Rozpocznij swój biznes online BEZPŁATNIE z Sylius (platforma e-commerce Open Source)

Nie można zaprzeczyć, że biznes eCommerce rośnie. Zakupy online są przyjemne i wygodne, ale teraz stały się koniecznością.

Biznes e-commerce od dłuższego czasu szybko się rozwija i prawdopodobnie wzrośnie jeszcze bardziej w sytuacjach po COVID-19.

Według Statystykaświatowa sprzedaż eCommerce wyniosła 3,53 biliona dolarów w 2019 roku. Oczekuje się, że w latach 2020-2024 wzrośnie o CAGR 8,1%.

W przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych, założenie sklepu internetowego jest łatwe i niedrogie. Możesz uruchomić swój sklep eCommerce, nawet bez doświadczenia i ograniczonego budżetu, a wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom.

Jednak zbudowanie sklepu internetowego wymaga czegoś więcej niż tylko wyboru nazwy marki, listy produktów, marketingu i sprzedaży. To jak wychowywanie dziecka; musisz ją pielęgnować za pomocą odpowiednich narzędzi i technologii, dbać o jej bezpieczeństwo, planować przyszłość i robić wiele rzeczy, aby odnieść sukces.

Aby osiągnąć ten cel, potrzebujesz stabilnej i wydajnej platformy eCommerce, która spełni potrzeby rozwijającej się firmy. Z mnóstwem dostępnych opcji, Sylius jest jednym z najlepszych, jakie możesz wybrać.

Kim jest Sylius?

Sylius to darmowa, open-source’owa platforma eCommerce z licencją MIT i oparta na frameworku Symfony. Zapewnia najwyższą jakość kodu, wbudowany zwinny przepływ pracy, silne środowisko testowe i wyjątkowe rozwiązanie PHP dostosowane do wymagań Twojego sklepu.

Zawiera solidny interfejs API REST zapewniający bezproblemową integrację i lepszą obsługę klienta. Deweloperzy uwielbiają Syliusa, ponieważ zapewnia podstawowe funkcje i elastyczność, które pomogą Ci w stabilnym rozwoju firmy.

Dlaczego powinieneś wybrać Syliusa?

W unikalny sposób przekazuj swoją markę, poprawiając jej ogólny wygląd, a także zachęcając docelowych klientów do kompleksowej oferty Sylius.

Ujednolicona integracja

Sylius oferuje ujednoliconą integrację; w związku z tym możesz łatwo połączyć tę platformę eCommerce z narzędziami, których już używasz do prowadzenia sklepu, takimi jak CRM, inwentaryzacja, mailing, ERP, PIM i inne.

Działa na wielu urządzeniach

Dostarczając wbudowane interfejsy aplikacji eCommerce, Sylius ułatwia tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na Androida, iOS itp., a także progresywnych aplikacji internetowych.

Kompleksowy panel administracyjny

Oferuje panel administracyjny zbudowany z łatwo konfigurowalnych i wielokrotnego użytku komponentów, które można dostosować do wszystkich unikalnych potrzeb biznesowych.

Skalowalność i łatwa platforma

Możesz wdrożyć tę nowoczesną aplikację internetową na popularnej platformie, w tym Google Cloud, Platform.sh, Heroku itp. W rezultacie skalowanie i stosowanie nowych funkcji wymaga mniej czasu i kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej wydajności.

Obsługuje wielu dostawców płatności

Dzięki Sylius możesz dodać bezpiecznych i znanych dostawców płatności, takich jak PayPal, Stripe, American Express, Visa, Mastercard i innych, aby zapewnić wygodę swoim klientom.

Imponujące funkcje eCommerce

  • Katalog produktów, atrybuty i opcje
  • Indywidualna kasa
  • Kupony rabatowe i promocje
  • Zamówienia, koszyk i faktury
  • Podatki i taksonomie
  • Wiele walut i platformy sprzedażowe
  • Przycinanie obrazów, loginy społecznościowe i lokalizacja
  • Zarządzanie uprawnieniami i książka adresowa
  • Wysyłka i zwrot pieniędzy
  • Wtyczki do Shop API, tworzenia i anulowania zamówień administracyjnych, fakturowania i zwrotu pieniędzy.

Biorąc pod uwagę mnóstwo korzyści, jakie zapewnia Sylius, możesz bez wysiłku zbudować swój sklep internetowy na jego platformie.

Gdy zdecydujesz się na współpracę z Syliusem, aby zbudować swój biznes online, musisz wziąć pod uwagę niezawodnego dostawcę usług hostingowych, aby zapewnić lepszą dostępność, dostępność i bezpieczeństwo. Oto najbardziej popularni i zaufani gospodarze, Sylius.

