Zaplanuj posty na Facebooku, ukryj status online i nie tylko [Jailbreak]

Udostępnij teraz w social media:

Kiedy aplikacja Facebook zaczęła automatycznie odtwarzać filmy, zbiorowy jęk słyszany na całym świecie był bardziej niż zrozumiały, ale użytkownicy szybko znaleźli opcję w ustawieniach aplikacji, która pozwoliła im wyłączyć automatyczne odtwarzanie. Z Facebookiem, jeśli to nie jedno, to drugie. Uwzględnij aplikację Facebook Messenger i być może lista rzeczy, których nie lubisz, wydłuży się. BluePill to ulepszenie Cydii dostępne w repozytoriach BigBoss i Insanelyi, które pozwala wyłączyć wiele irytujących funkcji w Facebook i Facebook Messenger. Pozwala odblokować opcję planowania postów dla aktualizacji statusu i usuwa limit sześciu zdjęć do udostępniania zdjęć, ukrywa status online, usuwa „Widziane” z wiadomości i wiele więcej.

  Jak włączyć ochronę zdjęcia profilowego na Facebooku

Po zainstalowaniu przejdź do aplikacji Ustawienia i dotknij BluePill. Ustawienia poprawki dla aplikacji Facebook i aplikacji Messenger są oddzielne. W przypadku aplikacji Facebook można włączyć tryb pełnoekranowy, który spowoduje ukrycie paska stanu podczas korzystania z aplikacji. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Messenger, nadal czytasz wiadomości w samej aplikacji Facebook. Możesz wyłączyć potwierdzenie przeczytania, a także wskaźnik wpisywania (jeden lub oba) i dodać znaczniki czasu, kiedy każda wiadomość została wysłana, zamiast wyświetlać tylko jedną dla wszystkich. Istnieje również opcja, aby zatrzymać automatyczne odtwarzanie filmów i zawsze odtwarzać multimedia w jakości HD. Aby włączyć opcję planowania postów, włącz Opcje pracownika. Następnie przejdź do aplikacji Facebook i dotknij karty Więcej. Przewiń do końca, aż zobaczysz Ustawienia wewnętrzne.

  Jak sprawdzić, czy wystąpił błąd dotyczący zdjęć na Facebooku

Opcje bluePill fbUstawienia wewnętrzne bluePill fb

Włącz zaplanowane publikowanie, a zobaczysz przycisk oglądania w polu stanu i możesz wybrać, kiedy ma zostać opublikowany.

Publikowanie harmonogramu bluePill Harmonogram bluePill

BluePill dostosowuje niektóre podobne opcje w aplikacji Messenger. Możesz go używać w trybie ukrytym, ukryć niebieski pasek przekierowania, wyłączyć potwierdzenia przeczytania i wskaźnik wpisywania oraz ominąć limit sześciu zdjęć, aby wysłać tyle zdjęć, ile chcesz.

Komunikator bluePill Opcje komunikatora bluePill

Pod względem funkcji ta poprawka obejmuje wszystkie podstawy. Niewiele pozostało, a funkcja planowania postów prawie wyrzuca go z parku. Funkcja wpisów harmonogramu to tylko jedna z wielu rzeczy, które możesz zmienić w opcji Ustawienia wewnętrzne, którą odblokowuje BluePill. Możesz także edytować interwał odświeżania między innymi dla kanałów. Jedyne, czego brakuje, to sposób, aby aplikacja zawsze wyświetlała najnowsze aktualizacje na karcie Kanał aktualności zamiast najważniejszych aktywności.

  Jak sprawdzić, kiedy utworzono konto na Facebooku?

x