01/18/2022

Napraw błąd narzędzia do tworzenia multimediów 0x800704DD

Udostępnij teraz w social media:

Narzędzie Microsoft Media Creation do aktualizacji do systemu Windows 10 sprawiło, że uaktualnienie obecnego komputera do systemu Windows 10 lub wykonanie czystej instalacji najnowszego systemu Windows 10 jest bardzo prostym i prostym procesem. Przez długi czas użytkownicy musieli przeskakiwać przez obręcze do zainstaluj nową wersję systemu Windows, jeśli dysk instalacyjny nie był dostępny. Pomiędzy wymuszonymi aktualizacjami a tym narzędziem, które znacznie ułatwiło aktualizację, adaptacja do systemu Windows 10 gwałtownie wzrosła. To powiedziawszy, narzędzie nie gwarantuje pomyślnej aktualizacji i generuje błędy. Czasami narzędzie nie chce się uruchomić, dopóki go nie zmusisz. Innym błędem, który możesz zobaczyć, jest kod błędu 0x800704DD – 0x90016, który jest raczej łatwy do rozwiązania. Oto jak.

Sprawdź -   Jak pobrać dowolną kompilację systemu Windows 10 za pomocą narzędzia do tworzenia multimediów

Błąd pojawia się po uruchomieniu narzędzia Media Creation w celu rozpoczęcia procesu aktualizacji i po zaakceptowaniu umowy EULA. Narzędzie informuje, że jest to „Przygotowywanie kilku rzeczy”. Zamiast przechodzić do ekranu pobierania, wyświetla kod błędu 0x800704DD – 0x90016.

Narzędzie nie jest pewne, co się stało, ale błąd pojawia się podczas próby uaktualnienia do systemu Windows 10 z konta, które nie ma uprawnień administratora. Aby rozwiązać ten problem, po prostu wyloguj się z bieżącego użytkownika, zaloguj się na konto administratora i ponownie uruchom narzędzie. Poprosi Cię o zaakceptowanie umowy EULA, a następnie przejdzie do ekranu pobierania bez żadnych błędów.

Sprawdź -   Jak spersonalizować kanał Google Discover na Androida

Narzędzie Setup_media-tool systemu Windows 10

Błąd tak naprawdę nie powinien pojawić się w pierwszej kolejności, ponieważ kiedy rozpoczynasz aktualizację z konta innego niż admin, zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła administratora, aby uruchomić narzędzie Media Creation. To właśnie prowadzi do ekranu EULA, ale z jakiegoś powodu pobieranie się nie rozpoczyna, a zamiast tego pojawia się ten błąd. Wygląda na to, że możesz uruchomić narzędzie tylko z konta administratora, co nasuwa pytanie, dlaczego ludzie zostali zmuszeni do uaktualnienia do systemu Windows 10 za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows.

x