10 gier opartych na superbohaterach do kupienia teraz

Od Batmana po Atoma, wszyscy superbohaterowie z powodzeniem fascynowali ludzi, walcząc ze złoczyńcami.

Superbohaterowie od lat bawią dzieci w komiksach. Komiksy Marvela i DC stały się najpopularniejszymi superbohaterami w historii komiksów.

Wraz z ewolucją technologii cyfrowej zyskały one nowe medium rozrywki dla publiczności. Tym medium były media wizualne lub filmy. Wprowadzenie superbohaterów do filmów przywoływało wspomnienia tych komiksowych postaci. W rezultacie treści oparte na superbohaterach ponownie zaczęły zyskiwać duże zainteresowanie. I tym razem przyciągnęły nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Superbohaterowie nie ograniczają się teraz tylko do filmów. Regularne polowanie na graczy w celu uzyskania rozrywkowych gier zachęciło firmy zajmujące się grami do wprowadzenia superbohaterów do świata gier. Ten wpis zwrócił uwagę wielu ludzi, którzy mogli wcielić się w postacie i wziąć na siebie obowiązki, które definiują ich ulubionych superbohaterów.

Jednak wskaźnik sukcesu gier o superbohaterach nie był całkiem dobry. Istnieje wiele gier o superbohaterach, które nie mogą zadziwić swoich odbiorców. Jednym z głównych problemów jest ograniczenie liczby przypadków, w których gracze mogą korzystać ze specjalnych mocy. W rezultacie specjalne moce superbohaterów nie wydają się być kluczowym elementem rozgrywki. Poza tym może być wiele powodów.

Ale to nie znaczy, że nie masz dostępnych ekscytujących gier o superbohaterach. Istnieje wiele gier, które w dużym stopniu bawią publiczność.

Przyjrzyjmy się więc niektórym z dobrych gier wideo opartych na superbohaterach, którymi możesz się cieszyć.

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardian of the Galaxy to trzecioosobowa przygodowa gra akcji, która zabierze Cię z jednej wybuchowej sytuacji do drugiej. W tym tytule dostajesz u swojego boku nieprzewidywalnych Strażników, a następnie walczysz o uniwersalny los.

Ta przygoda dla jednego gracza oferuje dynamiczny styl walki. W tej rozgrywce jesteś Star-Lordem. Możesz go kupić na konsolę do gier PlayStation 4, PS5 i Xbox.

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction – Gamecube

Wciel się w jednego z najpotężniejszych komiksowych superbohaterów – The Incredible Hulk. W tym tytule masz moc wspinania się na wszystko, skakania w dowolnym miejscu i rozwalania czegokolwiek, nawet całego budynku.

Ta gra wideo o superbohaterach składa się z ponad 40 misji pobocznych, ponad 30 misji fabularnych i ponad 150 płatnych ruchów hulka. Autorem tej historii jest wielokrotnie nagradzany autor komiksów Paul Jenkins. Za oryginalną grafikę odpowiada autor komiksów Bryan Hitch.

X-Men Origins: Wolverine – Edycja Uncaged

Gra wideo X-Men Origins: Wolverine jest oparta na filmie fabularnym o tej samej nazwie. Ten tytuł oferuje kinową jakość dźwięku, grafikę, akcję i emocje. Ravensoft opracował tę grę, a amerykańska agencja Activision ją rozprowadza.

W tej rozgrywce jako Wolverine walczysz z najtwardszymi wrogami, takimi jak gigantyczni 200-metrowy Sentinel, złowieszczy Lewiatany i groteskowi Wendigo. Pozwala Ci jako graczowi wykorzystać moce regeneracji do nieprzerwanej i płynnej akcji.

Ostateczny Marvel vs. Capcom 3 to crossoverowa gra akcji, w której występuje 50 bohaterów i złoczyńców Capcom i Marvel. Tutaj walczysz jako Firebrand i Strider firmy Capcom oraz Hawkeye i Ghost Rider firmy Marvel. Ten tytuł oferuje dostępność i głębię zarówno doświadczonym graczom, jak i nowicjuszom.

