Twórz i edytuj filmy, dodawaj zdjęcia, tekst i niestandardowy dźwięk [Windows Phone]

Podczas gdy sklep Windows Phone jest pełen edytorów zdjęć, nie ma zbyt wielu opcji, jeśli chodzi o edycję wideo. Istnieje kilka niszowych aplikacji, takich jak niedawno objęta Sport Camera, ale brak kompleksowych aplikacji tego gatunku jest zauważalny już od dłuższego czasu. MovieJax to nowa wersja, która może zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników WP8 w zakresie tworzenia filmów. Aplikacja działa tylko z Windows Phone 8.1, ze względu na zależność od niektórych nowych funkcji aktualizacji. Możesz łączyć klipy wideo, zdjęcia, muzykę i slajdy tekstowe w wideo utworzone za pomocą MovieJax. Ten edytor wideo nie jest tak bogaty w funkcje, jak niektórzy twórcy filmów na innych platformach, ale służy tylko do tego, aby MovieJax był łatwy w użyciu i uproszczony.

MovieJax WP8 Strona główna

MovieJax jest wyposażony we własną nagrywarkę wideo, ale jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości, skorzystaj z sekcji „Projekty”. Po rozpoczęciu projektu możliwe staje się wrzucenie do filmu klipów wideo, zdjęć, fragmentów muzyki i slajdów tekstowych. Projekt można zainicjować z nowo nagranego wideo lub po prostu wybierając plik multimedialny z pamięci telefonu.

MovieJax WP8 Camera

Kamera MovieJax ma promieniowy panel sterowania, który przypomina Camera360. Tę listę opcji można wyświetlić, naciskając ikonę koła zębatego na dolnym pasku. Istnieje wiele poziomów jakości wideo, od 1080p do VGA. Poziom jasności nagrania można również zmieniać dzięki drugiej warstwie opcji. W sytuacjach, gdy chcesz wprowadzić do filmu osobistą wiadomość, może być konieczne użycie przedniego aparatu. Aby służyć temu celowi, MovieJax obsługuje zarówno przednie, jak i tylne kamery.

Oś czasu MovieJax WP8 MovieJax WP8 Dodaj

Aby dodać nowy plik multimedialny lub tekstowy do pokazu slajdów, naciśnij przycisk „+” na głównej osi czasu projektu. Spowoduje to wyświetlenie opcji dodawania różnych typów multimediów do filmu. Istnieją oddzielne ekrany edycji filmów, zdjęć i tekstu. W żadnej z nich nie ma zbyt wielu opcji, ale oznacza to, że możesz uzyskać produkt końcowy szybciej i bez większych kłopotów.

MovieJax WP8 Trim MovieJax WP8 Text

Aby nadać filmom dźwięk w tle, MovieJax nie ogranicza się tylko do centrum muzycznego i umożliwia użytkownikom wybieranie utworów z dowolnej części pamięci telefonu.

W przypadku klipów wideo dodawanych do filmów można sterować poziomem dźwięku, aby zapewnić pierwszeństwo podkładowi muzycznemu przed własnym dźwiękiem dodanego wideo. Dostępna jest również opcja przycinania klipsa. Jeśli chodzi o slajdy tekstowe, nie ma możliwości zmiany koloru tekstu ani czcionki, ale kafelek tła można edytować. Czas, przez jaki slajd pozostaje na ekranie, można wybrać za pomocą suwaka dostępnego u dołu ekranu edycji.

MovieJax nie ma opcji edycji zdjęć, co mogło sprawić, że aplikacja była jeszcze lepsza niż obecnie. Na razie możesz zmienić tylko czas, przez jaki obraz jest wyświetlany podczas filmu.

Po dodaniu wszystkich niezbędnych składników do filmu, opcje udostępniania umożliwiają zapisanie go na rolce z aparatu lub opublikowanie wideo w sieci społecznościowej. Jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji MovieJax, pozwala ona tylko na tworzenie klipów wideo o długości do 30 sekund. Cokolwiek dłuższego wymaga jednorazowego zakupu w aplikacji w wysokości 2,49 USD.

Jeśli MovieJax brzmi interesująco, przejdź do linku podanego poniżej i spróbuj.

Zainstaluj MovieJax ze sklepu Windows Phone