Zatrudnij wirtualnego asystenta dla swojej firmy z tych 12 platform

Jeśli prowadzisz firmę, zwłaszcza jeśli jest to przede wszystkim praca online, posiadanie wirtualnego asystenta na pokładzie jest jedną z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć.

Próba samodzielnego radzenia sobie z rzeczami może prowadzić tylko do frustracji i ostatecznie do utraty motywacji do dalszego działania.

Nie zapominajmy o najważniejszym, czyli o czasie. Jako właściciel firmy, jeśli walczysz o czas na spędzenie z bliskimi, ponieważ jesteś zbyt zajęty samodzielnym wykonywaniem wszystkich zadań, to niweczy cały cel prowadzenia firmy.

Na szczęście możesz rozwiązać ten problem, zatrudniając wirtualnego asystenta, który zajmie się wieloma zadaniami za Ciebie. Zanim przejdziemy do witryn wirtualnych asystentów, zajmijmy się niektórymi podstawami.

Kim jest Wirtualny Asystent?

W kategoriach laika wirtualny asystent to samodzielny zdalny pracownik, który świadczy usługi administracyjne. Jak sama nazwa wskazuje, wirtualni asystenci nie działają z biura, ale poza nim, zwykle z domu.

Świadczone przez nich usługi mogą się różnić i zależeć od ich umiejętności. Niektóre z usług, których możesz oczekiwać od wirtualnego asystenta, to:

 • Zarządzanie mediami społecznościowymi
 • Zarządzanie zawartością
 • Proste zadania marketingu cyfrowego
 • Zarządzanie e-mailami, spotkaniami i kalendarzami
 • Przygotowywanie raportów i innych danych

Mogą zrobić praktycznie wszystko, o ile jest to zgodne z ich poziomem wiedzy. I chociaż nie ma ich fizycznie w biurze, ich obecność w Internecie może wpłynąć na Twój przepływ pracy.

Korzyści z zatrudnienia Wirtualnego Asystenta

Zatrudnienie wirtualnego asystenta nie ma żadnych minusów, ale korzyści jest niewątpliwie wiele. Jak na przykład:

Oszczędza pieniądze na dłuższą metę 💵

W porównaniu do zwykłych pracowników, wirtualni asystenci pobierają mniej i za określony zestaw godzin. Tak więc płacisz im dokładnie za ilość włożonej pracy. A jeśli Twoja firma nie jest gotowa do zatrudniania pracowników na pełny etat w biurze, posiadanie wirtualnych asystentów pracujących dla Ciebie online może zaoszczędzić Ci dużo pieniędzy.

Oszczędza cenny czas ⏰

Jak wspomniano wcześniej, zawsze mądrze jest zlecić własną pracę, jeśli możesz, aby zaoszczędzić swój cenny czas. Wirtualny asystent byłby w stanie zdjąć ciężar z twoich ramion, podczas gdy ty będziesz cieszyć się czasem spędzonym z rodziną.

Łatwy w zarządzaniu ✔️

W porównaniu do pracowników pełnoetatowych zarządzanie wirtualnymi asystentami jest łatwiejsze, głównie dlatego, że są online i nie są obecni fizycznie. Bez względu na liczbę zatrudnionych wirtualnych asystentów nigdy nie poczujesz, że brakuje Ci miejsca lub zasobów.

Mając to na uwadze, przejdźmy do listy stron internetowych, z których można zatrudnić wirtualnych asystentów.

RemoteCoWorker

Założona w 2013 roku, Zdalny współpracownik jest jedną z wiodących firm wirtualnych asystentów. Nie tylko dostarczają VA, ale także strategicznie pomagają budować Twój biznes dzięki sile swoich VA i ich wewnętrznego zespołu ekspertów.

Są z Tobą na każdym etapie procesu.

 • Najwyższej klasy VA (Zatrudniają tylko 1,7% kandydatów).
 • Zapewniają dedykowanego menedżera konta, który monitoruje projekty VA i śledzenie czasu.
 • Każda VA jest całkowicie dedykowana klientowi.
 • Mają anglojęzycznych VA, a także dwujęzyczny personel z Filipin i Kostaryki.

W trakcie procesu selekcji i po rozpoczęciu korzystania z usług firmy zostanie Ci przydzielony opiekun klienta, który będzie nadzorował pracę Twojego VA. Wszystkie VA Remote CoWorker mają wyższe wykształcenie, biegle posługują się językiem angielskim, a ci z Kostaryki są również biegli w języku hiszpańskim.

