Najlepsze VPN dla Brazylii | Czołowi pracujący na 2020 r

Ograniczenia danych, blokowanie aplikacji, nadzór i inne problemy z klawiszami szybkiego dostępu sprawiły, że korzystanie z VPN w Brazylii wzrosło w ostatnich latach. Dzisiaj zajmiemy się problemami stanowiącymi wyzwanie dla brazylijskich swobód internetowych, a także edukujemy, w jaki sposób VPN może przywrócić dostęp do otwartej sieci, jednocześnie zwiększając twoją prywatność w Internecie.

Brazylia historycznie miała dość dobrą wolność w Internecie, w 2014 r. Przyjęto Konstytucję dla Internetu, która wspierała neutralność sieci i ustanowiła zasady prywatności i bezpieczeństwa dotyczące tego, jakie informacje dostawcy usług internetowych mogą gromadzić na swoich użytkownikach. Kiedy zaproponowano rachunki, które ograniczały swobody internetowe w odpowiedzi na cyberprzestępczość, publiczna reakcja spowodowała, że ​​rachunki te szybko spadły. Wprowadzono również rachunki w celu ograniczenia praktyk dostawców usług internetowych, które były nieuczciwe wobec konsumentów, takie jak ograniczenia danych twardych.

Jednak w ostatnich latach rosną obawy o wolność Internetu w Brazylii. Popularna usługa przesyłania wiadomości WhatsApp została dwukrotnie zablokowana: raz w 2015 r. I raz w 2016 r. Z powodu niezgody rządu z właścicielem aplikacji Facebook na temat przekazywania danych związanych z cyberprzestępczością. Od tego czasu w parlamencie wprowadzono ustawy, które mają na celu zwalczanie cyberprzestępczości, ale także podważają swobodę Internetu dla zwykłych ludzi. Ponadto są prawa dotyczące zniesławienia i bluźnierstwa które zostały wykorzystane do uzasadnienia zablokowania niektórych treści online, w tym blogerów, którzy ujawniają korupcję polityczną lub krytykują rząd.

Z tego powodu coraz więcej osób w Brazylii podejmuje kroki, aby zapewnić sobie swobodny i bezpieczny dostęp do Internetu w swoim kraju, często korzystając z usługi VPN. Dzisiaj porozmawiamy o tym, w jaki sposób VPN pozwala ci swobodnie uzyskiwać dostęp do treści online i jak może zapewnić Ci bezpieczeństwo, a następnie zalecamy nasze typy dla najlepsza sieć VPN dla Brazylii.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dostęp do zablokowanych treści lub aplikacji za pomocą VPN

Jedną z najbardziej przydatnych rzeczy, które może zrobić VPN, jest dostęp do treści lub usług, które są zablokowane. Jeśli WhatsApp jest zablokowany, ale nadal musisz go używać, lub jeśli blog, który chcesz przeczytać, został zablokowany, możesz użyć VPN.

Sieć VPN działa poprzez zainstalowanie na urządzeniu oprogramowania, które szyfruje wszystkie dane wysyłane przez urządzenie przez Internet. Te zaszyfrowane dane są wysyłane na serwer obsługiwany przez dostawcę VPN, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane do pierwotnego miejsca docelowego. Serwer, którego używasz, może znajdować się w dowolnym miejscu na świecie, a gdy twoje dane są kierowane przez serwer, to tak, jakbyś przeglądał internet z kraju, w którym serwer się znajduje.

Oznacza to, że jeśli WhatsApp lub dana witryna zostanie zablokowana w Brazylii, możesz użyć sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w innym kraju, w którym usługa nie jest zablokowana, np. Kanada. Następnie podczas przeglądania Internetu lub korzystania z aplikacji będziesz mieć dostęp do treści tak, jakbyś sam był w Kanadzie. Pozwala to ominąć bloki internetowe narzucone przez rząd.

Popraw swoje bezpieczeństwo dzięki VPN

Korzystanie z VPN ma również zalety związane z bezpieczeństwem. Ponieważ dane są szyfrowane przed opuszczeniem urządzenia, nikt nie będzie mógł zobaczyć twoich działań w Internecie. Zwykle, ponieważ Twoje dane przechodzą przez sieć dostawcy usług internetowych, dostawca usług internetowych może zobaczyć każdą stronę, którą odwiedzasz, i może śledzić twoje działania online. W niektórych przypadkach dostawca usług internetowych może również wyświetlać wiadomości lub czytać wiadomości e-mail.

Jeśli rząd lub organy ścigania zdecydują się Cię zbadać, mogą zobowiązać Twojego dostawcę usług internetowych do przekazania posiadanych informacji na temat korzystania z Internetu. Twoje działania są więc widoczne nie tylko dla twojego dostawcy usług internetowych, ale również dla rządu.

