11 najlepszych inteligentnych akcesoriów samochodowych, na które należy uważać

Inteligentne akcesoria samochodowe to urządzenia zaprojektowane z myślą o produktywności i wygodzie dojazdów do pracy.

Podróżowanie samochodami lub pojazdami we wcześniejszych czasach byłoby dość trudne. Ale teraz większość ludzi uwielbia spędzać dużo czasu w swoich samochodach. Wynika to z obecności inteligentnych akcesoriów. Dają nam poczucie mobilnego drugiego domu w naszych samochodach.

Inteligentne akcesoria samochodowe nie sprawią, że poczujesz brak udogodnień w domu.

Na przykład ładowarka samochodowa może zapewnić zasilanie umierającej baterii smartfona. Podobnie głośnik Bluetooth z mikrofonem pomaga w odbieraniu połączeń bez oddawania się dłoniom.

Wszystko to stało się więc niezbędne w dzisiejszym zabieganym życiu, ponieważ nie wyobrażasz sobie ani jednego dnia, ani nawet godziny bez swoich gadżetów.

Jak pomagają inteligentne akcesoria samochodowe?

Inteligentne akcesoria samochodowe to świetny sposób na zwiększenie wygody podczas jazdy. Pomagają również w spełnieniu Twoich potrzeb, takich jak ładowanie telefonu, głośnik Bluetooth, odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym i wiele więcej.

Te akcesoria zapewniają również rozrywkę podczas jazdy. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się nawet długą podróżą samochodem. Istnieją urządzenia, takie jak mini odkurzacze, które pomogą Ci w utrzymaniu poziomu higieny Twojego pojazdu.

Korzyści z inteligentnych akcesoriów samochodowych

  • Inteligentne akcesoria zwiększają bezpieczeństwo jazdy, umożliwiając sterowanie gadżetami bez użycia rąk.
  • Różne akcesoria samochodowe, takie jak głośniki, nadajniki itp., pomogą Ci uczynić podróż radosną i rozrywkową.
  • Inteligentne akcesoria samochodowe nadają Twojemu samochodowi świeży i spersonalizowany wygląd.
  • Niektóre inteligentne akcesoria samochodowe są niezbędne, aby samochód był schludny i czysty.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym inteligentnym narzędziom samochodowym, które należy uwzględnić, aby mieć wygodną jazdę.

Cyfrowy miernik ciśnienia w oponach JUSTTOP

JUSTTOP to uniwersalny cyfrowy miernik ciśnienia w oponach, który działa w samochodach osobowych, rowerach, ciężarówkach, motocyklach itp. Należy wyrównać oponę z otworem do pomiaru ciśnienia i mocno ją docisnąć.

Jest wyposażony w proste przyciski sterujące, za pomocą których można otworzyć urządzenie. Posiada wyświetlacz cyfrowy, bezpośredni pomiar powtarzalny i konstrukcję podświetlenia. Po 30 sekundach czuwania wyłącza się automatycznie.

Odkurzacz samochodowy ThisWorx

Ten mini odkurzacz ThisWorx jest idealny do Twojej ciężarówki lub samochodu, aby utrzymać czystość. Ma kompaktową konstrukcję i jest wyposażony w filtr HEPA. To najlepsze akcesorium samochodowe, którego możesz używać w podróży.

Ten odkurzacz jest wyposażony w silnik o mocy 106 W i ma silne ssanie. Może z łatwością usunąć cały kurz, brud, sierść zwierząt i więcej z twojego samochodu. Pochodzi z trzema załącznikami; wysuwana, płaska i szczotkowa.

Pompka do opon AstroAI

AstroAI Tyre Inflator pomaga dokładnie mierzyć ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym. W tym celu należy podłączyć go do zasilania.

Jest wyposażony w duży ekran LCD z podświetleniem, który wyświetla dane monitorowania ciśnienia w czasie rzeczywistym. Aby przełączyć jednostki, należy nacisnąć przycisk. Aby wyregulować wartość ciśnienia w oponach, naciśnij przyciski +, –. Posiada latarkę, wtyczkę do zapalniczki samochodowej 12V, przejściówkę do zaworu Schradera, złącze zaworu i wyłącznik zasilania.

Ładowarka samochodowa ze spiralnym kablem Lightning

Chcesz mieć podręczną ładowarkę do swojego przenośnego urządzenia Apple? Kup błyskawiczną ładowarkę samochodową od Amazon Basics, która jest idealna do użytku ze smartfonem i tabletem. Jest to akcesorium z certyfikatem Apple MFi, kompatybilne z wieloma modelami iPhone’a, iPada i iPoda.

Możesz podłączyć go bezpośrednio do zasilacza prądu stałego w samochodzie i cieszyć się szybkim ładowaniem z mocą wyjściową 2,4 A. Jest wyposażony w spiralny kabel o długości do 1,5 stopy.