Zirtual

Zirtual to świetna strona internetowa, w której można znaleźć wirtualnych asystentów z siedzibą w USA i wysoko wykwalifikowanych do wykonywania Twojej pracy. Jeśli szukasz rodzimych, anglojęzycznych wirtualnych asystentów, ta strona internetowa jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia ich poszukiwania.

Od wprowadzania danych, marketingu treści, planowania wydarzeń po strategię mediów społecznościowych i tak dalej, wirtualni asystenci z Zirtual oferują jedne z najbardziej poszukiwanych umiejętności.

Ma szybki czas reakcji, elastyczne opcje umowy, bezpieczny proces, zorganizowany interfejs i szereg korzyści z nim związanych.

Wystarczy kilka minut, aby poprosić o konsultację i zacząć oszczędzać czas w firmie, korzystając z usług wysokiej jakości wirtualnych asystentów.

Czas itp.

Proste, niedrogie i elastyczne to słowa, które najlepiej opisują usługi firmy Czas itp.witryna, która zapewnia tylko najlepszych wirtualnych asystentów w danej przestrzeni.

Pomagając ponad 22 000 firm, w tym Google, Facebook i KFC, możesz powiedzieć, że ta usługa wie, co robią. Pomaga odzyskać czas, udostępniając wysokiej jakości wirtualnych asystentów ze Stanów Zjednoczonych.

Wszyscy wirtualni asystenci z Time itp. posiadają najwyższe umiejętności i są dostępni do pracy dla Ciebie już dziś. Możesz wypróbować go za darmo z przykładowym zadaniem lub bezpośrednio umówić się na konsultację, aby rozpocząć.

Delegowane

Był opisywany w czołowych wydawnictwach, takich jak The Wall Street Journal i The New York Times, Delegowane stał się znanym źródłem poszukiwania wysokiej jakości wirtualnych asystentów dla Twojej firmy. Mieści się w nim wirtualni asystenci z USA, którzy mają wykształcenie wyższe i są przeszkoleni do wykonywania różnych zadań.

Jedną z najbardziej hojnych rzeczy w Delegowanych jest to, że zamienią oni przypisanego Ci wirtualnego asystenta na innego, jeśli nie wykona on Twojego zadania. Daje to poczucie pewności, że Twój czas i pieniądze nie zostaną zmarnowane.

Znajdziesz wirtualnych asystentów, którzy chętnie zajmą się back office, front office, a nawet zadaniami osobistymi.

Ekspresowy wirtualny asystent

Świetne dla potrzeb zawodowych i osobistych, Ekspresowy wirtualny asystent posiada wiele kategorii, w ramach których możesz zatrudnić wirtualnych asystentów. Niektóre z nich obejmują:

 • Media społecznościowe
 • Badania
 • Księgowość
 • Wprowadzanie danych
 • Marketing
 • Administracyjny

Wystarczy kilka kroków, aby skonfigurować i uruchomić tę platformę i znaleźć idealnie dopasowanego wirtualnego asystenta. W rzeczywistości na samej stronie głównej możesz wprowadzić kilka szczegółów, takich jak wymagania dotyczące pracy, i uzyskać bezpłatną wycenę, która pomoże Ci zdecydować, czy outsourcing jest dla Ciebie właściwym wyborem, czy nie.

Nie wspominając o tym, że ich stawki są również bardzo przyjazne dla kieszeni.

ASEKUROWAĆ

Zdejmij ogromny ciężar z ramion za pomocą ASEKUROWAĆwitryna, która łączy Cię z doskonałymi wirtualnymi asystentami.

Posiada specjalistów z różnych kategorii, więc możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje zadania można zlecić na zewnątrz, a Ty wykorzystasz zaoszczędzony czas na coś ważniejszego w życiu.

Rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe i w mgnieniu oka będziesz mieć przy sobie wybranego wirtualnego asystenta na pokładzie. Ponadto będziesz mieć zespół, który poprowadzi Cię przez cały proces, aby zapewnić płynne wrażenia.

DobraRelaks

Jak sama nazwa wskazuje, DobraRelaks głównym celem jest zapewnienie Ci relaksu i płynnej obsługi Twojej firmy. Możesz mieć pewność, że połączysz się tylko z wykwalifikowanymi wirtualnymi asystentami, ponieważ ta platforma sprawdza wszystkich kandydatów, aby upewnić się, że posiadają wymagane umiejętności.

Ponadto nie ma żadnych umów, które wiązałyby Cię z tą platformą. W każdej chwili możesz zakończyć swoją subskrypcję, co daje Ci pełną swobodę.

OkayRelax jest stworzony dla wszystkich, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy nie. Możesz być matką, blogerką lub po prostu studentką szukającą pomocy w tym, co robisz, a ta strona może Ci się przydać.