Nadmiar

Gdy szukasz odpowiedniego rozwiązania hostingowego z nienagannymi funkcjami, elastycznymi integracjami i lepszym zarządzaniem przepływem pracy, Nadmiar może być dobrą opcją. Umożliwia łatwe dodawanie niestandardowych stosów aplikacji i integracji.

Nexcess Cloud Auto Scaling umożliwia automatyczne skalowanie witryny w zależności od zapotrzebowania na ruch. Możesz zwiększyć współbieżność użytkowników bez uaktualniania rozwiązania hostingowego.

Aby zwiększyć wydajność, Nexcess oferuje akcelerator chmury, który przyspiesza wczytywanie. Wysokowydajny serwer sieciowy NGINX obsługuje te funkcje i zarządza treściami statycznymi, takimi jak JavaScript i obrazy Twojej witryny.

Nexcess oferuje stos technologii na poziomie korporacyjnym zaprojektowany do obsługi Twojej witryny. Możesz więc łatwo dostosować wersję PHP. Jego stos infrastruktury obejmuje OpenStack, Docker, Ansible, Kolla, HTTP/2, zarządzanie Bad botami i kompresję Gzip do buforowania zasobów i skalowalności.

Zapewnia bezpieczeństwo Twojego sklepu internetowego dzięki doskonałemu czasowi pracy bez przestojów, zaawansowanym bezpieczeństwu i wielu redundancjom. Nexcess posiada 8 centrów danych na całym świecie.

Bądź przygotowany na przyszłość, wykorzystując skalowalną platformę, która z łatwością obsłuży ogromny ruch i jednoczesnych użytkowników.

Nexcess zapewnia w pełni zgodne środowisko z PCI DSS wraz z SSAE-18, które są corocznie kontrolowane w celu zdobycia zaufania klientów w zakresie bezpieczeństwa. Zainstaluj aplikację jednym kliknięciem i zarządzaj swoim sklepem i wiadomościami e-mail z jednego miejsca, aby zaoszczędzić czas. Codziennie tworzy kopię zapasową witryny, co może być ratunkiem do przywrócenia, gdy coś pójdzie nie tak.

Dodatkowo jego elastyczne aktualizacje, łatwa w obsłudze usługa i bezpłatne migracje są dodatkowymi zaletami.

Nexcess oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy wraz z dedykowaną obsługą klienta dostępną przez cały czas przez e-mail, telefon lub czat.

Hosting A2

Od momentu powstania w 2003 roku Hosting A2 dostarcza ultraszybki, dopracowany i niezawodny hosting. Zapewnia kompletne rozwiązania, których potrzebujesz dla Sylius i jest zorientowany na programistów. Jego wysokowydajne serwery SwiftServer zasilają Twoją witrynę, zapewniając 20-krotnie szybsze ładowanie strony.

Skonfiguruj oprogramowanie Symphony za pomocą Softaculous, co wymaga jednego kliknięcia z panelu sterowania. Wysyła również powiadomienia e-mailem o każdej nowej wersji Symfony, dzięki czemu możesz aktualizować swój sklep internetowy.

Mając po swojej stronie A2 Hosting, nigdy nie będziesz musiał ponosić konsekwencji przestojów witryny, które mogą wpłynąć na rankingi SEO i współczynniki odrzuceń dzięki zastosowaniu serwerów zoptymalizowanych pod kątem szybkości. Zapewnia elastyczność wyboru żądanej lokalizacji serwera wraz z bezpłatnymi dyskami SSD, aby zapewnić, że Twoja witryna jest dostępna przez cały czas.

Aby zadbać o bezpieczeństwo witryny, oferuje bezpłatną ochronę HackScan, która blokuje cyberataki. Oferuje KernelCare, podwójne zapory ogniowe, certyfikaty SSL i ochronę przed brutalną siłą, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Poza tym oferuje wzmocnioną ochronę DDoS, aby chronić Twoją witrynę przed nawet wyrafinowanymi atakami.

Oferuje bezpłatną migrację witryn internetowych, zatrudniając swoich ekspertów od migracji, którzy bezpiecznie przesyłają wszystkie Twoje dane. Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z jego usług, możesz ubiegać się o gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Załoga Guru A2 Hosting to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy pomogą Ci, gdy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy.

Jego cena zaczyna się od zaledwie 2,99 USD miesięcznie za jedną stronę internetową i 100 GB miejsca.

Wniosek

Rozpoczęcie działalności od zera, a następnie obserwowanie jej rozwoju jest bardzo satysfakcjonujące. Ponieważ istnieje tak wiele dostępnych opcji wyboru i hostingu platformy eCommerce, prowadzenie dochodowego sklepu internetowego nie musi być teraz trudną lub kosztowną sprawą.

Wybierz więc Syliusa, aby rozpocząć swoją podróż. Kto wie, Twój sklep może stać się kolejnym biznesem za milion dolarów.

x