Dzięki temu możesz cieszyć się nowymi ulepszeniami i trybami, takimi jak tryb obserwatora, o który prosi fani. Capcom opracował ten epicki tytuł we współpracy z Eighting.

Deadpool

Ta niesamowita przygodowa gra akcji Deadpool oparta jest na postaci z Marvel Comics. Ta gra pozwala cieszyć się wspaniałą strzelanką z perspektywy trzeciej osoby i walczyć twarzą w twarz z wrogami. Gdy tylko ukończysz poziom, odblokujesz zestaw ekscytujących nowych broni.

Epicka walka w tej grze pozwala graczowi na rozrywkę w grze. Możesz kupić tę grę na swój komputer, konsolę Playstation i konsole do gier Xbox.

Marvel: Ultimate Alliance 2

Marvel: Ultimate Alliance 2 to gra RPG akcji wydana w 2009 roku, w której występuje postać superbohatera z Marvel Comics. Jest to kontynuacja Marvel: Ultimate Alliance z 2006 roku.

W tej rozgrywce jako gracz niszczysz wszystko na swojej drodze. Walcz z wrogami, wystrzeliwując latarnie, rozbite samochody, maszyny i cokolwiek. Pozwala tworzyć, a nawet dostosowywać swój zespół z uniwersum Marvela. Możesz wybierać spośród 24 różnych postaci, a każda postać ma specjalne moce.

PROTOTYP

PROTOTYP to historia oparta na spisku, która obejmuje rozwój mocy Alexa Mercera. Dzięki szybkiej i aktywnej walce gracze mogą używać części ciała jako broni ofensywnej, takiej jak ostrza, pazury, bicze, młoty, tarcze i nie tylko.

W tej rozgrywce twoje supermoce pozwalają ci płynnie przeskakiwać z jednego budynku do drugiego, odbijać się od samochodów, wbiegać po ścianach i nie tylko. Ruchy superbohatera Alexa Mercera są inspirowane Parkour.

Legendarna edycja Injustice 2

Injustice 2 Legendary Edition to kontynuacja jednej z udanych gier o superbohaterach, Injustice: Gods Among Us, która pozwala cieszyć się ostatecznym charakterem komiksów DC. W tym tytule możesz kontrolować wygląd, zachowanie i rozwój swojej postaci w różnych trybach gry. Ta rozgrywka jest dostępna na konsolach Xbox oraz Playstation.

W tej rozgrywce możesz uzyskać dostęp do premierowych skórek, takich jak John Stewart Green Lantern, Power Girl, Reverse-Flash i nie tylko.

Marvel’s Spider-Man

W grach wideo Marvel’s Spider-Man pojawia się słynny Spider-Man z Marvel Comics jako superbohater z akrobatycznymi zdolnościami. Wprowadza również elementy, których nigdy nie widziałeś w grze Spider Man. Unikalne interakcje środowiskowe, przebojowa akcja i wyjątkowa walka sprawiają, że ten tytuł jest fascynujący wśród gier o superbohaterach.

Marvel, interaktywna rozrywka Sony i gry na bezsenność wspólnie zaprojektowały tę autentyczną przygodę Spidermana.

Batman: Arkham City w miękkiej okładce

Batman: Arkham City Paperback wypełnia lukę między BATMAN: ARKHAM ASYLUM a nadchodzącym BATMAN: ARKHAM CITY. Paul Dini, scenarzysta tej gry, opowiada podstawową historię. Jeśli jesteś graczem lub miłośnikiem Batmana, prawdopodobnie chciałbyś przeczytać tę książkę.

W tej miękkiej okładce poznasz koncepcje wizualne, które wyjaśnił artysta CARLOS D’ANDA.

Wniosek

Jeśli chcesz poznać swoją ulubioną postać komiksową w formie gier wideo, rozważ te opcje. Zapewniają one niesamowite wrażenia z superbohatera i rozrywkę podczas całej rozgrywki.

Być może zainteresuje Cię poznanie najlepszych gier Assassin’s Creed, w które możesz zagrać.