01/26/2022

Najlepszy VPN dla Chatroulette – Jak odblokować i obejść Chatroulette Ban

Udostępnij teraz w social media:

Urok Chatroulette to rozmowy z nieznajomymi za osłoną względnej anonimowości – ale nie możesz całkowicie zagwarantować swojej prywatności w Internecie, chyba że korzystasz z doskonałej sieci VPN. Nie martw się, mamy w kolejce kilku niesamowitych dostawców, którzy nie tylko zwiększają twoje bezpieczeństwo, ale pozwalają odblokować Chatroulette w dowolnym miejscu na świecie.

Chatroulette to usługa czatu online, która łączy losowych użytkowników ze sobą poprzez interakcję z kamerą internetową. Jednak w ciągu roku od premiery Chatroulette zaczęło otrzymywać krytykę za niewłaściwe korzystanie z usługi, a mianowicie użytkowników, którzy inicjują obraźliwe i sugestywne interakcje. Chociaż Chatroulette opracowało algorytm do odfiltrowywania większości tego materiału, wiele sieci blokuje teraz aplikację, a niektórzy unikalni użytkownicy otrzymują niezasłużone zakazy z usługi.

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z Chatroulette na kampusie uniwersyteckim, czy ominąć niesprawiedliwy zakaz, VPN rozwiąże problem. Co więcej, będziesz mógł zabezpieczyć swoje dzienniki tożsamości i aktywności przed rządem, dostawcami usług internetowych, a nawet cyberprzestępcami. W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepszego dostawcę VPN, udzielimy więcej informacji na temat historii Chatroulette i podpowiemy, jak zacząć.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czego szukać w sieci VPN dla Chatroulette

Podczas badania dostawców VPN należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, w tym protokoły szyfrowania, szybkość i zasady rejestrowania. Jednak w przypadku odblokowywania Chatroulette niektóre funkcje są ważniejsze niż inne. Poniżej przedstawiamy kryteria wyboru najlepszej VPN dla Ciebie. Określenie ich priorytetów pomoże wybrać dostawcę VPN w następnej sekcji.

 • Bezpieczeństwo – VPN musi zapewniać bezpieczeństwo tak samo, jak musi, aby pomijać zablokowane strony internetowe. Wybierz dostawcę, który korzysta z 256-bitowego szyfrowania AES i ma dobre zasady braku logowania. Zapewni to nie tylko ochronę Twojej tożsamości, ale także pewność, że żadne dane nie zostaną przypisane do poświadczeń konta.
 • Rozmiar sieci – Krótko mówiąc, im większy rozmiar sieci, tym więcej opcji łączności. Dostawca VPN z dużą siecią serwerów daje więcej opcji zarówno pod względem szybkości, jak i lokalizacji.
 • Szybkie połączenie – Gdy jesteś na Chatroulette, ostatnią rzeczą, której chcesz doświadczyć, jest opóźnienie i opóźnienie. Wybierz dostawcę, który oferuje nieograniczoną przepustowość, brak ograniczeń prędkości i wysokie prędkości pobierania.
 • Kompatybilność urządzenia – Aby w pełni skorzystać z usługi i korzystać z niej na wszystkich urządzeniach, upewnij się, że dostawca ma szeroką dostępność oprogramowania. W ten sposób będziesz mógł podłączyć wszystko, od komputera do routera.

Najlepsze sieci VPN, aby odblokować Chatroulette i chronić swoją prywatność

Jeśli utknąłeś za zakazem IP, zajmujesz się ograniczaniem przepustowości dostawcy Internetu lub blokowaniem witryn lokalnych, a nawet jeśli chcesz po prostu chronić swoją prywatność online, potrzebujesz VPN. Poniżej przeglądamy najlepszych dostawców, którzy udowodnili, że pomagają użytkownikom Chatroulette uzyskać jak najwięcej z usługi:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest znany jako jeden z najszybszych dostawców VPN na rynku. Mając ponad 3000 serwerów proxy w 94 krajach, nie napotkasz żadnych problemów ze znalezieniem takiego, który odblokowuje Chatroulette lub inną zablokowaną usługę. Lekkie oprogramowanie ExpressVPN sprawia, że ​​tym bardziej imponujące jest jego szybkość. Co więcej, funkcje takie jak nieograniczona przepustowość, brak ograniczeń prędkości i wbudowany test prędkości pozwalają cieszyć się połączeniem bez obawy o opóźnienia. Ponadto ExpressVPN jest dostępny w szerokiej gamie oprogramowania, w tym Windows, Mac, Linux; rozszerzenia przeglądarki, takie jak Chrome; urządzenia mobilne; i routery.

