Spersonalizowane strumieniowanie wideo na Androida i iOS

Kilka miesięcy po przejęciu przez StumbleUpon, silnik rekomendacji wideo 5by ostatecznie trafił na iOS i Androida pod koniec stycznia. StumbleUpon przejął start-up we wrześniu 2013 r., Aby zapewnić użytkownikom dostosowane filmy, które mogą odzwierciedlać ich nastroje, atmosferę i sytuację. Koncepcja pozostaje podobna do obecnej oferty StumbleUpon: wyświetla filmy z różnych źródeł, które są konkretnie ukierunkowane na wybraną sytuację lub nastrój. Innymi słowy, 5by to wideo odpowiednik StumbleUpon. Czytaj dalej po skoku, aby dowiedzieć się, jak to działa.

5by pobiera filmy z różnych źródeł, ale głównie będziesz oglądać filmy z YouTube. Dzięki głębokiej integracji z YouTube możesz spodziewać się olbrzymiej biblioteki treści, w tym filmów związanych z celebrytami, technologii, muzyki, rozrywki, poradników i wszystkiego pomiędzy. Interfejs użytkownika jest elegancki i intuicyjny na obu obsługiwanych platformach.

5by_Launch

5by_Customize

Po uruchomieniu 5by wymaga kilku informacji o sobie, na przykład o Twoim obecnym nastroju, tym, co myślą o tobie Twoi znajomi, co lubisz itp. Ten wstępny kwestionariusz ma pomóc aplikacji w tworzeniu spersonalizowanych list odtwarzania z indeksu milionów filmów. To nie wszystko; uczy się również zmieniających się z czasem zainteresowań. Następnie musisz również zarejestrować się w usłudze, co można szybko zrobić za pośrednictwem konta na Facebooku lub koncie e-mail.

5by_Zaloguj się

5by_Main

Interfejs oferuje wiele animowanych środowisk, które przełącza się przy każdym uruchomieniu. Przesunięcie palcem od lewej krawędzi ekranu powoduje wyświetlenie menu nawigacyjnego 5by, które pozwala dostosować spersonalizowany indeks wideo.

5by_Sidebar

Po poinformowaniu aplikacji, czym się interesujesz, 5by zapyta również, ile masz czasu bezczynności. Po prostu przesuń palcem po pokrętle czasu wokół przycisku odtwarzania, aby ustawić żądaną liczbę minut, a następnie naciśnij przycisk Odtwórz, usiądź, zrelaksuj się i oglądaj własny spersonalizowany strumień wideo.

5by_duration

Ekran odtwarzania wyświetla czas trwania bieżącego wideo, jego źródło, a także przyciski do przełączania formatu HD, oceniania wideo, polubienia i opublikowania go na Facebooku.

5by_Video

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na iOS i Androida. Pobierz go na swoje urządzenie, korzystając z odpowiedniego łącza poniżej.

Pobierz 5by na Androida

Pobierz 5by na iOS

x