Top 11 najlepszych aplikacji Disney Wallpaper na Androida

Ponieważ ilustracje Disneya istnieją od prawie wieku (firma została założona w 1923 roku) i wielu z nas dorastało z niektórymi klasykami, dość często można zobaczyć, jak przyjaciele i rodzina używają tapet Disneya. Pomimo dalszego obstawiania ich, biorąc pod uwagę, że jej wysiłki koncentrowały się na Marvelu i Gwiezdnych Wojnach, firma ostatnio straciła zainteresowanie klasykami, które pomogły jej stać się potęgą medialną, jaką jest dzisiaj. W tym artykule podzielimy się 11 najlepszymi aplikacjami do tapet Disneya i tapetami księżniczek Disneya na urządzenia mobilne, ponieważ każda aplikacja oferuje najlepszą jakość animowanych tapet Disneya.

Top 11 najlepszych aplikacji Disney Wallpaper na Androida

Jeśli chcesz dostosować swój telefon komórkowy za pomocą bezpłatnych aplikacji do tapet Disneya, poniżej wymieniliśmy listę najlepszych aplikacji dostępnych w Sklepie Play. Ta lista zawiera również animowaną tapetę Disneya.

1. ZEDGE

Tapety Disneya są również szeroko dostępne na ZEDGE dla urządzeń z systemem Android. Możesz znaleźć różne wyniki, wpisując słowo Disney w pasku wyszukiwania u góry.

 • Możesz wybierać spośród tapet z postaciami Disneya lub zamkiem Disneya. Gdy znajdziesz ten, który Ci się podoba, dotknij go, aby otworzyć następną stronę, na której możesz go zapisać lub ustawić jako tapetę.
 • Oprócz tradycyjnej tapety możesz także użyć tapety wideo.
 • Istnieją również dzwonki i dźwięki powiadomień, których możesz użyć z Disneya. Wystarczy dotknąć przycisku odtwarzania, aby wyświetlić podgląd dźwięku, a jeśli Ci się spodoba, możesz go wybrać i dotknąć ikony pobierania. Ostatnim krokiem jest wybranie opcji, która zostanie ustawiona jako dźwięk dzwonka lub powiadomienia.

2. Księżniczka Tapety HD

Aplikacja Księżniczka Tapety HD ma duży wybór, jeśli chodzi o tapety księżniczek Disneya. Opcje tapet obejmują zarówno indywidualne, jak i grupowe ujęcia księżniczek Disneya. Jeśli trafisz na taki, który Ci się spodoba, możesz go zapisać, użyć lub umieścić na liście ulubionych.

 • U góry aplikacji zobaczysz różne karty. Możesz wybrać tapetę księżniczki spośród najnowszych, polecanych, popularnych i losowych.
 • Dostępny jest również przycisk udostępniania, jeśli chcesz udostępnić tapetę w aplikacji komuś, komu się spodoba.
 • Aplikacja oferuje również funkcje, takie jak korzystanie z aplikacji w trybie ciemnym, otrzymywanie powiadomień o tapetach i przeglądanie trzech kolumn zamiast dwóch.
 • Ta aplikacja znajduje się na liście najlepszych aplikacji do tapet Disneya ze względu na jej funkcje i jakość obrazu.

3. Tapety z kreskówek

Kolejną aplikacją w bezpłatnej aplikacji do tapet Disneya jest tapeta z kreskówek. I oferuje wybór spośród różnych postaci. Aplikacja zapewnia tylko Mickeya jako postać Disneya, ale generalnie jest on ulubioną postacią wszystkich. Jeśli chcesz odpocząć od filmów Disneya, możesz obejrzeć postacie Warner Brothers i inne.

4. Śliczne tapety Mickey

The Urocza tapeta Mickey aplikacja koncentruje się na tapetach Mickey. Oferuje również pobieranie tapet na telefony, tablety, a nawet komputery stacjonarne. Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jeśli pobierzesz jedną z tapet, zapewni ona możliwość pobrania jej w prawidłowym formacie dla telefonu, tabletu lub komputera z optymalną rozdzielczością.

5. Superbohaterowie Tapety 4K

Jest to aplikacja, której potrzebujesz, aby dostosować ekran blokady i tapetę smartfona, jeśli to, co naprawdę lubisz w Disneyu, to filmy Marvela. Najbardziej znani superbohaterowie Marvela, w tym Iron Man, Spider-Man, Captain America, Hulk, Ant-Man, Captain Marvel, Hawkeye, Vision, Black Widow, Black Panther, Doctor Strange i Star-Lord, pojawiają się na duża liczba teł w jakości HD i 4K Superbohaterowie Tapeta 4K.