Sprawdź -   Najlepsze gry dla jednego gracza na letniej wyprzedaży Steam 2017

Pomimo imponujących funkcji prędkości, ExpressVPN jest równie godny uwagi ze względu na swoje bezpieczeństwo. Dostawca stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest praktycznie niezniszczalne. Chroni to Twoje dane i zapewnia bezpieczeństwo informacji. Automatyczny przełącznik zabijania wyłącza cały Internet, jeśli kiedykolwiek zostaniesz rozłączony, więc nigdy nie ma ryzyka, że ​​Twoje dane zostaną nagle niezaszyfrowane. Ponadto polityka ExpressVPN zakazu rejestrowania zapewnia, że ​​ruch, adresy IP i historia przeglądania nie są rejestrowane i nie można ich powiązać z identyfikatorem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy
 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Torrentowanie dozwolone
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN jest znany ze swojego bezpieczeństwa, zaawansowanych funkcji i zdolności do pokonania cenzury. Z ponad 5500 serwerami w 59 krajach sieć NordVPN jest jedną z największych w branży, oferując niezrównany wybór przy wyborze połączenia VPN. W tej sieci znajduje się także szereg wyspecjalizowanych serwerów zoptymalizowanych pod kątem różnych funkcjonalności, takich jak Onion przez VPN, anti-DDoS, podwójne VPN i zaciemnione serwery. Ponadto usługa jest bardzo szybka i nie nakłada żadnych ograniczeń na przepustowość, co pozwala cieszyć się połączeniem przez dłuższy czas.

NordVPN wyprzedza także grę pod względem bezpieczeństwa. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES NordVPN jest praktycznie niezniszczalny – złamanie najsilniejszego superkomputera na świecie zajęłoby miliony lat. Inne protokoły szyfrowania to UDP i TCP OpenVPN, a także SSTP, który znany jest z bicia trudnych bloków cenzury. Zasady braku logowania obejmują ruch, adresy IP, znaczniki czasu, przepustowość, a nawet historię przeglądania. Jest uważany za jeden z najbardziej kompletnych na rynku. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują automatyczny przełącznik zabijania, który wyłącza Twój Internet na wypadek, gdybyś kiedykolwiek się rozłączył.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons
 • Niektóre serwery mogą być zawodne
 • Czasami powolne przetwarzanie zwrotów (ale zawsze tak jest).

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Usługa CyberGhost koncentruje się na łatwości użytkowania i bezpieczeństwie. Instalacja zajmuje tylko kilka chwil, a minimalistyczny wyświetlacz sprawia, że ​​jest to idealny wybór dla każdego, od nowicjuszy po doświadczonych użytkowników VPN. Po uruchomieniu aplikacji będziesz mógł wybrać jeden z sześciu różnych profili w zależności od potrzeb internetowych. Profile te obejmują „surfuj anonimowo”, „odblokuj streaming” i „wybierz mój serwer VPN”. Po wybraniu jednej z tych opcji ustawienia VPN zostaną automatycznie zastosowane w zależności od tego, co jest najlepsze dla tego profilu. Dodatkowe funkcje dla każdego profilu obejmują „blokowanie śledzenia online”, co jest świetne, jeśli chcesz być bardzo bezpieczny podczas odblokowywania Chatroulette.

Pod względem bezpieczeństwa CyberGhost jest złotym standardem w branży. Dostawca stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES przez OpenVPN, który chroni wszystkie twoje dane. Protokoły szyfrowania obejmują również UDP, TCP, L2TP / IPSec i PPTP. CyberGhost jest również znany z nieskazitelnej polityki rejestrowania, która nie rejestruje prawie nic, w tym adresu e-mail. Oznacza to, że nie ma możliwości śledzenia danych osobiście, a dzienniki aktywności online pozostaną bezpieczne przez cały czas. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują przełącznik „zabicia”, który zapewni bezpieczeństwo połączenia bez względu na wszystko, oraz bloker śledzenia online, który utrzymuje anonimowość Twojej tożsamości / lokalizacji.

