Spraw, by nauka języków była zabawą dla dzieci dzięki Mondly

Wykorzystaj mózg swojego dziecka, pozwalając mu uczyć się wielu języków na wczesnym etapie rozwoju i wzrostu. Umiejętności społeczne, poznawcze i akademickie dzieci stają się lepsze, gdy pozwalasz im uczyć się języków obcych w Mondly Kids.

Wraz z rozwojem Internetu i technologii informacyjnych świat stał się globalną wioską. Tutaj ludzie z różnych języków spotykają się, aby żyć. Praca zdalna przyspiesza również mieszanie się ludzi z kilku kultur i języków.

Dlatego rodzice są gotowi uczyć swoje dzieci znanych języków obcych, aby dzieci mogły przełamać regionalne granice. Dzięki Mondly Kids jest to możliwe bez ściskania dziecka.

Dlaczego dzieci muszą uczyć się wielu języków?

Znakomita umiejętność poznawcza

Naukowcy zajmujący się edukacją i rozwojem dzieci ustalili dzięki wielu odkryciom i artykułom, że dzieci dwujęzyczne lub wielojęzyczne są lepsze w zdolnościach poznawczych, porównując je z jednojęzycznymi rówieśnikami.

Lepsze skupienie

Skupienie pomaga Twojemu dziecku szybciej się uczyć. Kiedy pozwolisz im uczyć się wielu języków w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, stają przed wyzwaniem skupienia się. Kiedy z powodzeniem nauczy się dwóch lub więcej języków i używa ich poprawnie, Twoje dziecko może się lepiej skoncentrować niż inne dzieci.

Kreatywność i nieszablonowe myślenie

Badania naukowe pokazują, że wielojęzyczne dzieci są dobre w kreatywności, nauce i burzy mózgów.

Rozwiązywanie problemów i umiejętności arytmetyczne

Czujność jest kluczem do nauki więcej niż jednego języka. Czujność pomaga również jednostce w rozumowaniu, arytmetyce i rozwiązywaniu problemów.

Wykorzystaj mózg do dobrego użytku

Zamiast zachęcać dzieci do korzystania z internetu i smartfona w celu odtwarzania filmów i gier, pozwól im uczyć się nowych języków na zgrywalnej platformie, takiej jak Mondly Kids. Twoje dziecko doceni Twój spryt na późniejszym etapie.

Lepsze słownictwo i umiejętności językowe

Dzieci dwujęzyczne lub wielojęzyczne intensywnie trenują różne czasy, dźwięki i słowniki. Dlatego ich słownictwo i umiejętności językowe są lepsze niż osoby jednojęzyczne.

Szybsza reakcja

Trening wielojęzyczny sprawia, że ​​Twoje dziecko przyzwyczaja się do szybszych funkcji poznawczych. Dlatego Twoje dziecko może szybciej niż inne reagować na groźby, strach i inne sytuacje emocjonalne.

Zdolności do porozumiewania się

Nie wspominając o tym, że Twoje dzieci mogą bez wysiłku komunikować się zarówno z odbiorcami zagranicznymi, jak i regionalnymi.

Lepsze życie towarzyskie

Dzieci wielojęzyczne mogą wtapiać się i mieszać ze społeczeństwem, które obejmuje ludzi z różnych krajów, kultur i dialektów.

Jak Mondly pomaga bez wysiłku uczyć się nowych języków?

Grywalizacja

Mondly grywa całą drogę do nauki języka. Twoje dzieci odczuwają wewnętrzny głód ukończenia kolejnych poziomów nauki, tak jak grają w swoją ulubioną grę na smartfony. Tutaj dzieci będą rozwijać znajomość języków obcych, zamiast uczyć się bezużytecznych umiejętności.

Nauka z zabawą

Ponieważ aplikacja jest odpowiednia dla dzieci poniżej roku życia i nastolatków, ważnym czynnikiem jest dobra zabawa. Gdy treść jest nudna i poważna, dzieci odczuwają presję formalnego nauczania w szkole lub na uczelni.

Ale kiedy wkraczają w zgrywalne środowisko Mondly Kids, zapominają o wyzwaniu, jakim jest uzyskanie dobrych wyników lub zdanie egzaminów. Tutaj dzieci muszą tylko uczyć się nowych rzeczy, które są szczególnie dobre.

