12 najlepszych programów rekrutacyjnych, dzięki którym zatrudnianie jest łatwe i skuteczne

Udostępnij teraz w social media:

Sukces i długowieczność przedsiębiorstw leżą w ich Zasobie Ludzkim. Znalezienie odpowiedniej osoby na pożądane stanowisko zawsze było jednym z głównych priorytetów wszystkich odnoszących sukcesy firm.

Procesy rekrutacyjne są dokładnie ukierunkowane na znalezienie odpowiedniego dopasowania między wymaganiami profilu a zestawem umiejętności kandydatów. Choć rola HR jest niezbędna i elementarna, jest to również jedna z najbardziej wyczerpujących pozycji do zajmowania. Znalezienie odpowiedniego kandydata i przekształcenie go w atut dla firmy nie jest łatwym zadaniem.

W tym artykule będziemy regularnie omawiać wyzwania, przed którymi stoją rekruterzy. Co ważniejsze, pokrótce przyjrzymy się niektórym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku dla tych wyzwań.

Wyzwania stojące przed rekruterami przy wyborze odpowiedniego kandydata

Rekruterzy stają przed kilkoma wyzwaniami przy wyborze odpowiedniego kandydata do pracy. Po pierwsze, muszą odfiltrować kandydatów z nieistotnym doświadczeniem, co jest męczącym i czasochłonnym zadaniem, gdy jest wykonywane ręcznie.

Przestrzeń korporacyjna jest w szybkim tempie; jeśli nie jesteś wystarczająco szybki, kandydat, który wydawał się odpowiedni do tej roli, może zostać przeszukany przez twoich konkurentów. To zniweluje cały wysiłek włożony w rozpatrzenie aplikacji takich kandydatów na stanowiska w firmie.

Ekscytującą częścią roli rekrutera jest to, że grają dla obu drużyn. Wyszukują kandydatów na stanowiska reklamowe oferowane przez firmę za pośrednictwem kilku kanałów online i offline. Komunikują się z potencjalnym klientem, aby lepiej zrozumieć jego oczekiwania, a także koordynować z zespołami wewnętrznymi, aby sprawdzić, czy kandydaci pasują do dostępnych wolnych stanowisk.

Jeden z najważniejszych aspektów procesu rekrutacji powinien być dokładny i szybki. Nie powinno być żadnych przerw komunikacyjnych między obydwoma końcami linii. Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele opcji dla odpowiedniego kandydata, rekruterzy muszą upewnić się, że trzymają się swoich terminów i sprawnie kończą proces rekrutacji.

Wraz z rozwojem technologii i wzrostem świadomości znaczenia procesu rekrutacji, w Internecie dostępnych jest kilka rozwiązań rekrutacyjnych w postaci narzędzi, oprogramowania i portali internetowych.

Takie rozwiązania odpowiadają na każde wyzwanie, przed którym stają rekruterzy i ułatwiają dodatkowe funkcje przyspieszające proces rekrutacji. Przyjrzyjmy się niektórym z wiodących rozwiązań dostępnych na rynku.

Jobsoid

Jobsoid jest jednym z liderów jeśli chodzi o portale rekrutacyjne. Z czasem przekształcił się w wirtualnego asystenta rekrutacji. Oferuje mnóstwo funkcji, które sprawiają, że cały proces rekrutacji jest płynniejszy dla rekruterów i kandydatów.

Jobsoid oferuje efektywne zarządzanie kandydatami, gdzie rekruterzy mogą zbierać i zarządzać wszystkimi aplikacjami pod jednym parasolem. Wyposażony w scentralizowaną platformę komunikacyjną, niestandardowy potok rekrutacyjny, zautomatyzowane teksty i inteligentny filtr, Joibsoid z pewnością pomoże rekruterom w znacznie bardziej zaawansowanym zarządzaniu kandydatami.

Funkcje oferowane przez Jobsoid

 • Efektywne zarządzanie kandydatami
 • Publikuj oferty pracy na wielu platformach
 • Publikowanie jednym kliknięciem
 • Spersonalizowana komunikacja
 • Mechanizm zbiorczego sprzężenia zwrotnego

Freshworks HRMS

Freshworks HRMS należy do liderów rozwiązań rekrutacyjnych. Organizacja opiera się na dokładnych danych, aby podejmować decyzje i dostarczać firmom rozwiązania podczas rekrutacji odpowiednich osób na odpowiednie stanowiska.

Freshworks udostępnia najnowocześniejsze funkcje, takie jak system śledzenia kandydatów, wirtualny onboarding, elektroniczny onboarding dla nowych pracowników i wiele więcej. Wspierany danymi, Freshworks oferuje również pomoc w podejmowaniu decyzji HR opartych na danych.