Sprawdź -   Jak grać w Albion Online w systemie Linux

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy
 • Odblokowanie Netflix USA, iPlayer, Amazon Prime, YouTube
 • Ponad 3600 serwerów w ponad 55 krajach
 • Wszechstronny i przyjazny dla użytkownika
 • Zero dzienników i dobre funkcje prywatności
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
Cons
 • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN oferuje doskonałą równowagę między bezpieczeństwem a prędkością. Przy około 150 serwerach w ponad 60 krajach PrivateVPN może nie mieć tylu węzłów, co inni dostawcy na rynku, ale liczba dostępnych lokalizacji jest imponująca. PrivateVPN ma również serwery specjalnie przystosowane do omijania zakazów VPN, dlatego będziesz w stanie pokonać bloki nawet na najbardziej surowych stronach internetowych, takich jak Netflix i ESPN. PrivateVPN jest również bardzo prosty w użyciu, dzięki czemu będziesz mógł połączyć się z VPN za pomocą jednego kliknięcia i odblokować Chatroulette w ciągu kilku minut.

PrivateVPN zasługuje na swoją nazwę i pozwala zachować bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie podczas korzystania z usługi. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES PrivateVPN zapewnia bezpieczeństwo i ochronę twoich dzienników online przed ISP i cyberprzestępcami. Co więcej, jego zasada zerowego rejestrowania całego ruchu zapewni bezpieczne i niewykrywalne dzienniki aktywności z powrotem do Twojego identyfikatora. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę przed wyciekiem DNS, która maskuje twoje konto, oraz przełącznik „zabicia”, który odłącza internet w przypadku utraty połączenia z aplikacją.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PrivateVPN.

Co to jest Chatroulette?

Uruchomiony w 2009 roku Chatroulette wywołał zamieszanie, gdy tylko został wydany. W ciągu miesiąca miała już 50 000 użytkowników i została opisana we wszystkich najważniejszych publikacjach w Stanach Zjednoczonych. Anonimowa usługa czatu wideo, sposób w jaki działała Chatroulette, to użytkownik, który zalogowałby się, kliknął przycisk i czekał na przydzielenie innego losowego użytkownika. Obie strony mogą zakończyć interakcję w dowolnym momencie, ale nigdy nie wiedziałeś, z kim skończyłbyś rozmawiać.

Niestety nie minęło dużo czasu, zanim ludzie zaczęli korzystać z platformy do niewłaściwych zachowań. W ciągu roku od uruchomienia Chatroulette został zmuszony do wprowadzenia nowych warunków, które zapobiegałyby narażeniu użytkowników na niewłaściwe, dorosłe interakcje. Wyglądało na to, że pojawiło się wiele problemów, ponieważ usługa nie wymagała od użytkowników rejestracji w celu korzystania z niej. Wymagało jedynie od ludzi potwierdzenia, że ​​mają ukończone 18 lat i że zgadzają się na warunki świadczenia usług.

W odpowiedzi na te przypadki Chatroulette wprowadziło system rejestracji. Ponadto opracowano algorytm w celu skutecznego odfiltrowywania wszystkich nieodpowiednich treści, szczególnie dlatego, że 30% użytkowników było w wieku poniżej 18 lat, co stanowi ogromne ryzyko prawne i etyczne. Filtrowanie zakończyło się sukcesem, a ponad połowa obraźliwych materiałów została usunięta ze strony. Niezależnie od tych zmian wiele sieci, a nawet kraje nadal blokują usługę.

Dlaczego czasami jest blokowany?

Istnieje kilka powodów, dla których Chatroulette można zablokować. Po pierwsze, jeśli znajdujesz się w kraju o surowych przepisach cenzurujących lub filtrowaniu internetu, istnieje prawdopodobieństwo, że Chatroulette został zablokowany lub ograniczony z powodu nieodpowiedniej zawartości. Na przykład w miejscach takich jak Chiny czy Bliski Wschód treści dla dorosłych są zazwyczaj zakazane, więc Chatroulette nie byłby wyjątkiem, ponieważ cieszy się sławą tego rodzaju materiałów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak uzyskać dostęp do Tumblr w Chinach

Innym miejscem, w którym można zablokować Chatroulette, są kampusy uniwersyteckie lub szkolne. W odpowiedzi na wiele skarg zarówno użytkowników, jak i profesjonalistów, Chatroulette zniechęcił nieletnich (osoby poniżej 18 roku życia) do korzystania ze strony internetowej. W odpowiedzi wiele instytucji naukowych zbanowało witrynę za pośrednictwem sieci WiFi.

W niektórych przypadkach zakaz jest specyficzny dla unikalnych użytkowników. Chatroulette wprowadziło zasadę, zgodnie z którą jeśli zostaniesz zgłoszony więcej niż trzy razy w ciągu pięciu minut, Twoje konto zostanie automatycznie zamknięte, dopóki nie zostanie dokładnie sprawdzone. W niektórych przypadkach jednak użytkownicy zostali zbanowani bez uzasadnionego powodu, a „niewłaściwe zachowanie” zostało błędnie zgłoszone. We wszystkich tych przypadkach jedynym sposobem na pokonanie bloku i korzystanie z Chatroulette jest usługa VPN.

