StorageStatus monitoruje wszystkie fizyczne urządzenia pamięci masowej podłączone do komputera Mac

Ci z nas, którzy pracują z terabajtami pamięci masowej naraz, rozumieją, jak ważne jest pilnowanie wszystkich działających dysków twardych. Istnieją aplikacje, które mogą Cię na bieżąco aktualizować, od prostych informacji, takich jak szczegóły folderów, po złożone monitorowanie wydajności, po całe aplikacje, takie jak hddb, które zarządzają bazami danych dysków twardych. W tym duchu przyjrzymy się aplikacji StorageStatus dla Mac OS o wartości 2,99 USD w sklepie Mac App Store, która jest równie pouczająca, jak bardzo mała. Oto, co o tym myślimy.

StorageStatus to rozwiązanie, które spodoba się nielicznym wybranym, będzie ratunkiem dla tych nielicznych, ale dla innych może się nie przydać. Monitoruje aktywność dysku twardego w czasie rzeczywistym i pozwala zrozumieć aktualny stan dysku. Osoby pracujące nad dużymi plikami korzystającymi z wielu magazynów już wiedzą, że warto mieć oko na dysk twardy w czasie wykonywania. Aplikacja automatycznie powiadamia Cię, gdy dysk staje się nieaktywny, dzięki czemu możesz stwierdzić, czy Twoje zadania nadal działają, czy nie.

StorageStatus - dyski

StorageStatus - Idle

Aplikacja działa cicho na pasku menu i jest gotowa do podania informacji jednym kliknięciem. Poinformuje Cię o wielkości pamięci masowej, każdy kolor wskazuje liczbę podłączonych dysków. Możesz dostosować styl wizualny z preferencji. Podaje tytuł i szczegóły każdej partycji. Jeśli którykolwiek dysk przejdzie w stan bezczynności, poinformuje Cię o tym za pośrednictwem centrum powiadomień. Dotyczy to głównie dysków zewnętrznych bardziej niż dysków wewnętrznych.

StorageStatus - AdjustStorageStatus - Adjust

Aplikacja jest niezbędna dla osób, które muszą monitorować swoje dyski w czasie rzeczywistym. Chociaż nie był w stanie odebrać karty SD mojego aparatu (liczy się jako pamięć), był w stanie aktualizować mnie na dysku zewnętrznym. Który, gdy zostawiłem go bezczynny, powiadomił mnie, gdy tylko się wyłączył, w ten sposób wiedziałem, że moja aplikacja, do której uzyskałem dostęp, przeszła w tryb offline.

Pobierz StorageStatus dla komputerów Mac [$2.99]

x