Top 18 najlepszych darmowych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a

Wszyscy lubimy komunikować się z członkami rodziny i przyjaciółmi, zwłaszcza gdy są z dala od nich. Ale radzenie sobie z tradycyjnym planem na telefon komórkowy może być irytujące. Co może przynieść większą ulgę niż aplikacja, która umożliwia wykonywanie połączeń audio lub wideo tylko z dostępem do Wi-Fi? W tym artykule omówimy najlepszą bezpłatną aplikację do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a lub bezpłatne aplikacje do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o takich aplikacjach.

Top 18 najlepszych darmowych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a

W dalszej części tego artykułu poznasz najlepszą darmową aplikację do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy istnieje bezpłatna aplikacja do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a?

Tak, istnieje kilka bezpłatnych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi, z których możesz korzystać na swoim iPhonie bez żadnych opłat.

Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a?

Poniżej przedstawiamy listę najlepszych darmowych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a, więc możesz je obejrzeć, aby się z nimi zapoznać.

1. Rozmówca

Rozmówca to najlepsza darmowa aplikacja do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Ta aplikacja ma niesamowite funkcje, z których korzystają miliony użytkowników, aby mogli łączyć się ze znajomymi i rodziną. Misją aplikacji jest ułatwienie rozmów telefonicznych, aby ludzie mogli rozmawiać z kimkolwiek w dowolnym miejscu i czasie przy niskich lub zerowych kosztach. Jego cechy są następujące:

2. Google Meet

Google Meet to kolejna bezpłatna aplikacja do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Google Duo zostało uaktualnione do Google Meet do rozmów wideo i spotkań. Ma różne funkcje, takie jak:

Przeczytaj także: Jak nagrać rozmowę na iPhonie bez aplikacji za darmo

3. Skype’a

Skype’a to świetna aplikacja do wykonywania wysokiej jakości połączeń z dowolnymi osobami, dzięki czemu możesz pozostać z nimi w kontakcie. Ta aplikacja jest dostępna na komputery Mac, Windows, Linux, iPhone i Android. Jego cechy są następujące:

4. Wyślij SMS teraz

Być może zastanawiasz się, czy jest więcej darmowych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a? Tak, są! Tekst teraz to niesamowita aplikacja i wierzą, że komunikacja należy do wszystkich. Dlatego powinien być elastyczny i bezpłatny dla wszystkich. Jego cechy są następujące:

5. Bez tekstu

Bez tekstu to kolejna najlepsza darmowa aplikacja do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Tej aplikacji zaufało ponad 130 milionów użytkowników. Możesz pobrać tę aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Jego cechy są wymienione poniżej:

6. WhatsApp

WhatsApp to prosta i niezawodna prywatna aplikacja do połączeń i wiadomości, dostępna na całym świecie za darmo. Możesz swobodnie wyrażać siebie, komunikując się ze znajomymi i rodziną w tej aplikacji, ponieważ rozmowa jest szyfrowana od końca do końca. Jego funkcje omówiono poniżej:

7. Głos Google

głos Google jest również jedną z najlepszych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Jego cechy są wymienione poniżej:

8. Viber

Z Viber, możesz bezpłatnie dzwonić i wysyłać wiadomości do każdego i wszędzie. Ta aplikacja ma wiele funkcji połączeń i wiadomości. Jego cechy są wymienione poniżej:

9. Komunikator Facebooka

komunikator facebookowy to kolejna bezpłatna aplikacja, która pozwala ludziom pozostać blisko przyjaciół i rodziny, umożliwiając im wykonywanie połączeń wideo, rozmów audio i wysyłanie wiadomości. Ma niesamowite funkcje, takie jak:

Przeczytaj także: Czy Tracfone zużywa minuty na Wi-Fi?

10. DingTone

DingTone to kolejna najlepsza aplikacja do połączeń WiFi na iPhone’a. Dzięki tej aplikacji możesz dzwonić lub wysyłać SMS-y do każdego za darmo. Ta aplikacja została założona w 2012 roku i od tego czasu stała się renomowanym dostawcą usług telefonicznych, który pozwala ludziom pozostawać w kontakcie dzięki swoim niezawodnym usługom. Jego cechy są następujące:

11. Apple FaceTime

Możesz użyć Apple FaceTime do wykonywania połączeń przez Wi-Fi lub komórkową transmisję danych na obsługiwanych urządzeniach z systemem iOS lub iPadOS. Ma kilka niesamowitych funkcji, takich jak:

12. LINIA

LINIA to także bezpłatna aplikacja do połączeń przez Wi-Fi, której możesz używać na swoim iPhonie. To wspaniała aplikacja z niesamowitymi funkcjami, takimi jak:

13. Tekst+

Tekst+ to świetna aplikacja, jeśli chcesz pozostać w kontakcie z bliskimi, ponieważ oferuje niesamowite funkcje, które wymieniono poniżej:

14. Snapchata

Snapchat to kolejna aplikacja, za pomocą której możesz bezpłatnie dzwonić do swoich bliskich. Jego cechy są następujące:

Przeczytaj także: Jak połączyć Instagram z historią Snapchata

15. Instagram

Instagram to jedna z bardzo popularnych aplikacji wśród nastolatków i dorosłych. Większość ludzi ma aplikację Instagram na swoich telefonach. Funkcje tej aplikacji są wymienione poniżej:

16. Telegram

Kolejną aplikacją, której możesz używać do wykonywania połączeń lub wysyłania SMS-ów, jest Telegram. Ta aplikacja oferuje niesamowite funkcje, takie jak:

17. imo

imo to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Możesz wypróbować tę aplikację za darmo, a funkcje tej aplikacji omówiono poniżej:

18. Sygnał

Sygnał to potężna, prosta i bezpieczna aplikacja. Funkcje tej aplikacji są następujące:

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się o 18 najlepszych darmowych aplikacjach do połączeń przez Wi-Fi na iPhone’a. Prosimy o kontakt z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x