Treści dla całej rodziny

Twórca i twórca treści aplikacji Mondly Kids przeprowadza wiele analiz, aby upewnić się, że treści edukacyjne są odpowiednie dla miękkiego umysłu dzieci i nastoletnich uczniów.

Mniejszy nadzór rodziców

Nie ma obowiązkowego wymogu, aby rodzice asystowali dziecku podczas nauki w Mondly Kids. Dzięki temu twoje dzieci mogą stać się bardziej samowystarczalne. Nauka we własnym tempie jest również nową normą w erze cyfrowej.

Nauka bez wysiłku

Aplikacja nie zmusza dzieci do nauki języków w ustalonym harmonogramie. Za każdym razem, gdy Twoje dziecko poczuje, że potrzebuje przerwy od regularnego harmonogramu, może rozpocząć naukę w tej aplikacji.

Zaawansowane technologie edukacyjne

Mondly wprowadza najnowsze innowacje IT, takie jak rzeczywistość rozszerzona (AR) i rzeczywistość wirtualna (VR) w nauce języków. Dlatego dzieci czują się bardziej związane z treściami w erze cyfrowej.

Możesz więc zapytać, co to za aplikacja. Poniżej znajdziesz informacje 360° dotyczące aplikacji Mondly Kids.

Co to jest Mondly?

Mondly to oprogramowanie do nauki języków na żądanie. Jest dostępny za pośrednictwem przeglądarek internetowych, aplikacji mobilnych i aplikacji na tablety. Obecnie standardowa aplikacja umożliwia naukę do 41 języków.

Oferuje dedykowaną aplikację tylko dla najmłodszych. Dowiedzmy się o tym poniżej:

Dzieci Mondly

Mondly Kids to specjalizacja aplikacji Mondly. Sekcje i treści nauczania są zgodne z najnowszą wiedzą naukową z zakresu edukacji i psychologii dzieci. Dzięki temu Twoje dziecko może z łatwością rozpocząć naukę nowych języków niemal natychmiast.

Aplikacja prezentuje treści edukacyjne przed Twoim dzieckiem w zabawnym i interesującym środowisku aplikacji. Dzięki temu dzieci nie czują, że przechodzą szkolenie w nowym języku. Czują się bardziej jak granie w gry. Ale w tej grze zdobywają umiejętności językowe.

Pobierz: Mondly Kids na Androida | iOS

Pobierz: Mondly na Androida | iOS

Najważniejsze cechy Mondly Kids

Interfejs użytkownika aplikacji

Mondly Kids mają atrakcyjny interfejs użytkownika. Oto cechy, które sprawiają, że aplikacja jest bezbłędna:

Kreatywne projektowanie i ilustracje

Interfejs aplikacji jest kolorowy i żywy. Dzieci poznają swoje najbliższe otoczenie, takie jak wioski, rzeki, zwierzęta, miasta, szkoły, drogi, parki rozrywki itp.

Ponadto ścieżka tematów nauczania idealnie pasuje do ilustracji na stronie głównej.

Przeciągnij i upuść interfejs użytkownika

Aplikacja nie wymaga od użytkownika intensywnego pisania. Dzieci mogą po prostu przeciągnąć i upuścić właściwe odpowiedzi w odpowiednim polu.

Całkowicie dotykowy

Dzieciaki w erze cyfrowej lubią gadżety z pełnym ekranem dotykowym. Zaobserwowano, że dzieci uczą się na tabletach i smartfonach szybciej niż na laptopach/komputerach stacjonarnych.

Dzięki temu lepsza kompatybilność dotykowa aplikacji pomaga dzieciom poruszać się po treści kursu bez żadnych barier.

Dostęp rodzicielski

Rodzice mogą utworzyć konto w aplikacji i wpisać rok urodzenia, aby przejść do płatności. Mogą wprowadzać karty kredytowe lub debetowe, aby zapewnić bezpieczne płatności.

Prywatność danych

Aplikacja zabezpiecza dane w drodze i w spoczynku za pomocą najtrudniejszych protokołów i oprogramowania szyfrującego. W ten sposób Twoje dane nie mogą dotrzeć do osób trzecich. Ponadto w razie potrzeby możesz zażądać usunięcia swoich danych z serwera.