  Przegląd Sniffera pakietów SolarWinds

Funkcje oferowane przez Freshworks HRMS

 • System śledzenia wnioskodawców
 • Wirtualne wprowadzenie
 • Baza pracowników
 • Krótszy czas na zatrudnienie
 • Wdrażanie nowych pracowników bez użycia papieru
 • Potężna automatyzacja rekrutacji
 • Podejmowanie decyzji HR wsparte danymi
 • Śledzenie czasu wolnego pracownika
 • Baza pracowników i samoobsługa

Umieść go w #3

Manatal

Manatal rekrutacja SaaS zmienił proces rekrutacji zespołów rekrutacyjnych. Oprogramowanie do rekrutacji oparte na chmurze ułatwiło menedżerom ds. rekrutacji zarządzanie pulą talentów, zatrudnianie najlepszych talentów, współpracę z zespołem i śledzenie statusu kandydata w jednym miejscu. Narzędzie do rekrutacji oparte na sztucznej inteligencji można łatwo zintegrować z portalami pracy, uzyskać rekomendacje i skonfigurować rozmowy kwalifikacyjne w minimalnym czasie.

Funkcje oferowane przez Manatal –

 • Konfigurowalny potok zadań
 • Automatyczne formatowanie CV/życiorysów
 • Automatyczna rekomendacja kandydatów
 • Masowe wysyłanie e-maili
 • Integracja Zapier

Dzięki Manatal zespół rekrutacyjny może zarządzać swoimi kampaniami pracy na dowolnej platformie (od Linkedin do Naukri). Oferuje również rekomendacje oparte na opisie stanowiska, tworząc obszerną kartę wyników ułatwiającą zatrudnianie.

GoHire

GoHire, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia pełną kontrolę nad swoim narzędziem dzięki wirtualnym asystentom rekrutacyjnym. To znacznie obniża koszty zatrudnienia, ale także pomaga zatrudnić najlepszych ludzi do pracy.

GoHire obsługuje już ponad 2000 wiodących marek w 50 krajach z takimi klientami jak Voucher, Swapcard, Sweet berry, myThings, Promoter, Snagajob i nie tylko. GoHire umożliwiło to dzięki scentralizowanym kampaniom rekrutacyjnym, które zapewniają pojedynczą platformę do wykonywania Twoich działań i sprawdzania statusu, eliminując złożone elementy ze sceny.

Jej klienci uwielbiają ekonomiczne i spersonalizowane plany zatrudnienia, ponieważ oferuje wszystkie odpowiednie narzędzia, których możesz potrzebować, aby szybko ocenić każdego kandydata. Szereg narzędzi selekcyjnych, takich jak pytania przesiewowe, kwestionariusze i oceny, usprawnia cały proces rekrutacji, prowadząc do lepszych decyzji o zatrudnieniu.

Funkcje oferowane przez Gohire

 • Kompletna kontrola
 • Niższy koszt wynajmu
 • Scentralizowane kampanie rekrutacyjne
 • Ekonomiczne i spersonalizowane plany zatrudnienia
 • Zwiększona wydajność usuwająca wąskie gardła w procesie rekrutacji

Harver

Harver to kolejne unikalne rozwiązanie dostępne w przestrzeni rekrutacyjnej. Oferuje innowacyjne rozwiązania skupiające się na problemach związanych z zatrudnianiem objętościowym. Dostarczając rozwiązania oparte na danych klientom, takim jak Valvoline, booking.com, McDonald’s, peleton, Teleperformance, KPMG i nie tylko, zautomatyzowany proces od aplikacji do zatrudnienia trafił w strunę wiodących światowych gigantów korporacyjnych na całym świecie.

Możesz identyfikować najlepszych wykonawców, mierzyć krytyczne umiejętności, kompetencje i dostarczać odpowiednio zweryfikowane pasujące wyniki. Służy interesom firm i gra fair z kandydatami poszukującymi pracy na rynku.

Funkcje oferowane przez Harver

 • Zatrudnianie wolumenu
 • Rozwiązanie do rekrutacji grupowej
 • Valvoline, booking.com, McDonald’s, peleton, teleperformance
 • Zautomatyzowany proces od aplikacji do zatrudnienia
 • Wykorzystaj dane w czasie rzeczywistym, aby zapewnić krytyczne wglądy i poruszać się po ciągle zmieniającym się rynku pracy.

Wykonalny

Zacznijmy od zbadania ogromnych danych dostępnych za pomocą Wykonalny, służąc wszystkim w najlepszym interesie klientów i kandydatów. Z 85 000 000 kandydatów, 20 000 firm na platformie, wykonalne oferuje różnorodność, różnorodność i wiele opcji do wyboru dla obu zespołów. Sprawy muszą działać świetnie dla firmy, ponieważ ma ona również 1 300 000 odnoszących sukcesy pracowników z platform.

