18 Killing Floor 2 Serwery hostingowe do epickich walk i spotkań z bossami

Killing Floor 2 to idealna gra dla każdego, kto lubi krwawe łaźnie zombie i szybką akcję FPS.

W grze zasadniczo walczysz z nieuczciwymi klonami wojskowymi, które miały służyć jako żołnierze, ale ostatecznie stały się podobnymi do zombie zabójcami dzięki interwencji naukowca. Gra przenosi Cię do różnych europejskich miejsc, w których musisz walczyć z różnymi falami zombie lub „Zedami”.

Gra staje się trudniejsza z każdą kolejną misją, a na ekranie pojawiają się nowsze odmiany Zedów.

Killing Floor 2 (KF2) jest uosobieniem tego gatunku i zyskało światową popularność. Wieloplatformowy, wieloosobowy charakter Killing Floor 2 w naturalny sposób doprowadził do powstania niestandardowych potrzeb w zakresie serwerów. Dlatego wybraliśmy poniżej jedne z najlepszych serwerów Killing Floor 2.

Korzyści z hostingu serwera dla Killing Floor 2

Podczas gdy gra jest fajna, gdy gra się w pojedynkę, naprawdę czujesz szaleństwo zombie, grając w nią razem z przyjaciółmi lub rodziną. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy w grę wchodzi hosting serwera dla Killing Floor 2. Jednak hosting serwera obejmuje znacznie więcej korzyści niż tylko to, w tym:

 • Gracze uzyskują pełną kontrolę nad zasadami, ustawieniami i innymi procesami
 • Wydajność gry wzrasta wielokrotnie
 • Gracze mogą w dużym stopniu dostosowywać grę za pomocą wszechstronnych modów
 • Hosting niestandardowego serwera Killing Floor 2 jest o wiele tańszy niż wynajmowanie miejsca od dostawcy usług gier
 • Gracze mogą skonfigurować prywatny serwer, do którego mogą dołączyć tylko ich przyjaciele

Wymagania serwera dla hostingu Killing Floor 2

Zanim zaczniemy wymieniać najlepsze serwery hostingowe Killing Floor 2, przyjrzyjmy się minimalnym wymaganiom serwera dla gry. Nawet jeśli chcesz grać w KF2 z niską grafiką, Twój komputer musi mieć:

 • Procesor: Core 2 Duo E8200 2,66 GHz / Phenom II X2 545
 • Pamięć: 3GB RAM
 • Grafika: GeForce GTS 250 / Radeon HD 4830
 • DirectX: wersja 10
 • Sieć: szerokopasmowe łącze internetowe
 • Przechowywanie: 80 GB dostępnej przestrzeni

Spełnienie powyższych wymagań pozwoli uruchomić Killing Floor 2 na niskich ustawieniach graficznych, ale nie obsługuje niektórych sprzętów. Dlatego będziesz potrzebować poniższej konfiguracji, aby hostować serwer KF2 bez żadnych problemów:

 • Procesor: Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz / Phenom II X4 955
 • Pamięć: 4GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6950
 • DirectX: wersja 11
 • Sieć: szerokopasmowe łącze internetowe
 • Przechowywanie: 100 GB dostępnej przestrzeni

Wymieńmy teraz niektórych z najlepszych dostawców hostingu serwerów KF2:

Nodecraft

Nodecraft umożliwia natychmiastową konfigurację niestandardowego serwera Killing Floor 2 bez nakładania żadnych ograniczeń. Zapewnia tworzenie kopii zapasowych w chmurze, dzięki czemu Twoje postępy pozostają nienaruszone.

Wysokowydajny hosting serwerów Nodecraft zapewnia zerowe opóźnienia podczas gry i płynną rozgrywkę.

Nodecraft oferuje lukratywny zestaw funkcji z funkcją automatycznego tworzenia kopii zapasowych w chmurze i niezawodnym sprzętem. Proces instalacji jest również błyskawiczny, co ułatwia instalację nowicjuszowi.

Dla twojej informacji, cała infrastruktura Nodecraft jest oparta na systemie Linux. Tak więc bezpieczeństwo, wydajność i stabilność są na najwyższym poziomie. Ponadto oferuje ochronę przed atakami DDoS jako dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Obecnie ceny Nodecraft zaczynają się od 9,98 USD/miesiąc.