Funkcje wrażenia użytkownika

Oto funkcje, które definiują wrażenia użytkownika w tej aplikacji:

Tematy z życia wzięte

Ścieżka do nauki języka zawiera 11 tematów, takich jak zwierzęta, owoce i żywność, rodzina, zawody, szkoły i inne.

Twoje dzieci przechodzą przez ponad 200 interaktywnych lekcji i uczą się 500 zwrotów i słów. Jest więcej! Podróż edukacyjna Twojego dziecka obejmuje 365 lekcji w ciągu roku.

Nauka oparta na grach

Treści edukacyjne zostały zaprojektowane i dostarczone jak gry, które uwielbiają dzieci. Ponadto istnieją popularne postacie z kreskówek, które motywują Twoje dzieci.

Ekscytująca muzyka w tle

Ekran główny aplikacji, strona zawartości, quizy, fiszki itp. zawierają ekscytującą i niepowtarzalną muzykę w tle, którą dzieci uwielbiają.

Aplikacja zawiera również profesjonalne podkłady głosowe i natywną wymowę języków obcych.

Zajęcia

W aplikacji Mondly Kids dostępne są dwie różne aktywności. Są to codzienne lekcje i cotygodniowy quiz.

Codzienne lekcje nauki zachęcają dziecko do codziennego wchodzenia do aplikacji, poznawania nowych treści i zdobywania punktów. A Tygodniowy Quiz pomaga Tobie i Twojemu dziecku często oceniać ich postępy.

Zawartość warstwowa

Treść jest dostępna w zorganizowany sposób. Na przykład:

 • Po pierwsze, dzieci uzyskują dostęp do lekcji na dany temat.
 • Następnie odblokowują ekscytujące i interesujące rozmowy.
 • Wreszcie są treści, które pomagają dzieciom rozwijać silne słownictwo.

Korzyści z używania Mondly Kids

Zespół programistów Mondly stworzył tę aplikację tylko dla dzieci i nastolatków. Jego zalety są nieograniczone, ale następujące są tak oczywiste:

 • Twoje dziecko jako dziecko otrzymuje prawie kompletną treść nauczania z tej aplikacji. Nie musisz dodatkowo inwestować w korepetytora dla tego konkretnego języka.
 • Możesz uczyć się całą rodziną. Zwiększa to zaangażowanie rodziców i dzieci.
 • Mondly Kids jest bezpłatne, pod warunkiem, że subskrybujesz aplikację Mondly. Dzięki temu oszczędzasz też pieniądze.
 • Zespół ekspertów stworzył ścieżki i treści nauczania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wysokiej jakości treści dostarczane są bez wysiłku.
 • Dzieci zdobywają punkty w tabeli liderów, kończąc lekcje. Dzięki temu na wczesnym etapie rozwoju mózgu rozwijają poczucie zdrowej i pozytywnej rywalizacji.
 • Dzieci przyzwyczajają się do rzeczywistych sytuacji, rozmów i innych rzeczy.
 • Inwestujesz w rozwój kariery swojego dziecka, czyniąc je wielojęzycznymi. Ponieważ dwujęzyczni i wielojęzyczni profesjonaliści dominują obecnie w światowej gospodarce poprzez role przywódcze.

Języki do nauki za pomocą Mondly Kids

Mondly Kids to najlepsza aplikacja do nauki różnych języków w niewielkich treściach. W chwili pisania tego tekstu aplikacja umożliwia nauczenie dziecka do 33 języków, w tym języków wysoce biznesowych, takich jak angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, hebrajski, holenderski, duński itp.

Jak dotąd ponad 100 milionów użytkowników korzysta z Mondly do nauki języków obcych i rozwijania umiejętności. Było to możliwe dzięki tak wielu językom objętym treścią edukacyjną aplikacji Mondly i Mondly Kids.

Ceny Mondly dla dzieci

Zwykły koszt Mondly Kids to 9,99 USD za język miesięcznie. Możesz go jednak otrzymać za darmo, jeśli po prostu zarejestrujesz się w jednym z wymienionych poniżej pakietów premium Mondly:

 • 9,99 USD/miesiąc/język
 • 47,99 USD za 12 miesięcy za jeden język

Czasami Mondly prowadzi specjalną ofertę, która zapewnia ponad 33 języki miesięcznie przez 12 miesięcy za 47,99 USD.

