12/05/2021

Spin na nowo wyobraża sobie sterowanie muzyką na ekranie blokady iPhone’a

Udostępnij teraz w social media:

Ulepszenia, które pozwalają użytkownikom dostosować ekran blokady iOS, są obfite w sklepie Cydia, ale Spin jest rodzajem wydania, które po prostu nie chce zgubić się w tłumie. Dzięki Spin otrzymujesz całkowitą przebudowę widoku muzyki na ekranie blokady. Zamiast kwadratu zawierającego okładkę albumu bieżącego utworu, Spin wyświetla promienistą ramkę na środku ekranu blokady. Bieżący stan utworu jest przedstawiony za pomocą pokrętła wokół krawędzi okładki albumu. Spin nie ogranicza się tylko do zmiany okładki albumu; wpływa również na sterowanie odtwarzaniem i ogólny układ ekranu blokady, w tym zegar na pasku stanu i tapetę.

Sprawdź -   Jak korzystać z próbnika kolorów w systemie macOS jako samodzielnej aplikacji

Zakręć ustawienia iOSObróć ekran blokady iOS

Spin to bardzo konfigurowalne ulepszenie, z własnym obszernym menu w aplikacji Ustawienia zapasów. Przełączniki dostępne w menu Spin mogą służyć do następujących celów.

Włącz: Przywróć zwykły ekran blokady, kiedy tylko chcesz.
Grafika w tle: Podczas odtwarzania utworu Spin może zastąpić tapetę niewyraźną wersją okładki albumu, jeśli ten przełącznik jest włączony.
Jaśniejsze rozmycie: pozwala kontrolować poziom rozmycia grafiki.
Ciemne tło: jeśli nie jesteś wielkim fanem rozmycia, włącz tę opcję, aby uzyskać bardziej wyraźny widok okładki albumu na promieniowym wyświetlaczu Spin.
Większe elementy sterujące: przyciski przewijania do przodu, do tyłu i wstrzymania / odtwarzania można zmieniać, aby ułatwić dostęp.
Zegar 24-godzinny: Spin oferuje własny zegar u góry ekranu. Możesz wybrać format 12- i 24-godzinny dla wyświetlania tego zegara.
Optymalny scrubber: scrubber nie działał dla nas na ekranie blokady, chociaż porusza się w czasie rzeczywistym wokół pokrętła Spin. Jednak w aplikacji muzycznej możesz użyć suwaka, aby przejść do ulubionej części dowolnej piosenki.
Ciemna okładka: Chcesz zwiększyć czytelność okładki albumu i innych informacji o utworach? Włącz tę opcję, aby otoczyć pokrętło obrotowe ciemnym okręgiem.
Przesuń, aby odblokować tekst
Zegar paska stanu: Ta opcja jest ważna, ponieważ układ oferowany przez Spin powoduje, że chwytak Centrum powiadomień pokrywa się w pewnym stopniu z zegarem paska stanu. Jeśli ci to przeszkadza i uważasz, że domyślny zegar Spin wystarczy, po prostu wyłącz tę opcję.

Sprawdź -   Jak odtwarzać pliki Adobe Flash SWF poza przeglądarką internetową

Wszystkie zmiany dokonane w Spin zostaną zastosowane dopiero po ponownym wykupieniu urządzenia. Opcja respring jest dostępna w menu Spin w prawym górnym rogu.

Spin to kosmetyczna poprawka, ale gdyby scrubber był trochę bardziej interaktywny, mogłoby być jeszcze lepiej. Aby jednak nadać ekranowi blokady świeży wygląd, inwestycja w wysokości 99 centów jest całkowicie opłacalna. Ulepszenie jest dostępne w repozytorium BigBoss w sklepie Cydia i działa doskonale na wszystkich urządzeniach z systemem iOS 7 i nowszym.

x