9 najlepszych aplikacji szpiegowskich na Androida i iPhone’a

Użytkownicy mogą natychmiast uzyskać dostęp do czyjegoś komputera lub urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji i narzędzi szpiegowskich. Oprogramowanie umożliwiające zdalne przeszukiwanie czyichś wiadomości i historii połączeń to aplikacja szpiegowska.

Zostały one wykonane w celu zebrania wymaganych informacji o systemie, aby uzyskać przewagę. Tak więc, korzystając z aplikacji szpiegowskich, możesz szybko uzyskać dostęp do czyjegoś telefonu bez konieczności wprowadzania hasła.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego takie aplikacje szpiegowskie stały się konieczne? Czy wiesz, jaki jest cel takich aplikacji? Dowiedzmy się.

Cel aplikacji szpiegowskich

Aplikacje szpiegowskie sprawdzają pliki systemu operacyjnego i zainstalowane programy. Te aplikacje pozostają ukryte i nierozpoznawalne. Ponadto oprogramowanie to monitoruje aktywność w Internecie, współrzędne WhatsApp, Facebook, Snapchat i GPS i może bezproblemowo włamywać się do danych innej osoby lub organizacji.

Krótko mówiąc, jeśli ktoś zainstaluje aplikację szpiegującą w twoim systemie, może całkowicie cię szpiegować z dowolnego miejsca. Musisz więc uważać również na swoje urządzenia.

Obecnie istnieje wiele opcji aplikacji szpiegowskich. Będzie więc mnóstwo aplikacji do wyboru. Przyjrzyjmy się teraz niektórym opcjom aplikacji szpiegowskich, których można użyć, gdy zajdzie taka potrzeba.

uMobix

Z uMobix masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zagwarantować, że Twoje dzieci mogą bezpiecznie i beztrosko korzystać z Internetu. Możesz czerpać korzyści z uMobix tyle, ile masz na uwadze najlepiej pojęty interes swoich dzieci, ponieważ jest on przeznaczony do użytku zgodnego z prawem. Aby pomóc Ci w takich okolicznościach, uMobix zapewnia użytkownikom opcje śledzenia połączeń i SMS-ów.

Dowiedzenie się, z kim Twoje dzieci spędzają najwięcej czasu i jakie treści śledzą w różnych aplikacjach mediów społecznościowych, to jedna z najbardziej akceptowalnych metod poznania życia, jakie prowadzą poza domem.

Aby zwiększyć możliwość śledzenia telefonu ukochanej osoby, uMobix oferuje funkcję keyloggera. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, co mówią, wyszukują i wysyłają Twoje dzieci online za pomocą keyloggera.

Ponadto będziesz w stanie odkryć wszystkie konta, które utworzyli bez Twojej zgody. Każde usunięte połączenie, połączenie lub tekst będzie widoczne wraz ze zmienionymi nazwami kontaktów. Deska rozdzielcza doskonale nadaje się do szybkiego przeglądu docelowego urządzenia.

mSpy

mSpy to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich, która pozwala chronić dzieci w Internecie za pomocą różnych narzędzi i możliwości. Jest to wydajna aplikacja z kilkoma opcjami.

Możesz wybrać domyślne zachowanie telefonu docelowego z panelu sterowania. Aplikacja będzie wtedy używać ustawień domyślnych, dopóki nie zastosujesz pewnych modyfikacji. Korzystając z tej aplikacji, możesz także nagrywać ich ekran i wyświetlać zdjęcia i filmy na ich telefonie.

Posiada również funkcję monitorowania witryn internetowych, która pomaga w przeglądaniu witryn internetowych i stron dodanych do zakładek przez monitorowane urządzenie. Ponadto aplikacja może powiadamiać Cię, gdy pojawi się zapytanie przeglądarki dotyczące określonego zestawu terminów. Możesz także oglądać przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail i SMS-y.

Korzystając z funkcji Geofencing, możesz tworzyć strefy zastrzeżone dla docelowego telefonu komórkowego. Nie ma ograniczeń co do liczby stref, które możesz utworzyć. System automatycznie będzie śledził czas trwania i częstotliwość każdej wizyty w strefie.