Nitrado

Serwery Nitrado Killing Floor 2 są łatwe w zarządzaniu, wysoce niezawodne i elastyczne. Możesz łatwo instalować modyfikacje, zmieniać środowisko wykonawcze, aktualizować/zmniejszać wersję serwera do woli i tak dalej.

Potrzeba najkrótszych tras internetowych, aby zaoferować najniższe możliwe pingi. Ponadto regularnie tworzy kopie zapasowe postępów w grze i zapewnia ochronę przed atakami DDoS, aby zapewnić bezpieczne wrażenia z gry.

Możesz także łatwo instalować mody na serwerze bez większych problemów. Co więcej, Nitrado pozwala łatwo udostępniać dostęp do serwera i uprawnienia wielu administratorom.

Obecnie ceny zaczynają się już od 1,69 USD (4 sloty/3 dni).

4Gracze sieciowi

4Netplayers zapewnia wysokiej jakości, chronione przed atakami DDoS, łatwe w konfiguracji serwery Killing Floor 2 dla graczy na całym świecie. Ich serwer gier w chmurze przechowuje ponad 120 gier i modów, a nowe gry są regularnie dodawane.

Wszystkie aktualizacje są instalowane automatycznie, gdy tylko są dostępne. 4Netplayers sprawia również, że instalowanie modów to bułka z masłem. Jeśli gra obsługuje określony mod, wprowadzenie Steamworkshop-ID spowoduje, że serwer automatycznie zainstaluje ten mod.

Jego ceny zaczynają się od 12,89 USD (10 slotów/1 miesiąc ze wspólnym adresem IP i bez brandingu).

GTXGaming

GTXGaming zapewnia wysoce niezawodne, najwyższej klasy i chronione przed atakami DDoS serwery KF2 z natychmiastową konfiguracją.

Jest to jedna z największych platform hostingowych dla serwerów Killing Floor 2. Jego sprzęt klasy korporacyjnej, brak ograniczeń pamięci, niestandardowy panel sterowania, automatyczne kopie zapasowe, gra bez opóźnień itp. Przenoszą wrażenia z gry Killing Floor 2 na wyższy poziom.

Serwery w GTXGaming nie są ograniczone sprzętowo, co zasadniczo oznacza, że ​​twoje wtyczki nie wpłyną na wydajność twoich serwerów. Co więcej, ich panel kontrolny jest zdecydowanie najlepszym, jaki mogliśmy zdobyć na rynku hostingu serwerów gier. Obecnie jego ceny zaczynają się od 6,20 USD/miesiąc (6 slotów).

AleForge

Serwery Killing Floor 2 firmy AleForge są idealne dla graczy, którzy chcą obsługi cross-play, obsługi modów, gwarancji dostępności na poziomie 99,9%, sprzętu klasy korporacyjnej, ochrony przed atakami DDoS i nie tylko w przystępnej cenie.

Co ciekawe, AleForge wykorzystuje Dwarven Tunneling, aby poprawić wrażenia z gry. Co więcej, możesz z łatwością zainstalować modyfikacje Warsztatu Steam na serwerze. Możesz także utworzyć niestandardowy adres URL i zaprosić ich do wspólnej gry zarówno na konsolach, jak i na komputerze, dzięki obsłudze gry międzyplatformowej.

AleForge ma dwa rodzaje planów – Standard i Premium (lepsza wydajność sprzętu i sieci) – zaczynając odpowiednio od 2,99 USD i 5,99 USD.

Bardzo gry

VeryGames oferuje serwery KF2 dla graczy z automatycznymi aktualizacjami, oficjalnym panelem KF2, dostępem do FTP, obsługą Steam i tak dalej.

Poza tym pozwala planować zadania i korzystać z kont dodatkowych, aby zwiększyć wygodę. Ponadto oferuje ochronę przed atakami DDoS, aby zapewnić bezpieczną i bezproblemową rozgrywkę w Killing Floor 2. Co więcej, możesz wybrać lokalizacje serwerów i serwery z mniejszymi opóźnieniami i lepszym czasem pracy.

Ceny VeryGames zaczynają się od 9,34 USD (1 miesiąc/1serwer/6 miejsc) i 13,82 USD (1 miesiąc/1serwer/6 miejsc) odpowiednio dla serwerów KF2 VQS i KF2 VXP. Możesz cieszyć się ogromnymi rabatami (do 21%) na ceny serwerów, jeśli kupujesz serwery w ilościach hurtowych, na długi czas lub jedno i drugie.