Odkurzacz przenośny do samochodu

Wybierz ten przenośny, lekki i kompaktowy odkurzacz Amazon Basics zaprojektowany specjalnie do samochodów. Może niesamowicie pomóc w sprzątaniu w drodze. Jest wyposażony w ssanie 4000 PA, które może dokładnie wyczyścić każdy zakątek samochodu.

Jest wyposażony w przewód zasilający o długości 16,4 stopy, który można podłączyć do samochodu. Możesz łatwo usunąć, wyczyścić i ponownie użyć papierowego filtra HEPA. Ten odkurzacz zawiera trzy wymienne końcówki, wyjmowany pojemnik na kurz i torbę do przechowywania.

Przetwornica samochodowa FOVAL 200W

Przetwornica samochodowa FOVAL 200W posiada 4 porty USB do ładowania i 2 gniazda US AC. Jego konwerter prądu stałego 12 V na prąd przemienny 110 V może zapewnić moc do 180 W. Jest to idealne rozwiązanie dla laptopów, smartfonów, tabletów, łańcuchów świetlnych, nebulizatorów, rozpalaczy, konsol do gier, telewizorów i innych.

Ten samochodowy falownik ma wymiary przypominające kartę kredytową, dzięki czemu jest bardzo wygodny do przechowywania i przenoszenia. Posiada wbudowany system multi-zabezpieczeń chroniący przed zwarciem, przeładowaniem, przeciążeniem itp. Zalecany do stosowania w samochodach i do napięcia 12V.

Nadajnik IMDEN Bluetooth 5.0 FM

IMDEN oferuje to rozwiązanie typu „wszystko w jednym” dla samochodowego głośnika Bluetooth, nadajnika i ładowania. Jest wyposażony w 2 porty ładowania, które umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń.

Składa się z mikrofonu o wysokiej wydajności wspieranego technologią tłumienia szumów. Pozwala odbierać połączenia bez używania rąk do odbierania połączeń.

Jego obsługa Bluetooth pozwala podłączyć smartfon i cieszyć się muzyką hi-fi podczas podróży. Jest kompatybilny z prawie każdym urządzeniem z funkcją Bluetooth.

Cyfrowy miernik ciśnienia w oponach AstroAI

Monitoruj poziom ciśnienia w oponach samochodu za pomocą tego cyfrowego miernika ciśnienia w oponach AstroAI, który wyświetla dokładny odczyt. Jego dysza łatwo pasuje do trzpienia zaworu i szybko pokazuje odczyt.

Ma cztery opcje ustawień: 0-150PSI, 0-10Bar, 0-10Kgf/cm² i 0-1000KPA. Wystarczy nacisnąć przycisk ON/UNIT/OFF, aby włączyć to urządzenie.

Odświeżacz powietrza do samochodu Kwak

Odświeżacz powietrza do samochodu Kwak to ekologiczne, zasilane energią słoneczną akcesorium, które niesamowicie odświeży wnętrze Twojego samochodu. Energia słoneczna, którą wykorzystuje, eliminuje potrzebę stosowania ogniw.

Jego niedrażniący i łagodny zapach jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, dzieci i zwierząt domowych. Jego nowoczesny i uzupełniający się design składa się z dwóch pierścieni, które pomagają obracać kryształową kulę. Ma łatwy w instalacji i kompaktowy rozmiar, który oszczędza dużo miejsca.

COMSOON Odbiornik Bluetooth 5.0

COMSOON oferuje szybkie i niezawodne połączenie Bluetooth z AUX do samochodów, które może łączyć zarówno urządzenia Bluetooth, jak i inne.

Zawiera wbudowany układ Bluetooth 5.0, który może łączyć się ze smartfonem, tabletem, laptopem i odtwarzaczem MP3. Port AUX 3,5 mm tego urządzenia umożliwia podłączenie do samochodowego systemu audio, wzmacniacza, głośnika i przewodowych słuchawek. Jego technologia CVC8.0 eliminuje szumy i echo.

Jego bateria może zapewnić do 16 godzin muzyki i rozmów.

Ładowarka samochodowa USB AINOPE 4.8A

Ładowarka samochodowa USB AINOPE ma kompaktową obudowę, która jest wielkości kciuka. Ma maksymalną moc wyjściową 2,4 A/12 W na port. Jest to podwójny adapter USB do zapalniczki samochodowej o łącznej mocy 4,8A.

Składa się z korpusu ze stopu cynku, który jest odporny na zarysowania, atrakcyjny i trwały. Nie nagrzewa się nawet w wysokich temperaturach.

Ostatnie słowa

Oto kilka inteligentnych akcesoriów samochodowych, które mogą zapewniać wygodę podczas jazdy. Rozważ te opcje, jeśli szukasz takich inteligentnych akcesoriów do swojego samochodu lub pojazdu.

Możesz także zapoznać się z najlepszymi aplikacjami do wypożyczania samochodów do użytku biznesowego.