Z klientami takimi jak Forbes, Soho house, Ryanair, Moodle, Sephora, Joey Restaurants i Bevi, Workable nie boi się robić dodatkowego kroku, aby służyć swoim klientom i oferuje najbardziej praktyczne rozwiązanie rekrutacyjne.

  Jak wyłączyć alert „Nie można ponownie połączyć wszystkich dysków sieciowych” w systemie Windows 10

Szklarnia

Z Szklarniamożesz pozyskiwać i pielęgnować odpowiednich kandydatów, ustanowić sprawiedliwy proces rekrutacji, stworzyć wyjątkowe doświadczenie rekrutacyjne dla wszystkich, od rekruterów po rekrutów, oraz korzystać z solidnych danych i raportów, aby stale ulepszać siebie i powiązane z Tobą zespoły.

Greenhouse oferuje również elastyczność w rekrutacji i wynajmowaniu aplikacji mobilnych z funkcjami skalowania wymagań do wielkości firmy, dzięki czemu jest odpowiednia zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Wirtualny asystent rekrutacji oferuje optymalizację ofert pracy z rekomendacjami opartymi na wynikach historycznych i branżowych.

Możesz również łatwo współpracować z wewnętrznymi zespołami rekrutacyjnymi Greenhouse w zakresie recenzji aplikacji, ofert pracy i zatwierdzania ofert. To spersonalizowane doświadczenie oferowane klientom oprogramowania rekrutacyjnego jest unikalne dla Szklarni.

Greenhouse zabiera trofeum do domu, zapewniając interesariuszom dostosowany i szczegółowy dostęp do interesariuszy w procesach rekrutacyjnych za pośrednictwem alertów, zadań i powiadomień.

Rekrut

Rekrutacja w podróży, to motto Rekrut żyje i na pewno żyje. Oferty rekrutowane nie tylko zwiększają pozyskiwanie, automatyzują zatrudnianie, skutecznie oceniają kandydatów, ale także funkcje, takie jak świetne kampanie, wiele tablic ogłoszeń, link do harmonogramu i wiele innych, zapewniają unikalne dostosowanie, które pasuje do każdego rekrutera na platformie.

Firma nie boi się również pokazywać swoich dotychczasowych postępów. Noszą to jak swoją odznakę honorową. Od momentu powstania firma umożliwiła skrócenie czasu pracy o 64%, czterokrotny wzrost przychodów i zaoszczędziła aż 240 000 USD na kosztach zatrudnienia swoich klientów. Uważamy, że można bezpiecznie powiedzieć, że jeśli szukasz wirtualnej agencji rekrutacyjnej, rekrutacja jest jednym z najbezpieczniejszych zakładów.

Top Eszelon

Top Eszelon jest gigantem rynku rozwiązań rekrutacyjnych i działa w branży od 1988 roku. Dzięki solidnemu oprogramowaniu do śledzenia kandydatów i CRM, Top Echelon zapewnia najbardziej odpowiednich kandydatów na dane stanowisko.

Dodatkowo oferuje również funkcję szybszego wypełniania zleceń pracy dzięki podzielonej sieci. Gigant umożliwia to poprzez tworzenie dzielonych stażów z najlepszymi firmami rekrutacyjnymi w całym kraju.

Funkcje oferowane przez Top Echelon

 • Zaawansowane śledzenie wnioskodawców
 • Oprogramowanie CRM

Przepływ rekruterów

Przepływ rekruterów jest przeznaczony dla wszystkich powtarzających się, powtarzających się prac dla rekruterów, oferując w ten sposób rekruterom dużo czasu i miejsca na burzę mózgów na temat innych aspektów ich ról zawodowych.

Recruiterflow jest popularny wśród swoich klientów z więcej niż jednego powodu, takich jak bycie punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb rekrutacyjnych rekruterów, od aplikacji po zatrudnienie. Dzięki Recruiterflow możesz łatwo zarządzać potokami i jednocześnie współpracować z klientami i innymi interesariuszami, aby uzyskać wgląd w ich wymagania.

Dzięki solidnym danym i super łatwym ramom, Recruiterflow ułatwia również analizę wszystkich kandydatów, umieszczając ich profil na znaczną skalę, pomagając w ten sposób rekruterom w podejmowaniu właściwych decyzji.

Najlepszą rzeczą w Recruiterflow jest ich naleganie, aby proces był jak najszybszy. Umożliwiły Ci rekrutację bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej dzięki takim funkcjom, jak rekrutacja asystentów w skrzynce odbiorczej oraz funkcja „przeciągnij i upuść”, aby przenieść kandydatów z pozytywnych do potwierdzenia. Oferują również 14-dniowy okres próbny, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednie oprogramowanie dla Ciebie, czy nie.