Akliz

Dzięki Akliz zdobywanie niestandardowych serwerów dla Killing Floor 2 staje się łatwe. Oferuje wysokiej jakości, niedrogie serwery KF2, które wykorzystują bezpieczne sieci i sprzęt.

Akliz ma potężny panel sterowania, obsługę wielu serwerów i modów, brak ograniczeń dla graczy, procesory o wysokiej częstotliwości zegara itp., Aby poprawić jakość gry.

Obecnie Akliz oferuje różne płatne plany już od 10 USD/miesiąc. Kredyt w razie potrzeby Akliz oferuje zdecydowanie największą liczbę planów o różnych specyfikacjach, dzięki którym zawsze znajdziesz plan, który pasuje do Twojego budżetu i spełnia Twoje wymagania.

Elitarne serwery gier

Elite Game Servers zapewnia łatwe w instalacji, błyskawiczne serwery KF2, które są wyposażone w najwyższej jakości ochronę przed atakami DDoS.

Serwery zapewniają niskie opóźnienia, dzięki czemu sesje gry są wolne od opóźnień za każdym razem. Ponadto serwery można modyfikować. Oznacza to, że możesz przesyłać niestandardowe tory i samochody, aby wzbogacić swoje wrażenia z KF2.

Obecnie ceny Elite Game Servers zaczynają się od 7,62 USD/miesiąc za 12 miejsc.

Usprawnij serwery

Serwery Killing Floor 2 firmy Streamline oferują natychmiastową instalację, niskie pingi, panele kontrolne i nie tylko, co czyni je dobrym wyborem dla wszystkich entuzjastów KF2.

Zapewnia to graczom pełną kontrolę nad serwerami. Ponadto oferuje instalację jednym kliknięciem dowolnych dodatków z Mod Managera, dzięki czemu modowanie serwera jest procesem bezproblemowym.

Ceny serwerów Streamline zaczynają się od 11,95 USD/serwer za miejsca dla 6-12 graczy.

Serwery przetrwania

Serwery Survival oferują chronione przed atakami DDoS, natychmiast wdrażalne serwery Killing Floor 2. Wszystkie serwery są wyposażone w wewnętrzny panel sterowania, który umożliwia ich konfigurację i dostosowanie. Umożliwia także instalowanie dowolnych modów za pomocą jednego kliknięcia.

Niestety, na razie Survival Servers nie określa cen swoich serwerów KF2.

NISKIE MS

Jeśli Twoim priorytetem są serwery o niskich opóźnieniach i wolne od opóźnień, LOW.MS może być idealnym wyborem. Jej serwery oferują natychmiastową konfigurację, ochronę przed atakami DDoS, gwarancję dostępności na poziomie 99,9% i więcej, aby zapewnić jakość sesji gry.

Wszystkie jej serwery są zasilane przez NVME i wykorzystują najszybsze procesory, dzięki czemu LOW.MS jest potężnym dostawcą usług hostingowych dla serwerów KF2.

LOW.MS oferuje wysokowydajny hosting już od 10,10 USD/miesiąc.

PingDoskonały

PingPerfect pozwala graczom uzyskać natychmiastowe serwery KF2 z pełnym systemem tworzenia kopii zapasowych. Obejmuje bezpłatny hosting i usuwanie marki, łatwy w użyciu panel gier, ochronę przed atakami DDoS, dostęp do FTP/przeglądarki plików, sprzęt klasy korporacyjnej itp., zapewniając solidne wrażenia z gry.

Ceny PingPerfect zaczynają się od 9,49 USD USD/serwer.

1GSerwerHost

1GServerHost oferuje konfigurowalne, chronione przed atakami DDoS, korporacyjne serwery KF2 z kopiami zapasowymi co godzinę. Poza tym możesz łatwo zainstalować dowolne obsługiwane modyfikacje, aby ulepszyć swoją grę.

Inne fajne funkcje obejmują nieograniczoną liczbę graczy, niestandardowy panel sterowania, obsługę Steam, automatyczne aktualizacje, automatyczne ponowne uruchamianie i wiele więcej. Obecnie ceny 1GServerHost zaczynają się od 20 USD/miesiąc.