Woodbows

Kolejną fajną stroną internetową, którą możesz sprawdzić do zatrudniania wirtualnych asystentów, jest Woodbows.

Do tej pory pomogła ponad 1000 klientom przywrócić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, co jest jednym z wielu powodów, dla których ma świetne recenzje, a nawet wzmianki w najlepszych publikacjach.

Ich wirtualni asystenci są starannie dobierani i mają ponad 10-letnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Oznacza to, że doskonale radzą sobie z każdym przydzielonym im zadaniem, o ile mieści się to w ich obszarze wiedzy.

Konfiguracja i uruchomienie tej platformy składa się tylko z 4 prostych kroków i może być najłatwiejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dzisiaj.

Fantazyjne dłonie

Szybka, niedroga i zorientowana na wyniki to główne cechy tej platformy zwanej Fantazyjne dłonie. Posiada zespół wirtualnych asystentów z siedzibą w USA, których możesz zatrudniać do bieżących projektów lub nawet jednorazowych zadań.

Niektóre z wielu zadań, które możesz zlecić za pomocą tej platformy, obejmują:

 • Dzwonić
 • Wysyłać maile
 • Planowanie spotkań
 • Szukasz miejsc w pobliżu
 • Śledzenie twoich przesyłek
 • Korekty artykułów
 • Zamawianie przedmiotów

Fancy Hands działa na zasadzie kredytów. Oznacza to, że aby zlecić zadania wirtualnemu asystentowi, potrzebujesz wystarczającej liczby kredytów na dane zadanie. Kredyty można kupić, ale jedną fantastyczną rzeczą jest to, że możesz zarobić darmowe kredyty, po prostu zapraszając swoich ludzi do korzystania z tej platformy.

Wirtualny

Zaufany przez wiele renomowanych firm, Wirtualny ma sporą liczbę wirtualnych asystentów z Wielkiej Brytanii, gotowych do pracy nad Twoimi projektami. Wszyscy ich VA są wysoko wykwalifikowani w danej dziedzinie, a dopasowanie tej platformy do jednego z nich nie zajmie Ci więcej niż kilka chwil.

Ponieważ sukces klienta jest głównym priorytetem Virtalent, nie opuści Cię po połączeniu Cię z jednym z ich wirtualnych asystentów. Osobiście pomogą Ci przez całą podróż w osiągnięciu maksymalnego potencjału z Twojego czasu i pieniędzy, oceniając Twój obecny status i potrzeby.

Piątek

Jedna z najbardziej znanych platform freelancerów, Piątek to także świetne miejsce do szukania kolejnego wirtualnego asystenta. Możesz znaleźć VA zarówno do jednorazowych zadań, jak i bieżących projektów, również w bardzo przystępnych cenach.

Najlepszą rzeczą w zatrudnianiu od Fiverr jest to, że możesz przeczytać ich recenzje, oceny, a nawet poprosić o poprawki, jeśli nie jesteś zadowolony. Wszystko to bez martwienia się o utratę pieniędzy przez niekompetentnych freelancerów, ponieważ Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne dzięki płatnościom Escrow.

Zdecydowanie polecam sprawdzić tę platformę i zobaczyć, jak ci idzie.

Myva360

Wirtualni Asystenci od Myva360 są pełne talentu i mogą bez problemu poradzić sobie z Twoimi zadaniami. Ta platforma zapewnia idealne dopasowanie VA do Twoich projektów, a także wsparcie na żądanie, niezależnie od wielkości Twojej firmy.

Po zarejestrowaniu się na tej platformie otrzymasz 4 godziny bezpłatnego okresu próbnego, aby ocenić usługę i zdecydować, czy chcesz ją kontynuować, czy nie. Ponadto w sytuacjach awaryjnych Myva360 zapewnia zapasowego wirtualnego asystenta, który obejmuje zadania.

Rozpoczęcie pracy jest bardzo proste i zajmuje nie więcej niż kilka minut. Co więcej, otrzymujesz 5% zniżki na pierwotną cenę jako bonus rejestracyjny.

Wniosek

Uwolnienie swojego harmonogramu poprzez zatrudnienie wirtualnych asystentów musi być jedną z najmądrzejszych decyzji, jakie możesz podjąć. Mam nadzieję, że powyższe witryny wirtualnych asystentów pomogą Ci uporządkować codzienne priorytety i zaoszczędzić mnóstwo czasu na dłuższą metę.

Możesz być również zainteresowany najlepszymi platformami do zatrudniania freelancerów lub najlepszymi usługami do zatrudniania tłumaczy online.