Gdy korzystasz z VPN, szyfrowanie oznacza, że ​​twoje dane pozostają bezpieczne i anonimowe, więc nikt nie widzi twoich działań – ani twój dostawca usług internetowych, ani rząd. Niezależnie od tego, jakie witryny odwiedzasz, pliki, które pobierasz, i wszelkie wysyłane wiadomości będą prywatne i nie będą widoczne dla osób postronnych.

Najlepsze VPN dla Brazylii

Jeśli chodzi o wybór VPN, istnieje wiele opcji do wyboru. Jeśli zastanawiasz się nad VPN, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i uzyskać dostęp do zablokowanych treści w Brazylii, oto najważniejsze czynniki, na które powinieneś zwrócić uwagę:

 1. Doskonałe bezpieczeństwo. Aby zachować prywatność danych, potrzebujesz sieci VPN o wysokim poziomie bezpieczeństwa, takich jak użycie silnego 256-bitowego szyfrowania, aby twoje dane nie mogły zostać zhakowane, oraz zasady braku rejestrowania, aby dostawca VPN nie prowadził żadnych rejestrów korzystania z Internetu.
 2. Szybkie połączenia. Wszystkie sieci VPN do pewnego stopnia spowalniają twoje połączenie, ale najlepsi dostawcy mają wyrafinowane metody szyfrowania, lekkie aplikacje i solidne sieci serwerów, aby zminimalizować spowolnienie. Upewnij się, że twój jest jednym z nich.
 3. Duża sieć serwerów. Aby ominąć bloki, musisz połączyć się z serwerem w innym kraju. Z tego powodu warto mieć VPN z dużą siecią serwerów, aby łatwo znaleźć taki, który spełnia Twoje potrzeby.
 4. Obsługa wielu urządzeń. Kupując subskrypcję VPN, możesz użyć tego jednego konta do ochrony wszystkich różnych urządzeń, takich jak telefon, tablet i komputer. Aby skorzystać z tego, potrzebujesz dostawcy VPN, który oferuje oprogramowanie kompatybilne ze wszystkimi używanymi urządzeniami.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, zalecamy następujące sieci VPN dla użytkowników w Brazylii:

1. ExpressVPN

Jeśli chcesz VN, który oferuje to, co najlepsze ze wszystkich światów: wysoki poziom bezpieczeństwa, szybkie połączenia i łatwe w obsłudze oprogramowanie, zalecamy ExpressVPN. Ta usługa ma kluczowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak silne 256-bitowe szyfrowanie i zasady braku rejestrowania, a także ma dodatkowe funkcje bezpieczeństwa dostępne w oprogramowaniu, takie jak przełącznik „zabicia”, aby zapobiec przypadkowemu wysyłaniu danych przez niezaszyfrowane połączenie i ochronę przed wyciekiem DNS w celu zabezpieczenia Twoja prywatność.

Sieć serwerów jest ogromna i obejmuje 3 000 serwerów w 94 krajach, w tym wiele w Ameryce Południowej i innych krajach, dzięki czemu możesz łatwo ominąć bloki regionu. Te serwery mają jedne z najszybszych połączeń z dowolnej wypróbowanej przez nas sieci VPN, więc nie spowalniają cię. Oprogramowanie można zainstalować na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS, Linux i Android, lub możesz użyć rozszerzeń przeglądarki dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Apple Safari, aby szybko i łatwo połączyć się z VPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • 94 kraje, ponad 3000 serwerów
 • Bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Kosztowny plan miesięczny.

2. NordVPN

Użytkownicy szukający elastycznych opcji bezpieczeństwa w atrakcyjnej cenie powinni zapoznać się z NordVPN. Ta usługa ma nie tylko podstawowe funkcje bezpieczeństwa – silne szyfrowanie 256-bitowe i zasady braku rejestrowania – ale także opcję użycia wyspecjalizowanych serwerów do określonych celów bezpieczeństwa. Możesz łączyć się z serwerami, które oferują dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak anty DDoS, dedykowane IP, cebulowe połączenia VPN lub podwójne szyfrowanie. Opcja podwójnego szyfrowania jest szczególnie dobra dla bezpieczeństwa, ponieważ oznacza, że ​​dane są szyfrowane nie raz, ale dwa razy, na dwóch różnych serwerach. Ta podwójna warstwa ochrony oznacza, że ​​w zasadzie nikt nie może odczytać twoich danych.

Dostępna sieć serwerów jest ogromna, a ponad 5400 serwerów jest dostępnych w 59 krajach, w tym w Brazylii, Meksyku, Kostaryce, Argentynie, Chile i innych częściach świata. Oprogramowanie można zainstalować na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Szybkie i stabilne połączenia
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. CyberGhost

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z sieci VPN i potrzebujesz takiej, która jest bardzo łatwa w użyciu, ale nadal ma potrzebne funkcje bezpieczeństwa, zalecamy CyberGhost. Oprogramowanie ma być proste i nie wymaga wiedzy technicznej. Po prostu otwierasz oprogramowanie i wybierasz, co chcesz zrobić, z opcji takich jak anonimowe przeglądanie, anonimowe torrentowanie lub odblokowywanie stron internetowych. Ustawienie odblokowywania witryn internetowych jest idealne do uzyskiwania dostępu do witryn zastrzeżonych, ponieważ automatycznie konfiguruje połączenie, aby ominąć bloki.

