Powiedz mamie, że bateria Twojego iPhone’a jest słaba, żeby się nie martwiła

Co roku Apple wypuszcza na rynek nowy iPhone z większą, lepszą i trwalszą baterią, ale bez względu na wszystko, żadna bateria nie będzie trwać wiecznie. Niestety, baterie potrafią umierać, gdy się spóźnimy i bez wątpienia wielu z nas odbierało kilka nieodebranych połączeń tylko dlatego, że nasz telefon nie mógł się włączyć. Zwykle dzwoni zaniepokojony rodzic lub współmałżonek, ale zanim dotrzesz do gniazdka elektrycznego lub wrócisz do domu, zostanie zgłoszony raport zaginionej osoby i zorganizowana zostanie grupa poszukiwawcza. Battery Share to naprawdę niesamowita aplikacja na iOS o wartości 0,99 USD w sklepie z aplikacjami, która informuje określone osoby o niskim poziomie naładowania baterii telefonu. To nie tylko daje im pewność, że żyjesz i dobrze, ale także pozwala im nie dzwonić wielokrotnie, ponieważ spowoduje to wyczerpanie baterii.

Udostępnianie baterii działa w parach, co oznacza, że ​​zarówno Ty, jak i osoba, którą chcesz na bieżąco informować o stanie naładowania baterii, musisz mieć zainstalowaną aplikację na swoich telefonach. Po zainstalowaniu aplikacji musisz dodać kontakty, aby udostępnić im statystyki baterii. Aby to zrobić, dotknij przycisku Zaproś i wyślij prośbę do kontaktu za pomocą wiadomości SMS, iMessage lub innej obsługiwanej usługi przesyłania wiadomości. Osoba kontaktowa musi umożliwić Ci otrzymywanie informacji o stanie naładowania baterii i Ty również musisz zrobić to samo.

Po dodaniu kontaktu i dodaniu go również przez kontakt, zaczniesz widzieć jego aktualny stan naładowania baterii.

Udostępnianie baterii

Aplikacja regularnie odświeża informacje, ale możesz wymusić odświeżenie, dotykając przycisku odświeżania w lewym górnym rogu. Aplikacja ma funkcję połączeń, z której możesz korzystać, jeśli masz minuty na rozmowy, które można kupić za 4,99 USD. Ta funkcja pozwala dotknąć kontaktu w aplikacji i zadzwonić do niego.

Jeśli nie chcesz udostępniać stanu baterii swojego telefonu, ale nadal chcesz otrzymywać go od znajomych, dotknij przycisku Ja u dołu ekranu i wyłącz opcję „Udostępnij stan baterii”.

Funkcja Battery Share wymaga aktywnego połączenia internetowego do wysyłania i odbierania informacji. Twój iPhone musi mieć system iOS 9 lub nowszy, aby móc korzystać z tej aplikacji.

Zainstaluj funkcję Battery Share z App Store

x