31 Świetnych aplikacji na iPada dla dzieci

iPady to świetne tablety dla dzieci, ale nie są wyposażone w aplikacje dla dzieci. Dzięki tym aplikacjom do czytania, języka, kreatywności, oglądania i relaksu możesz poprawić wrażenia z korzystania z iPada swojego dziecka.

Aplikacje do czytania

Najlepszy dostęp do darmowej lektury dla dzieci na iPadzie to także najlepsze miejsce w prawdziwym życiu: biblioteka. Większość bibliotek ma minimalne wymagania i rejestrację online. Hoopla, Libby, Zajeździć, i Rozpalać wszystkie współpracują z większością bibliotek lokalnych, natomiast Sora to aplikacja, która koncentruje się głównie na treściach z bibliotek szkolnych. Jeśli chodzi o nauczanie dzieci czytania, aplikacje takie jak Khan Academy Kids, Starfall, i Homer może zapewnić lekcje dla dzieci pracujących z członkiem rodziny.

Te aplikacje biblioteki to jedne z najlepszych miejsc do wyszukiwania bezpłatnych komiksów. Istnieje również wiele aplikacji dla komiksów, które zawierają mnóstwo treści odpowiednich dla dzieci, w tym Marvel Unlimited, DC Universe, i comiXology. Opatentowane oprogramowanie Madefire do czytania komiksów synchronizuje ruch, dźwięk i efekty 3D z wrażeniami z czytania komiksów. Plik Madefire Aplikacja na iPada to doskonałe źródło informacji dla dorosłych i dzieci, umożliwiające bezpłatne czytanie ekscytujących historii. ComicFlow jest świetny, jeśli chcesz przesłać własne pliki .cbr, .cbz i .pdf, aby je przeczytać.

Aplikacje dla języka

Dzieci i ich gąbczaste mózgi są jednymi z najbardziej biegłych uczniów w nauce języków. Duolingo dla dzieci to świetny sposób na udoskonalenie swoich umiejętności w języku angielskim lub rozszerzenie ich o hiszpański lub francuski. Jeśli Twój mały geek chce uczyć się języków dla komputerów zamiast ludzi, ScratchJr i Kod Kano uczyć podstawowych zasad informatyki i programowania. Te aplikacje dają dzieciom narzędzia do tworzenia własnych gier lub historii w formacie łatwym do zrozumienia dla każdego.

Kod Kano

Aplikacje do zabawy i kreatywności

Nie można nie doceniać kreatywności, rozwiązywania problemów i umiejętności współpracy społecznej, które rozwijają gry wideo u dzieci i dorosłych. Minecraft od lat jest najpopularniejszą płatną grą na iPada i nie bez powodu. Swoboda tworzenia, budowania i tworzenia przygód pozwala dzieciom ożywić wyobraźnię.

Toca Boca to seria nagradzanych gier edukacyjno-rozrywkowych z aplikacjami ukierunkowanymi na kreatywność, projektowanie, inżynierię, naukę i nie tylko. Sago Mini to oparta na subskrypcji kolekcja gier dla przedszkolaków, które wciąż uczą się podstaw życia, języka i interaktywności. Mysz ABC to zbiór tysięcy angażujących zajęć o podobnej cenie, obejmujących większość przedmiotów szkolnych.

Aplikacje Toca Boca

Aplikacje do oglądania

Podczas gdy technologia wstrzykiwania Moany bezpośrednio do dziecka jest wciąż w fazie rozwoju, iPad oferuje wiele aplikacji dla dzieci, dzięki którym mogą oglądać swoje ulubione programy bez natrętnych reklam i nieodpowiednich treści. Disney + i Netflix to najpopularniejsze płatne subskrypcje, chociaż w przypadku tych ostatnich zdecydowanie zalecamy kontrolę rodzicielską. PBS Kids Video, PlayKids, DisneyNOW, BrainPop, i Smithsonian Channel to jedne z najlepszych z wielu aplikacji zawierających treści edukacyjne lub w inny sposób przyjazne dzieciom, które można oglądać bezpłatnie na iPadzie.

Aplikacje do relaksu

Nadmierne używanie ekranu może prowadzić do niepokoju i problemów ze zdrowiem psychicznym u wszystkich, a zwłaszcza u dzieci. Pomóż swoim dzieciom regulować czas przed ekranem i korzystaj z niektórych aplikacji uważnych stworzonych dla dzieci Stop, Breathe & Think Kids, lub Moshi Twilight Sleep Stories. Większość aplikacji do uważności lub medytacji ma na początku charakter przyjazny dla dzieci, więc skonfiguruj je w Spokojna, Przestrzeń nad głowąlub podobne aplikacje mogą pomóc im poradzić sobie ze wszystkimi próbami i udrękami młodości.

Oddychaj dzieci

Dzieci często uwielbiają znajdować własne sposoby na zajęcie się tabletami. Te aplikacje mogą pomóc Ci uczynić ekran zdrowszym i przyjemniejszym miejscem dla Ciebie i Twoich dzieci.

x