było jak najbardziej intuicyjne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, możesz wykonać poniższe czynności, aby wszystko skonfigurować.

 1. Zaloguj się na swojej stronie VPN i pobierz aplikację dla twojego urządzenia. W zależności od używanej sieci VPN możesz zostać przekierowany do sklepu z aplikacjami, aby zainstalować oprogramowanie na urządzeniu mobilnym.
 2. Zainstaluj aplikację VPN, uruchom go, a następnie wprowadź dane logowania.
 3. Aplikacja powinna sama się łączyć z szybkim serwerem. Możesz użyć tego dla optymalnej prędkości lub po prostu otwórz listę serwerów i wybierz jeden w innym kraju. Nie trzeba szukać węgierskiego serwera, każdy kraj będzie działał dobrze.
 4. Połączyć do serwera i daj VPN kilka chwil na usunięcie łącza.
 5. Zminimalizować VPN, aby działał w tle. Możesz teraz zapomnieć o tym, że tam jesteś, jesteś bezpieczny.

Sprawdź swój adres IP

Sprytną praktyką jest weryfikacja adresu IP przy pierwszym połączeniu z nową siecią VPN. Ma to na celu zapewnienie, że faktycznie zyskujesz dzięki anonimowej obecności online i zmiennym wirtualnym adresom IP. Bez tego testu możesz ujawnić swoją lokalizację, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

 1. Upewnij się, że twój VPN jest aktywne i połączone.
 2. Otwórz przeglądarkę internetową na tym samym urządzeniu i odwiedź ipleak.net.
 3. Poczekaj na załadowanie strony. Automatycznie uruchomi się Wyszukiwanie adresu IP.
 4. Spójrz na pole u góry poniżej, w którym jest napisane „Twój adres IP”.
 5. Jeśli etykieta pokazuje kraj inny niż ten, w którym aktualnie się znajdujesz, sieć VPN działa poprawnie.
 6. Jeśli wystąpi błąd, sprawdź na stronach pomocy VPN, aby rozwiązać problem wycieku adresu IP.

Wykorzystuje niezawodną sieć VPN

Sieci VPN to niesamowite małe narzędzia. Nie tylko chronią twoją tożsamość, ale także zapewniają ochronę przed inwigilacją online, zapobiegają niektórym cyberatakom i umożliwiają strumieniowe przesyłanie filmów z innych krajów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych głównych powodów, dla których warto korzystać z VPN przez cały czas na wszystkich urządzeniach.

 • Uzyskaj dostęp do cenzurowanych stron internetowych – Cenzura jest dużym problemem w takich miejscach jak Turcja, Chiny, Iran i ZEA. Na Węgrzech nie stanowi to większego problemu, ale jeśli podróżujesz do regionów z cenzurowaną treścią, nie będziesz mieć dostępu do swoich ulubionych stron bez VPN.
 • Szyfrowanie danych – Szyfrowanie sprawia, że ​​dane są nieczytelne dla osób trzecich. Tylko ty i twoja usługa VPN możesz odszyfrować informacje, które wysyłasz online, dzięki czemu jesteś całkowicie bezpieczny przed każdym możliwym zagrożeniem.
 • Ukryj swój adres IP – Po zalogowaniu się do Internetu dostawca usług internetowych przypisuje urządzeniu adres IP. Można to wykorzystać do śledzenia Twojej tożsamości i lokalizacji. Sieci VPN wymieniają ten adres IP z jednym ze swoich anonimowych serwerów, co sprawia, że ​​niezwykle trudno jest śledzić Twoją aktywność.
 • Zatrzymaj nadzór i śledzenie – Dostawcy usług internetowych i rządy często śledzą użytkowników. Jeśli chcesz pozostać anonimowy, zawsze używaj swojej sieci VPN.
 • Oglądaj filmy z innych krajów – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, YouTube i inne usługi przesyłania strumieniowego ograniczają dostępność treści w zależności od lokalizacji. Tylko dzięki VPN możesz pokonać te bariery dla nieograniczonego oglądania filmów.

Dlaczego warto korzystać z VPN na Węgrzech?