Usługa korzysta z silnego 256-bitowego szyfrowania i nie ma zasad rejestrowania, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Dostępna sieć serwerów jest bardzo duża i obejmuje ponad 5700 serwerów w niewiarygodnych 90 krajach, w tym serwery w Brazylii i innych krajach. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Torrentowanie dozwolone
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Surowe zasady braku dzienników
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Czasami występują średnie prędkości.

4. IPVanish

Jeśli nie znosisz spowolnienia i chcesz najszybszych możliwych połączeń, zalecamy IPVanish. Oprócz superszybkich połączeń usługa ma silne bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu i zasadom braku rejestrowania. Oprogramowanie ma więcej opcji zapewniających bezpieczeństwo, takich jak opcja okresowej zmiany adresu IP w celu zapewnienia najlepszej anonimowości, wyłącznik bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa, konfiguracji DNS i ochrony przed wyciekiem DNS, aby nikt nie mógł Cię śledzić.

Sieć serwerów jest ekspansywna i obejmuje ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, w tym 32 węzły w Ameryce Południowej i inne na całym świecie. Oprogramowanie ma zarówno tryb dla początkujących, jak i zaawansowany, dlatego idealnie nadaje się dla użytkowników, którzy chcą dostosować swoje połączenia do swoich konkretnych potrzeb. Można go zainstalować w systemach Windows, Mac OS, Linux i Android oraz ma zaawansowane funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, okresowa zmiana adresu IP i konfiguracja DNS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. PureVPN

Dla tych, którzy są nowicjuszami w świecie VPN i szukają kompleksowego pakietu bezpieczeństwa, zalecamy PureVPN. Ta usługa obejmuje VPN, ale daje również dostęp do pakietu oprogramowania zabezpieczającego, w tym ochrony antywirusowej i anty złośliwego oprogramowania, aby Twoje urządzenie było wolne od niechcianego oprogramowania, filtr antyspamowy, aby utrzymać czystość skrzynki odbiorczej poczty e-mail, filtrowanie aplikacji, ochronę DDoS, przełącznik kill, opcja dedykowanego adresu IP i zapora NAT.

Oferowana sieć VPN ma dobre bezpieczeństwo dzięki silnemu 256-bitowemu szyfrowaniu i zasadom braku rejestrowania oraz szybkim połączeniom, dzięki czemu nie trzeba czekać. Sieć serwerów obejmuje ponad 2000 serwerów w ponad 140 różnych krajach, a oprogramowanie jest dostępne dla urządzeń z systemami Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a także rozszerzeń przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

6. VyprVPN

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał ukryć fakt, że korzystasz z VPN, lub używasz VPN w ograniczonej sieci, możesz użyć VyprVPN. Niektóre sieci, szczególnie w krajach o surowych ograniczeniach internetowych, takich jak Chiny, próbują blokować ludziom dostęp do sieci VPN. Te ograniczone sieci używają wykrywania VPN, aby zabraniać korzystania z nich na VPN. Jednak VyprVPN ma sposób obejścia tych ograniczeń, dzięki czemu można go używać nawet w sieci z wykrywaniem VPN.

Nazywany protokołem Chameleon działa szyfrując nie tylko dane wysyłane przez Internet, ale także metadane. Metadane zawierają informacje takie jak pochodzenie i miejsce docelowe danych, które można analizować pod kątem anomalii wskazujących na użycie VPN. Szyfrując również te metadane, VyprVPN może ominąć ograniczenia VPN i może być używany w prawie każdej sieci.

Usługa ma również silne szyfrowanie 256-bitowe i zasady braku rejestrowania, a jej sieć serwerów obejmuje ponad 700 serwerów w 70 różnych krajach. Oprogramowanie jest dostępne dla platform, w tym Windows, Mac OS, iOS i Android.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Wniosek

Wolność Internetu nie jest tak dobra, jak kiedyś w Brazylii, a policyjne ataki na cyberprzestępczość prowadzą do blokowania kluczowych usług takich jak WhatsApp i blokowania niektórych blogów w ubiegłym roku. Można jednak obejść te ograniczenia i swobodnie korzystać z Internetu za pomocą VPN. Polecamy wybór najlepszych VPN dla osób w Brazylii, które oferują połączenie szybkości, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania.

Jeśli korzystasz z Brazylii, z której sieci VPN korzystasz? Czy wypróbowałeś którąś z rekomendowanych przez nas VPN i jakie były twoje wrażenia z nich? Poinformuj nas o tym w komentarzach poniżej.