Napraw Google dla Androida pokazuje problem offline

Czasami po otwarciu aplikacji Google na urządzeniu z Androidem możesz zobaczyć komunikat informujący, że jesteś obecnie offline z Androidem. Wielu użytkowników może otrzymać tę samą wiadomość, mimo że mają aktywne i stabilne połączenie internetowe. Google na Androida pokazuje offline to częsty błąd aplikacji, który może być spowodowany różnymi przyczynami. Opóźnienia telefonu i aplikacji, a także nieprawidłowe ustawienia sieci to jedne z najczęstszych przyczyn tego błędu. Jeśli otrzymujesz komunikat Google jest niedostępny, ponieważ urządzenie jest w trybie offline, nie musisz się martwić, ponieważ ten błąd można naprawić, wykonując kilka prostych metod. W tym przewodniku omówimy przyczyny i metody rozwiązania problemu Google z komunikatem offline na telefonie z Androidem.

Jak naprawić Google na Androida pokazuje problem offline

Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach umożliwiających naprawę Google dla Androida jest niedostępny, ponieważ urządzenie jest w trybie offline w szczegółach.

Dlaczego Google na Androida wyświetla się offline?

Przyczyny tego problemu mogą być różne. Niektóre z bardziej powszechnych są wymienione tutaj.

  • Przyczyną tego problemu mogą być problemy z opóźnieniami na urządzeniach z Androidem.
  • Za ten problem odpowiada również złe lub niestabilne połączenie sieciowe.
  • Opóźnienia i nieprawidłowe działanie aplikacji Google mogą powodować błędy Google offline.
  • Za ten problem często odpowiadają uszkodzone dane z pamięci podręcznej i pliki tymczasowe.
  • Przyczyną problemu są również nieprawidłowe ustawienia sieciowe na urządzeniu z Androidem.
  • Problemy spowodowane przez system operacyjny Android są czasami również związane z tym błędem.

W poniższym przewodniku omówimy metody rozwiązywania problemów z wyświetlaniem offline w Google na Androida.

Uwaga: Ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego przed zmianą jakichkolwiek ustawień należy dokładnie sprawdzić, czy są one prawidłowe. Poniższe metody pochodzą ze smartfona Moto G60.

Metoda 1: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli zauważysz, że jesteś obecnie offline, błąd Androida w Google, zawsze dobrze jest ponownie uruchomić urządzenie, aby dowiedzieć się i rozwiązać problem. Jeśli nie możesz połączyć się z internetem za pomocą aplikacji Google, Google jest niedostępne, ponieważ urządzenie jest w trybie offline. Problem może być spowodowany opóźnieniami i błędami urządzenia. Ponowne uruchomienie urządzenia może pomóc w rozwiązaniu większości drobnych problemów z systemem operacyjnym Android, które powodują nieprawidłowe działanie aplikacji. Możesz sprawdzić Jak ponownie uruchomić lub zrestartować telefon z Androidem? przewodnik, jak bezpiecznie ponownie uruchomić telefon, aby rozwiązać problem z trybem offline, który Google powtarza.

Metoda 2: Rozwiązywanie problemów z siecią

Jednym z najczęstszych powodów, dla których możesz nie być w stanie połączyć się z aplikacją Google na urządzeniu z Androidem, jest słabe połączenie sieciowe. Jeśli Twoja sieć jest słaba i niestabilna, możesz mieć problemy z korzystaniem z różnych aplikacji na swoim urządzeniu. Dlatego pierwszym krokiem, który należy rozważyć, jest naprawienie problemów z siecią, które mogą powodować problemy z aplikacją Google.

Krok I: Uruchom ponownie router WiFi

Jedną z pierwszych rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem z wyświetlaniem offline Google na Androida, jest sprawdzenie, czy router Wi-Fi jest prawidłowo podłączony do urządzenia. Zasadniczo błędy połączenia sieciowego w telefonach komórkowych są spowodowane nieprawidłowymi połączeniami routera. Dlatego jeśli nie możesz połączyć się z aplikacją Google, upewnij się, że prawidłowo podłączyłeś router. Wykonaj te proste kroki, aby rozwiązać problem z Androidem w trybie offline.

1. Długo naciśnij przycisk zasilania na routerze WiFi.

Obraz autorstwa OpenClipart-Vectors z Pixabay

2. Po wyłączeniu routera odłącz kabel routera od głównego wyłącznika.

3. Odczekaj kilka minut, ponownie podłącz kabel i włącz router.

Jeśli to nie pomoże, gdy Google jest niedostępny, ponieważ urządzenie jest w trybie offline, przejdź do następnej metody.

Krok II: Przyspiesz prędkość Internetu

Jeśli Google nadal mówi o problemie offline na Twoim urządzeniu, powinieneś rozważyć skontaktowanie się z dostawcą połączenia sieciowego. Jeśli problem nie został spowodowany przez router Wi-Fi, przyczyną błędu w aplikacji Google może być Twój dostawca sieci. Powinieneś rozważyć skontaktowanie się ze swoim dostawcą Internetu, aby upewnić się, że odbierasz silne i wystarczająco dobre sygnały na swoim urządzeniu. Jeśli używasz komórkowej transmisji danych do łączenia się z Google, upewnij się, że masz aktywny plan internetowy, aby korzystać z usług internetowych w telefonie. Jeśli borykasz się z powolną usługą internetową, powinieneś sprawdzić Wolne połączenie internetowe? 10 sposobów na przyspieszenie Internetu! Przewodnik, aby znaleźć metody, aby przyspieszyć internet.