Węgierska infrastruktura internetowa jest szybka i nowoczesna, a lokalne władze nie cenzurują treści internetowych w jakikolwiek widoczny sposób. Jeśli tak jest, dlaczego tak ważne jest korzystanie z VPN na Węgrzech? Oprócz wymienionych powyżej korzyści, VPN chronią Cię również przed następującymi zagrożeniami:

Unikaj fałszywych hotspotów Wi-Fi

Ataki w środku człowieka są częstsze, niż mogłoby się wydawać. Wyobraź sobie, że wchodzisz do kawiarni i odkrywasz otwartą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie co firma. Łączysz się, logujesz na swoje konto e-mail, a następnie robisz małe zakupy na Amazon. Zamykasz laptopa i wracasz do domu, myśląc, że nic nie jest niezwykłe. Niestety Twoje dane mogły zostać skradzione przez fałszywy hotspot Wi-Fi za pośrednictwem ataku człowieka w środku i nigdy go nie poznasz.

Określenie niezawodności publicznego Wi-Fi może być trudne, a nawet niemożliwe, nawet jeśli jest ono chronione hasłem. Zamiast być paranoikiem wobec tych otwartych sieci, możesz wdrożyć VPN na swoim urządzeniu, aby chronić zarówno swoją tożsamość, jak i dane przesyłane przez połączenie. Nawet jeśli Wi-Fi zostało naruszone, Twoje dane są całkowicie bezpieczne dzięki szyfrowaniu VPN.

Omiń treść ograniczoną geograficznie

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś obejrzeć film w serwisie Netflix lub Hulu, ale nie mogłeś znaleźć nic wartego przesyłania strumieniowego, nie jesteś sam. Większość z tych usług ogranicza treści dostępne w różnych częściach świata. Jeśli jesteś na Węgrzech, możesz oglądać tylko wybrane filmy zatwierdzone dla węgierskich widzów. Pomija to tysiące możliwych filmów i programów telewizyjnych, które w innym przypadku byłyby dostępne, gdybyś miał pod ręką odpowiednie narzędzia.

Sieci VPN omijają to frustrujące ograniczenie, używając szyfrowania i wirtualnych adresów IP. Kombinacja chroni Twoją tożsamość i sprawia, że ​​wygląda na to, że znajdujesz się gdzie indziej, umożliwiając przełączanie się z kraju na kraj i dostęp do dowolnych filmów. Nie ma znaczenia, czy naprawdę jesteś na Węgrzech czy w Wielkiej Brytanii, możesz uzyskać inny adres IP za pomocą kilku kliknięć. Dlaczego nie zdobyć adresu IP w USA i oglądać American Netflix?

Unikaj cenzury, niszcz szybkie łącza internetowe

Neutralność sieci jest obecnie bezpieczna na Węgrzech, ale jest zagrożona w wielu innych krajach, w tym w lokalizacjach w Europie, Azji i obu Amerykach. Jeśli podróżujesz do jednego z tych regionów, Twoje połączenie zostanie natychmiast poddane ich prawom i ograniczeniom. Oznacza to, że możesz natknąć się na szybkie pasy internetowe lub znaleźć pewne strony internetowe całkowicie zablokowane przed dostępem, wszystko dlatego, że przekroczyłeś wyobrażoną linię na mapie.

Korzystanie z VPN pomaga chronić Twoją prywatność nawet w przypadku ekstremalnej cenzury lub utraty neutralności sieci. Możesz zachować swoją anonimowość i bezpieczeństwo danych bez względu na to, jaką granicę przekroczysz lub z jakiego urządzenia korzystasz. Jeśli cenzura jest problemem, VPN może to naprawić w ciągu kilku sekund.

Wniosek

Gotowy, aby zabezpieczyć swoje informacje i rozpocząć własną sieć VPN na Węgrzech? Może to zabrzmieć jak skomplikowany proces, ale wybranie VPN i skonfigurowanie wszystkiego jest zaskakująco łatwe. W ciągu kilku minut możesz uzyskać najlepszą możliwą VPN, zainstalować ją i uruchomić, aby utrzymać swoje dane zablokowane. Pozostało ci tylko cieszyć się Internetem w wolnym czasie.

Jaką pierwszą rzeczą planujesz zrobić z nową VPN dla Węgier? Daj światu znać w sekcji komentarzy poniżej.

x