6. Księżniczka Tapeta

Kolejna najlepsza aplikacja do tapet Disneya, w której można znaleźć piękne ilustracje z realistycznymi wykończeniami księżniczek Disneya Tapeta Księżniczka.

 • Ponadto możesz pobrać tapety i ilustracje księżniczek Disneya przedstawiające najnowsze stroje, różne fryzury, akcesoria i nie tylko.
 • Jego interfejs użytkownika jest przyjazny i prosty w użyciu, ponieważ wystarczy dotknąć projektu, który najbardziej Ci się podoba, aby natychmiast ustawić go jako tapetę urządzenia.

7. Ponad 1000 kreskówkowych tapet

Kolejną najlepszą aplikacją do tapet Disneya z dużym wyborem tapet Disneya jest 1000+ kreskówkowych tapet. Możesz pobrać te tapety księżniczek Disneya na telefon komórkowy z tej aplikacji.

 • Witryna zawiera ponad 300 projektów: nieograniczonych i unikalnych.
 • Ich interfejs użytkownika jest prosty i możesz przeglądać różne kategorie lub po prostu użyć inteligentnej przeglądarki, aby szybciej znaleźć postać lub film.
 • Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu projektów crowdsourcingowych plakatów filmowych, słynnych momentów i nie tylko.

8. Urocza tapeta: niebieska koala

Lilo & Stitch ma własną aplikację do tapet Urocza tapeta: niebieska koala i Stitch można znaleźć we wszystkich dostępnych tapetach. Ta aplikacja oferuje ponad 200 różnych tapet, co jest korzystne. Po otwarciu dodaje również kilka kategorii.

9. Animowane tapety fanów – K

Głównym motywem Tapety animowane Fan Art – K jest udostępnianie obrazów inspirowanych uniwersum Disneya.

 • Każda z tapet ma poziom pięknych kolorów i szczegółów. Dlatego powinieneś mieć je wszystkie na swoim urządzeniu mobilnym.
 • Aplikacja oferuje szeroki wybór opcji, począwszy od najnowszych odcinków animowanych seriali i filmów Disneya, po klasyczne dzieła, które zostały odrestaurowane cyfrowo.
 • Co więcej, istnieją różne trendy w modzie, w których wyróżniają się niektóre projekty, w tym kawaii, minimalistyczne, monochromatyczne, wielokolorowe i inne.

Jest wymieniona wśród najlepszych aplikacji do tapet Disneya dzięki wszystkim tym funkcjom.

10. Księżniczka Tapeta HD – 4K

Najlepsze projekty księżniczek Disneya znajdują się w bazie danych Księżniczka Tapety HD – 4K.

 • Na platformie możesz znaleźć oficjalne i stworzone przez użytkowników obrazy, które wiernie odzwierciedlają oryginalne grafiki.
 • Dodatkowo na ilustracjach jest kilka crossoverów, takich jak księżniczki Moana i Elsa bawiące się razem w cudowny dzień.
 • Najlepsze jest to, że ustawienie tapety nie będzie wymagało dużego wysiłku; musisz wybrać żądany projekt i zdecydować, czy użyć go jako tapety, czy ekranu blokady.
 • Kolejną najlepszą częścią tej aplikacji jest to, że możesz znaleźć animowaną tapetę księżniczki Disneya na telefon komórkowy.

11. Tapety filmowe Full HD / 4K

Aladdin, Beauty and the Beast, Cinderella, Dumbo, Maleficent, The Jungle Book i The Lion King to tylko niektóre z filmów Disneya, które mają animowaną tapetę dostępną w aplikacji Tapety filmowe Full HD / 4K. Możesz pobrać te tapety księżniczek Disneya na telefon komórkowy z tej aplikacji.

 • Prawie wszyscy superbohaterowie z najbardziej znanych filmów są reprezentowani przez Marvela, oprócz postaci z DC, takich jak Batman, Superman, Wonder Woman, Joker i Aquaman.
 • Ta aplikacja ma sekcję Ulubione, w której możemy łatwo zlokalizować wszystkie wcześniej oznaczone zdjęcia jako ulubione, aby zawsze mieć je w pobliżu bez konieczności otwierania galerii.

***

Aplikacje wymienione na powyższej liście nie są oficjalnymi aplikacjami Disneya, ale zapewnią Ci niesamowite tapety Disneya. Możesz spróbować, pobierając dowolną wspomnianą aplikację. Ponadto możesz przełączać się z różnych postaci w dowolnym momencie. Które najlepsze aplikacje do tapet Disneya i tapety księżniczek Disneya na urządzenia mobilne wybierzesz z tej listy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x