Metoda 3: Uruchom ponownie aplikację Google

Sprawdź, czy aplikacja Google działa prawidłowo na Twoim urządzeniu. Jeśli aplikacja Google na Twoim urządzeniu z Androidem nie działa poprawnie, podczas próby przeglądania internetu za pomocą aplikacji napotkasz różne problemy. Jesteś obecnie offline Problem z Androidem można rozwiązać, zatrzymując aplikację Google na swoim urządzeniu.

1. Otwórz Ustawienia z menu telefonu, a następnie dotknij Aplikacje.

2. Tutaj dotknij przycisku Zobacz wszystkie aplikacje, a następnie wybierz Google.

3. Zlokalizuj i stuknij ikonę Wymuś zatrzymanie.

Metoda 4: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Google

Jeśli Google wciąż mówi, że problem z trybem offline nadal występuje na Twoim urządzeniu, powinieneś rozważyć wymazanie plików pamięci podręcznej Google. Pliki pamięci podręcznej to tymczasowe pliki aplikacji przechowywane w pamięci telefonu. Zwykle te pliki tymczasowe nie powinny powodować żadnych problemów z Google ani żadną inną aplikacją w telefonie. Jeśli jednak pliki pamięci podręcznej są uszkodzone lub są w nadmiarze w telefonie, aplikacja może napotkać różne błędy, takie jak Google jest niedostępny, ponieważ urządzenie jest w trybie offline. Możesz wyczyścić pliki pamięci podręcznej aplikacji Google, aby znaleźć rozwiązanie problemu z wyświetlaniem offline w Google na Androida.

1. Zlokalizuj i otwórz Ustawienia z menu telefonu i wybierz Aplikacje.

2. Znajdź i stuknij Zobacz wszystkie aplikacje, a następnie wybierz Google.

3. Zlokalizuj i stuknij w Pamięć i pamięć podręczna.

4. Teraz dotknij przycisku Wyczyść pamięć podręczną.

Metoda 5: Zresetuj ustawienia sieciowe

Jeśli poprzednie metody nie działają, a problem z Androidem jest obecnie offline, możesz spróbować zresetować ustawienia sieciowe w telefonie, aby rozwiązać problem. Możesz wykonać te proste czynności, aby zresetować ustawienia sieciowe w swoim urządzeniu.

1. Otwórz Ustawienia z menu Telefon.

2. Nawiguj i dotknij System.

3. Teraz dotknij opcji Resetuj.

4. Teraz dotknij Resetuj Wi-Fi, telefon komórkowy i Bluetooth.

5. Na koniec dotknij Resetuj ustawienia.

6. Ponownie połącz się z Internetem.

Metoda 6: Użyj narzędzia innej firmy

Uwaga: Informacje podane poniżej służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie zalecamy takich narzędzi do późniejszego wykorzystania.

W niektórych przypadkach problem może być spowodowany nieprawidłowym działaniem systemu operacyjnego Android. Do naprawy systemu operacyjnego Android można użyć różnych narzędzi innych firm, takich jak Tenorshare ReiBoot na Androida. Te narzędzia innych firm próbują zlokalizować i rozwiązać problemy z systemem operacyjnym Android.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Dlaczego nie mogę połączyć się z Google?

Odp. Jednym z najczęstszych powodów, dla których nie możesz połączyć się z aplikacją Google, jest złe połączenie internetowe. Dlatego zawsze upewnij się, że masz przyzwoite połączenie internetowe, aby uniknąć problemów z łącznością Google.

Q2. Dlaczego aplikacja Google nie działa na moim urządzeniu z Androidem?

Odp. Przyczyny tego problemu mogą być różne, takie jak zły internet, opóźnienia w telefonie lub aplikacji itp.

Q3. Jak naprawić błędy aplikacji Google na Androida?

Odp. Możesz spróbować wyczyścić dane z pamięci podręcznej aplikacji dla aplikacji Google, aby rozwiązać różne błędy aplikacji, w tym błędy łączności.

Q4. Jak zresetować ustawienia sieciowe w systemie Android?

Odp. Zasadniczo ustawienia sieciowe można zresetować w ustawieniach systemowych na urządzeniu z systemem Android. Jednak ustawienia telefonu mogą się różnić w zależności od producenta.

Pytanie 5. Co powoduje błędy Google offline na Androidzie?

Odp. Kilka czynników może powodować ten błąd, w tym uszkodzone dane w pamięci podręcznej, opóźnienia w telefonie, złe połączenie internetowe itp.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się naprawić problem z wyświetlaniem offline Google na Androida na urządzeniu z Androidem. Daj nam znać, która metoda zadziałała dla Ciebie. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy.