Ustaw okresowe przypomnienia o przyjmowaniu leków [iOS]

Aplikacje przypominające to popularna podkategoria aplikacji zwiększających produktywność. Te aplikacje koncentrują się na organizowaniu zadań i zadań na inteligentnych listach, które ułatwiają śledzenie natury wielu zadań, które musisz wykonać. Round to bezpłatna aplikacja przypominająca na iOS o bardzo konkretnym celu; przypomina ci, żebyś wziął swoje meds. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, zwłaszcza jeśli jest to więcej niż jeden rodzaj pigułki, aplikacja pozwoli Ci dodać indywidualne przypomnienia dla każdego z nich. Może dodać lek z istniejącej bazy danych i możesz określić ilość (w mg), którą musisz przyjmować za każdym razem. Po drzemce możesz oznaczyć przypomnienie jako ukończone.

Otwórz rundę i wprowadź nazwę leku, który musisz wziąć. Upewnij się, że przeliterujesz to poprawnie, w przeciwnym razie aplikacja nie będzie w stanie wykryć, co bierzesz. Wpisz moc leku, który zażywasz. Jeśli nie masz pewności, co to jest, spójrz na opakowanie tabletki, a dowiesz się, ile waży każda tabletka. To jest „siła”. Możesz go pominąć, jeśli uważasz, że jest to niepotrzebne.

Następnie ustaw, kiedy normalnie potrzebujesz zażyć lek i wybierz długość swojego „okna przypomnienia”. Okno przypomnienia jest ustawione na czas, kiedy musisz zażyć lekarstwa. W tym oknie Round będzie stale przypominać o zażyciu tabletek.

round-add medround-med-reminder

Po przyjęciu leku możesz oznaczyć przypomnienie jako „gotowe”. Jeśli kiedykolwiek zechcesz przejrzeć swoje leki i przypomnienia, dotknij zakładki „My Medicine”.

okrągły alertokrągłe

Okrągły jest całkiem niezły, ale ma swoje wady, tj. Nie ma opcji, abyś zapisał, ile leku musisz zażyć w postaci tabletek, tj. Jedna lub dwie tabletki. Dla każdego, kto właśnie zaczął przyjmować leki, ma słabą pamięć lub przyjmuje je krótkoterminowo, możliwość wprowadzenia dawki jest niezbędna. Poza tym aplikacja jest świetna, a funkcja okna przypomnienia sprawia, że ​​nie nękają Cię przypomnienia przez cały dzień.

Zainstaluj Round z App Store