Sprawdź -   Jak wybrać kolor z obrazu w systemie Windows 10

POWIĄZANE CZYTANIE: Jak długo trwają zakazy Omegle?

W jaki sposób VPN może pomóc?

VPN może pomóc ominąć regionalne bloki, a także inne zakazy dotyczące treści, dlatego jest to jeden z niewielu sposobów odblokowania Chatroulette. Poniżej znajdują się główne powody, dla których VPN pomoże ci w odblokowaniu Chatroulette, niezależnie od tego, dlaczego nie możesz uzyskać dostępu do czatu.

Ukryj swój adres IP

Przede wszystkim ważne jest, aby zrozumieć, że sposobem, w jaki strony takie jak Chatroulette odmawiają dostępu, jest blokowanie określonych adresów IP. Oznacza to, że aby uzyskać dostęp do usługi, będziesz potrzebować nowego adresu IP z kraju, w którym dostępna jest Chatroulette. Sieci VPN pozwalają łączyć się z innym adresem IP, a serwery w ich sieciach są anonimowe. Dlatego nie tylko masz wiele opcji połączeń, ale Twoja tożsamość, lokalizacja i dzienniki aktywności pozostaną anonimowe przez cały czas.

Unikaj nadzoru

W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, Chatroulette może zostać zbanowany lub ograniczony. VPN nie tylko pozwala ominąć tego rodzaju blok regionalny, ale także zapewnia ochronę danych. Oznacza to, że nikt, od rządu po dostawców usług internetowych i cyberprzestępców, nie może cię śledzić podczas korzystania z usługi. Co więcej, jest to jeden z niewielu sposobów na zachowanie anonimowości i bezpieczeństwa.

Chroń swoje dane

VPN to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie prywatności w Internecie. Jeśli wybierzesz jednego z naszych rekomendowanych dostawców, silne zasady szyfrowania i braku logowania zapewnią ochronę każdej części twoich informacji. VPN zasadniczo uniemożliwia odczytanie standardowych danych, dlatego nie musisz się martwić, że jesteś na radarze.

Jak mogę zacząć?

Teraz, gdy znasz już wszystkie zalety korzystania z VPN i wybrałeś swojego dostawcę, możesz zacząć. Pobieranie i instalacja VPN zajmuje tylko kilka chwil i możesz cieszyć się bezproblemowym, niezawodnym dostępem do Chatroulette, gdy tylko skończysz czytać ten artykuł.

 1. Utwórz konto z dostawcą usług VPN na swojej stronie internetowej.
 2. Po zalogowaniu się Ściągnij i zainstalować oprogramowanie kompatybilne z urządzeniem i systemem operacyjnym. Na przykład, jeśli masz iPhone'a, będziesz potrzebować aplikacji odpowiedniej dla systemu iOS.
 3. Uruchomić aplikacja i Zaloguj się używając poświadczeń konta.
 4. Aplikacja zazwyczaj przypisuje Ci najszybszy dostępny serwer. Jeśli jednak ten adres IP nie działa z Chatroulette, Wybierz serwer ręcznie.
 5. Przed użyciem Chatroulette z zupełnie nowym VPN ważne jest, aby upewnić się, że działa poprawnie. Ten krok nie jest obowiązkowy, ale zapewni pełne bezpieczeństwo i prywatność. Trwać ipleak.net w twojej przeglądarce. Strona będzie uruchom automatyczny test wyszukiwania adresu IP, daj mu tylko kilka chwil na załadowanie. Jeśli zobaczysz wybrany serwer pod „Twoimi adresami IP”, wszystko działa idealnie i jesteś gotowy. Jeśli jednak widzisz swoją fizyczną lokalizację na tej liście, może wystąpić przeciek i musisz skontaktować się z dostawcą VPN, aby uzyskać więcej informacji.

Wniosek

Chatroulette to fajna usługa czatu online, która zyskała złą reputację ze względu na swoje początki. Jednak wciąż ma wiele do zaoferowania użytkownikom, a rozmowy na czacie mogą być niesamowicie zabawne. Jeśli chcesz ominąć te zakazy i cieszyć się usługą Chatroulette, wystarczy udać się do jednego z naszych rekomendowanych dostawców VPN. Zapewnią, że Twoje wrażenia będą płynne, szybkie i niezawodne.

Jak ominąć zakazy na Chatroulette? Czy to było skuteczne? Zostaw nam swoje komentarze poniżej!

x