Funkcje Oferta Recruiterflow

 • Nowoczesne oprogramowanie do śledzenia kandydatów
 • Zaprojektowany do wykonywania pracowitości (potężny silnik reguł,
 • Źródła 1-kliknij, zarządzaj lejkiem, współpracuj z klientami, pielęgnuj kandydatów, zarządzaj klientami, analizuj
 • Rekrutuj starlight ze swojej skrzynki odbiorczej (przeciągnij i upuść), asystenta rekrutacji w swojej skrzynce odbiorczej,
 • 14-dniowy bezpłatny okres próbny
  Jak zmienić lokalizację na Chromebooku

Inteligentni Rekruterzy

Inteligentni Rekruterzy oferuje doświadczenie Talent Acquisition Suite, z pełnymi możliwościami CRM i sourcingu, aby znaleźć i połączyć się z wysokiej jakości talentami na całej platformie.

Umożliwiają rekruterom przyciągnięcie kandydatów, pomagając im znaleźć odpowiednich kandydatów za pomocą bezpośredniego pozyskiwania, jednocześnie pomagając im w pielęgnowaniu za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych. Jeszcze bardziej ekscytujące w całej tej podróży jest to, że możesz również stworzyć swoją witrynę kariery zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych i uwzględnić flagowy proces rekrutacji jednym kliknięciem.

Oprogramowanie Smart Recruiters do śledzenia kandydatów może pomóc w wyborze kandydatów za pomocą kart wyników, informacji zwrotnych i rozmów kwalifikacyjnych. Umożliwiają również współpracę i komunikację z zespołami rekrutacyjnymi, zapewniają informacje zwrotne na temat rozmów kwalifikacyjnych za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz planują kolejne rozmowy kwalifikacyjne, jednocześnie oceniając i przesiewając kandydatów.

Funkcje oferowane przez Smart Recruiters

 • Pakiet pozyskiwania talentów
 • Pełne możliwości CRM i sourcingu, aby znaleźć i połączyć się z wysokiej jakości talentami
 • Bezpośrednie pozyskiwanie
 • Twórz piękne strony kariery zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych
 • Jedno kliknięcie, aby zastosować proces
 • Oprogramowanie do śledzenia wnioskodawców
 • Śledź karty wyników, opinie i wywiady
 • Współpracuj i komunikuj się z zespołami zatrudniającymi
 • Przekaż opinię na temat rozmowy kwalifikacyjnej za pośrednictwem aplikacji mobilnej
 • Zaplanuj kolejne rozmowy kwalifikacyjne
 • Oceń i prześwietl kandydatów
 • Skorzystaj z narzędzi do składania ofert zatrudnienia
 • Zarządzaj zatwierdzeniami w procesie ofertowym
 • Wyślij zapytanie i zarządzaj podpisami
 • Przechwytuj i podłącz wszystkie dane kandydatów do swojego HRIS
 • Oblicz i zarządzaj wszystkimi wskaźnikami sukcesu w zatrudnianiu

Dźwignia

Dźwignia to najbardziej wyczerpująca platforma rekrutacyjna w Internecie. Posiada ponad 4000 klientów na całym świecie i może pochwalić się kompleksową platformą pozyskiwania talentów.

Lever oferuje swoje usługi w czterech segmentach: Source and Nurture, Interview and Hire, analiza wyników oraz ponowne odkrywanie talentów. Dzięki spersonalizowanym kampaniom pielęgnacyjnym można dostosować do kandydata, dzięki czemu doświadczenie jest bardziej pouczające i pouczające dla obu interesariuszy w tym procesie. Zautomatyzowane sekwencje kroplowe, zbieranie skierowań, wysyłanie SMS-ów do aplikacji, LinkedIn RSC i rozszerzenie Chrome sprawiają, że całe pielęgnowanie i pozyskiwanie kandydatów jest bardziej wiarygodne i wygodne dla rekruterów.

Lever oferuje ankiety dotyczące różnorodności, wewnętrzną mobilność, poufne zatrudnianie, samodzielne planowanie kandydatów, centrum automatyzacji i portal agencji, aby usprawnić proces rekrutacji.

Funkcje takie jak niestandardowy pulpit nawigacyjny, wizualizacja danych, współczynniki konwersji potoków, pulpity menedżerskie, wgląd w różnorodność i unikalne platformy BI analizują wyniki jeszcze dokładniej, dając w ten sposób najlepszy zestaw talentów do danej roli.

Wniosek 👩‍💼

Teraz, gdy omówiliśmy prawie wszystkie wiodące rozwiązania rekrutacyjne dostępne na rynku, musimy wyjaśnić, że każde rozwiązanie ma coś wyjątkowego do zaoferowania i jest oparte na Twoich wymaganiach i wielkości organizacji. Skorzystaj z planów próbnych dostępnych na platformach wymienionych powyżej i podejmij świadomą decyzję.

Sprawdź te narzędzia do weryfikacji w tle przed zatrudnieniem.

x