ShortPaste skraca wszystkie adresy URL ze schowka podczas ich wklejania [Android]

Skracacze linków mają różne kształty i rozmiary. Usługi takie jak Bit.ly i Goo.gl mogą szybko zmienić długi adres URL w mniejszy, co może okazać się przydatne w kilku sytuacjach, na przykład gdy pole tekstowe jest ograniczone (jak na Twitterze) lub wspomniany adres URL ma zbyt wiele znaków, aby rodzaj. Generalnie, gdy potrzebujesz skrócić linki, udajesz się do witryny, w której znajdują się linki, wklejasz adres URL i pobierasz jego skróconą wersję. Ale jeśli używasz Androida i chcesz odciąć kilka dodatkowych kroków od tego procesu, nowa aplikacja ShortPaste może automatycznie skrócić wszystkie podświetlone linki i skopiować do schowka.

ShortPaste ma naprawdę prosty design. Na jego ekranie głównym możesz wybrać usługę skracania adresów URL, której chcesz użyć (Bit.ly lub Goo.gl), wbudowane archiwum, które zawiera listę wcześniej używanych skróconych adresów URL. Po włączeniu aplikacja działa w tle i wkleja dowolny link, który skopiujesz w skróconej formie do wymaganego pola, takiego jak Facebook, Google Hangouts, Twitter, WhatsApp itp. Aplikacja jest również wolna od wszelkich uciążliwych opcji, które mogą Cię zmylić.

ShortPaste Archiwum ShortPaste

Najlepszą rzeczą w ShortPaste jest jej proste użycie. Użyłem aplikacji, aby skrócić kilka linków i już uznałem, że jest to dość przydatne w codziennym użytkowaniu. Skopiuj adres URL, który chcesz skrócić, do schowka, a po wklejeniu tego samego łącza do innej aplikacji, ShortPaste użyje zamiast tego skróconej wersji. I o to właśnie chodzi. ShortPaste ma również ekran Ustawienia, na którym w razie potrzeby możesz łatwo dezaktywować aplikację. Ponadto możesz przełączać start przy starcie, a także Trim Header, który usuwa https: // z początku wszystkich nowych linków.

Domyślnie ShortPaste używa goo.gl, ale pozwala również na użycie bit.ly w opcjach. Ponadto możesz ustawić niestandardową nazwę użytkownika Bit.ly i klucz API.

ShortPaste Copy Wklej ShortPaste Ustawienia ShortPaste

Aplikacja jest dostępna w Google Play. Możesz go pobrać na swoje urządzenie, korzystając z poniższego łącza.

Zainstaluj ShortPaste ze Sklepu Play