Dostęp premium Mondly Kids będzie taki sam, jak ważność pakietu premium Mondly. Dodatkowo otrzymujesz również zaawansowane treści, takie jak Mondly AR i nauka języków w oparciu o VR.

Wszystkie 12-miesięczne pakiety to roczne zobowiązania. Oznacza to, że aplikacja Mondly będzie obciążać Twoje konto Google Play lub App Store z góry przez 12 miesięcy. Dlatego, aby pomóc Ci zdecydować, czy chcesz zaangażować się na cały rok, czy nie, możesz najpierw otrzymać pakiet miesięczny.

Mondly może również zaoferować 7-dniowy nieograniczony dostęp do wszystkich treści premium. To spersonalizowana oferta. Jeśli kwalifikujesz się, zobaczysz to w swojej aplikacji Mondly lub Mondly Kids.

Alternatywa dla dzieci Mondly

Łatwiej jest stwierdzić, że aplikacja jest najlepsza w swojej domenie bez porównywania jej z godnymi konkurentami. Nie jesteśmy tu po to! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję w oparciu o nasze dogłębne badania. Dlatego musisz spojrzeć na następujące alternatywy, aby zrozumieć, jak potężny jest Mondly Kids:

Busuu autorstwa Chegg

Busuu pomaga Twojemu dziecku uczyć się dodatkowych języków do pierwszego języka za darmo dzięki filmom na YouTube i aplikacjom na smartfony. Oferuje języki takie jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, holenderski, włoski i 8 innych, które są popularne na całym świecie.

Aplikacja jest wygodniejsza niż filmy na YouTube. Jednak w aplikacji brakuje inteligentnych i opartych na technologii metod uczenia się, takich jak fiszki, treści grywalizacyjne itp. Twoje dziecko będzie potrzebować Twojej pomocy, gdy będzie musiało nauczyć się języków obcych z Busuu.

Gus w podróży

Gus on the Go to kolejna popularna aplikacja, która pomaga dzieciom stać się dwujęzycznymi lub wielojęzycznymi. Zawiera ścieżkę uczenia się opartą na historii. Dlatego dzieci są bardziej zainteresowane nauką języków obcych.

Obecnie aplikacja oferuje 30 języków z regionów takich jak Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa, Afryka, Bliski Wschód i Azja. Istnieje również sekcja dotycząca języków podatnych na ataki, takich jak inguski.

Aplikacja mobilna i tabletowa dla Gus on the Go jest dostępna dla systemów Android, iOS i Amazon Fire OS.

Dlaczego polecamy Mondly Kids?

Podczas wyszukiwania zaawansowanej, opłacalnej i wydajnej aplikacji mobilnej, która pomaga dzieciom uczyć się wielu języków poprzez zabawne lekcje, przeanalizowaliśmy różne opcje; stwierdziliśmy, że Mondly Kids jest bardziej skuteczne, ponieważ:

 • Jest to nowoczesna aplikacja z intuicyjną zawartością.
 • Mondly Kids przedstawia dzieciom najnowsze technologie, takie jak AR i VR.
 • Nie wymaga zbyt dużej interwencji rodziców w nauce.
 • Jego zawartość jest przyjazna rodzinie i łatwo porusza umysły Twoich dzieci.

Ostatnie słowa

Do tej pory zrozumiałeś, że Mondly Kids to naprawdę intuicyjna aplikacja, która umożliwia dzieciom naukę wielu języków na wczesnym etapie rozwoju. Wystarczy go ustawić na początku, a dzieci same go odbiorą.

Tak, to takie proste! Nie ma potrzeby inwestowania dodatkowych pieniędzy w osobne kursy języków obcych. Ponadto dzieci uczą się przez zabawę, jednocześnie mogąc skupić się na innych przedmiotach.

Możesz pobrać aplikację już teraz i zacząć korzystać z bezpłatnej wersji próbnej premium przez 7 dni. Jeśli Ci się spodoba, musisz skorzystać z płatnej subskrypcji, aby cieszyć się jej korzyściami dla swoich dzieci. W końcu to przyszłość Twoich dzieci!

Możesz być także zainteresowany najlepszymi aplikacjami do kontroli rodzicielskiej dla bezpieczeństwa dzieci i gadżetami kontroli rodzicielskiej do śledzenia rosnących dzieci.