Szybko odpowiadaj na wiadomości Skype z wyskakującego okienka [Jailbreak]


Skype to jedna z tych niezbędnych aplikacji, które każdy ma zainstalowany smartfon. Choć aplikacja jest świetna, jest trochę powolna. Jest to zrozumiałe, ponieważ aplikacja służy nie tylko do wysyłania wiadomości tekstowych, ale także do wykonywania połączeń wideo i głosowych. Nie oznacza to, że ludzie nie będą go używać do wysyłania szybkich wiadomości, a gdy otrzymasz wiadomość błyskawiczną na Skypie, musisz trochę poczekać, zanim aplikacja się uruchomi i możesz na nią odpowiedzieć. Dodatkowo musisz opuścić aktualnie używaną aplikację. QuickReplyer For Skype to ulepszenie Cydii o wartości 2,99 USD w repozytorium BigBoss, które dodaje opcję szybkiej odpowiedzi dla Skype. Ta opcja jest wyświetlana na ekranie blokady, w centrum powiadomień oraz podczas korzystania z aplikacji. Warunkiem wstępnym jest zainstalowanie Couria na urządzeniu.

skype-qrPo zainstalowaniu przejdź do ustawień Couria i dotknij tam Skype, aby włączyć QuickReplyer For Skype. Możesz zablokować modyfikację za hasłem (jeśli jest włączona). Ulepszenie poprosi Cię o wprowadzenie kodu, jeśli urządzenie jest zablokowane lub odblokowane.

szybka odpowiedź skypeustawienia skypeQR

Stuknij Inne preferencje, gdzie możesz dodać wskaźnik G, aby podświetlić wiadomość grupową, a także wybrać, ile lat ma mieć historia wiadomości wyświetlana w wyskakującym okienku. Oprócz odpowiedzi za pomocą wiadomości tekstowej możesz również odpowiedzieć, przesyłając zdjęcie z wyskakującego okienka.

skypeqr pref skype-szybka-odpowiedź

Ulepszenie działa dobrze, ale dla 2,99 USD użytkownicy mogą spodziewać się nieco więcej, ponieważ w App Store można dostać dość przyzwoitą aplikację za tę samą cenę. Jakie funkcje mogą więc sprawić, że aplikacja będzie bardziej tego warta? Być może filtr, który przepuszcza tylko najważniejsze wiadomości, ponieważ nie jest to coś, co obsługuje domyślna aplikacja Skype.

Byłem również nieco rozczarowany tym, jak działa modyfikacja z ekranu blokady i Centrum powiadomień. Pomyślałem, że będzie bliżej do tego, jak użytkownicy będą mogli odpowiadać na wiadomości w iOS 8, ale tak nie jest. Nie możesz odpowiedzieć bezpośrednio. Zostaje dotknięty i pojawia się wyskakujące okienko, co oznacza, że ​​gdy nie przełączasz się do samej aplikacji, nie odpowiadasz dokładnie na wiadomość bezpośrednio z Centrum powiadomień. Nadal pokonuje przejście do samej aplikacji i nie opuszczasz już bieżącej aplikacji, aby korzystać ze Skype, więc w zależności od tego, ile jej używasz, zmiana może być tego warta.