Deluxe do gier

Serwery KF2 oferowane przez Gaming Deluxe są idealne dla wszystkich entuzjastów Killing Floor 2. Jego najważniejsze funkcje obejmują menedżera modów i automatyczne pobieranie modów, uwierzytelnianie dwuetapowe, łatwość użytkowania, pełny FTP itp.

Co ciekawe, Gaming Deluxe oferuje bieżący stan wydajności twojego serwera (procesora, pamięci i dysku twardego). Ponadto panel gry sprawia, że ​​konfiguracja jest dziecinnie prosta zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Obecnie ceny Gaming Deluxe zaczynają się od 7,62 USD za 6 slotów.

Sieci azotowe

Nitrous Networks to solidne rozwiązanie dla wszystkich Twoich niestandardowych potrzeb serwera Killing Floor 2. Oferuje bezpłatny hosting, potężną ochronę przed atakami DDoS, łatwy w obsłudze panel administracyjny, przyjazną dla użytkownika konfigurację i wiele więcej.

Jednak jedną małą wadą serwerów Nitrous Networks jest to, że nie obsługują one wszystkich modów. Tylko mody źródłowe są w porządku. Ponadto ma mniej lokalizacji serwerów w porównaniu z innymi podobnymi dostawcami usług hostingowych.

W momencie publikacji Nitrous Networks oferuje dedykowane serwery Killing Floor 2 za jedyne 6,83 USD/miesiąc.

Serwer iFreeGame

iFreeGameServer oferuje chronione przed atakami DDoS serwery Killing Floor 2 z gwarantowaną dostępnością na poziomie 99,9%, które zapewniają sesje gry bez opóźnień. Jego niestandardowy panel sterowania pozwala użytkownikom łatwo konfigurować i dostosowywać serwery Killing Floor 2, przesyłać pliki przez FTP, przełączać lokalizacje itp.

Użytkownicy mogą również instalować różne wtyczki i mody, aby wzbogacić swoje wrażenia. FYI, iFreeGameServer obecnie wykorzystuje pamięć NVME SSD 7 razy szybciej niż dyski SSD i około 20 razy szybciej niż dyski twarde. Jego panel Pterodactyl pozwala zaawansowanym użytkownikom na bardziej wydajne samodzielne zarządzanie.

A najlepsza część? iFreeGameServer oferuje wszystkie przydatne funkcje za darmo.

Clanwarz

Nie wspominanie o Clanwarz podczas omawiania najlepszych dostawców hostingu serwerów Killing Floor 2 będzie niesprawiedliwe. Clanwarz oferuje niezawodne, szybkie serwery KF2 rozsiane po różnych częściach świata.

Clanwarz jest wyposażony w mnóstwo niesamowitych funkcji. Obejmują one natychmiastową konfigurację, kopie zapasowe, przywracanie, wsparcie na żywo, niestandardowy panel internetowy itp.

Oprócz tego pakiety serwerów gier KF2 firmy Clanwarz oferują serwery głosowe Ventrilo, TeamSpeak lub Mumble, niestandardowe narzędzia wiersza poleceń, instalator pakietów modów i map, pełny dostęp do FTP itp.
Posiada również automatyczną aktualizację serwera dla większej wygody dla graczy.

W momencie publikacji serwery Clanwarz Killing Floor 2 są dostępne w przystępnej cenie 10 USD.

Rabisu

Rabisu oferuje potężne serwery gry Killing Floor 2 z wieloma imponującymi funkcjami. Należą do nich łatwa i natychmiastowa konfiguracja, nieograniczona liczba procesorów, nieograniczona pamięć RAM, zaawansowany panel internetowy, najwyższej klasy ochrona przed atakami DDoS, niski ping itp.

Ponadto Rabisu jest znany z wykorzystywania M2. Infrastruktura NVME. Zwiększa to poziom wydajności w nieprzewidzianym stopniu i sprawia, że ​​granie w Killing Floor 2 z innymi graczami jest zachwycającą rozrywką.
Od teraz Rabisu umożliwia wynajem serwera KF2 za jedyne 5 USD miesięcznie.

Ostatnie słowa

Teraz, gdy wiesz o najlepszych dostawcach hostingu serwerów KF2, nie czekaj dłużej. Zapoznaj się z naszym artykułem i wybierz dostawcę, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Wspaniały, ekscytujący świat Killing Floor 2 czeka na Ciebie. Rozpocznij swoją podróż już dziś!

Teraz możesz przeczytać o najlepszych platformach hostingowych serwerów gier dla każdego.