Poduszkowiec

Możesz korzystać z różnych funkcji za pomocą aplikacji szpiegowskiej Hoverwatch. Gdy użytkownik odblokuje tablet lub telefon, śledzenie kamery umożliwia zrobienie zdjęcia za pomocą przedniego aparatu odpowiedniego urządzenia. Jest to jedna z najpopularniejszych funkcji tej aplikacji, wraz z wykonywaniem okresowych zrzutów ekranu.

Nawet jeśli Twoje dzieci wiedzą, jak działają ich urządzenia, funkcja niewidzialności urządzenia śledzącego telefon komórkowy pozwala na całkowite ukrycie go przed użytkownikiem. Umożliwia także śledzenie karty SIM urządzenia docelowego i wyświetlenie ostrzeżenia, jeśli użytkownik urządzenia docelowego spróbuje zmienić swoją kartę SIM.

Ma możliwość jednoczesnego śledzenia 5 urządzeń. Może również śledzić działania kalendarza i listy rzeczy do zrobienia. Robienie notatek w kalendarzu staje się nawykiem, a program śledzący może wyświetlić te dane.

 • Działa na:

 • iOS

 • Android

 • Okna

Snoopza

Snoopza ma najnowocześniejszą funkcję trybu ukrycia, która pozwoli mu uniknąć wykrycia. Możesz śledzić wszystkie strony, które odwiedzasz, a także pobierane przez nich materiały, korzystając z opcji śledzenia historii przeglądania Internetu.

Funkcja geolokalizacji Snoopza pozwoli Ci określić dokładną lokalizację urządzenia docelowego. Jest to jedna z najbardziej dostępnych aplikacji szpiegowskich z najlepszymi funkcjami. Korzystając z tej aplikacji, użytkownicy mogą śledzić wydarzenia celu w niektórych aplikacjach społecznościowych, takich jak Viber, Whatsapp, Facebook i Snapchat.

Tracker zdalnie wykonuje zdjęcie lub zrzut ekranu, gdy dana osoba odblokuje wyświetlacz swojego telefonu lub tabletu. Ta aplikacja działa nawet wtedy, gdy dana osoba zmieni kartę SIM. Ta aplikacja zapewnia obsługę klienta 24/7, dzięki czemu możesz skorzystać z ich pomocy w dowolnym momencie.

eyeZy

Łatwo jest dowiedzieć się, co dzieci publikują w mediach społecznościowych dzięki funkcji EyeZy Social Spotlight. Narzędzie do nadzoru łączy wszystkie rozmowy w mediach społecznościowych w jedną, potężną funkcję, umożliwiającą przeglądanie ich rozmów, w tym wszelkich usuniętych wiadomości na Facebooku, WhatsApp i innych podobnych aplikacjach.

Dzięki magicznej funkcji eyeZy rodzice mogą zostać powiadomieni, gdy ich dziecko wejdzie lub opuści z góry określoną strefę lub użyje określonego słowa podczas czatu lub wyszukiwania w Internecie.

eyeZy działa w trybie stealth. Dzięki temu rodzice mogą korzystać z aplikacji bez obaw, że ich dzieci zorientują się w monitorowaniu.

Dzięki narzędziu Web Magnifier możesz łatwo przeglądać ich historię wyszukiwania, dowiedzieć się, które witryny zostały dodane do zakładek oraz dowiedzieć się więcej o ich hobby i preferencjach przeglądania. Dodatkowo, dzięki narzędziu do rejestrowania klawiszy, dodatkowo zapewnia się, że rozmowy, które prowadzą Twoje dzieci, są z natury bezpieczne. Jest bezproblemowy w użyciu i ma do dyspozycji wiele funkcji.

Spylix

Spylix może zostać zainstalowany na urządzeniu docelowym w mniej niż 10 minut. Jest to jedna z najlepszych aplikacji szpiegowskich na urządzenia z systemem Android i iPhone, ponieważ obsługuje ponad 40 różnych rodzajów danych.

Możesz zdalnie śledzić gadżety Androida i iPhone’a z dowolnego miejsca za pomocą Spylix. Możesz także uzyskać dostęp do wiadomości i innych informacji z urządzenia, które chcesz oglądać.

Jedną z godnych uwagi funkcji śledzenia wiadomości jest możliwość przeglądania usuniętych tekstów na docelowym urządzeniu z Androidem lub iPhonem. Możesz przeglądać te informacje w zaciszu własnego domu.

Ponadto przechowuje zakładki na plikach multimedialnych, które docelowy smartfon z systemem Android wysyła lub pobiera za pośrednictwem innych aplikacji do udostępniania. To oprogramowanie może tworzyć bloki dla aplikacji, stron internetowych lub Wi-Fi.

Zostaniesz powiadomiony o tej funkcji, gdy monitorowane urządzenie przekroczy ustalone granice. Ta aplikacja jest jedną z najbardziej wydajnych aplikacji z doskonałą kontrolą rodzicielską.

XNSPY

Najprostszą i najłatwiejszą aplikacją mobilną do monitorowania smartfonów i tabletów jest XNSPY. Umożliwia zdalne sprawdzanie wszystkich zapisów połączeń i list kontaktów w wyrafinowany sposób.

Monitorując ich SMS-y, iMessage i inne popularne aplikacje społecznościowe, możesz mieć oko na to, co robią członkowie Twojej rodziny i pracownicy na odległość.

Możesz użyć XNSPY, aby mieć oko na gadżet roboczy, który otrzymał Twój pracownik. XNSPY ma wiele funkcji, które mogą pomóc Twojej firmie, od zapewnienia, że ​​zawsze będą produktywni, po szybkie uzyskiwanie kluczowych kontaktów biznesowych.

Jedną z najważniejszych cech XNSPY jest to, że niektóre jego funkcje mogą być używane bez dostępu do roota. Jedyną funkcją, w której potrzebne jest rootowanie, jest funkcja monitorowania Instant Messenger dla aplikacji takich jak Whatsapp i innych podobnych platform mediów społecznościowych.

Możesz aktywnie gromadzić dane na urządzeniu docelowym, korzystając z funkcji nagrywania XNSPY, które obejmują nagrywanie ekranu, keylogger i nagrywanie rozmów.

Mobilny Szpieg

Z pomocą MobileSpy, najnowocześniejszego hybrydowego narzędzia do monitorowania smartfonów, możesz mieć oko na swoje dzieci lub członków personelu z daleka. Bez dotykania ich telefonu, możesz przejąć nad nim kontrolę.

Śledź każdy aspekt nadawcy i odbiorcy wiadomości e-mail wysłanej za pomocą konta Gmail. Na pulpicie nawigacyjnym online każdy nowy wpis w książce telefonicznej jest zdalnie widoczny. MobileSpy potajemnie rejestruje wszystkie naciśnięcia klawiszy, które były ostatnio lub regularnie używane.

Aby zapobiec utracie danych mobilnych/komórkowych i wyczerpaniu baterii, możesz zdecydować się na pobieranie aktualizacji tylko wtedy, gdy zamierzony telefon komórkowy jest połączony z Wi-Fi.

Szpieguj aplikacje multimedialne oparte na filmach i zdjęciach. Cały obszar galerii można oglądać zdalnie. Nawet komunikaty wysyłane do docelowego telefonu komórkowego można usunąć bez śladu. W ramach jednej subskrypcji można monitorować trzy urządzenia, a 24-godzinna pomoc techniczna na czacie online jest dostępna we wszystkim.

FlexiSPY

FlexiSPY należy do aplikacji z największą liczbą dostępnych funkcji. Za pomocą tej aplikacji możesz oglądać i nagrywać połączenia, wyświetlać wiadomości SMS i wiadomości w mediach społecznościowych, śledzić czyjąś lokalizację, a nawet robić zdjęcia i filmy. Wszystko to bez zauważenia przez właściciela telefonu, iPada czy komputera.

Jedną z najczęściej używanych funkcji aplikacji FlexiSPY jest śledzenie połączeń. Możesz również dołączyć do aktywnego połączenia. Dzięki możliwości nagrywania rozmów możesz go używać do przechwytywania rozmów z telefonu docelowego. Może to zapobiec licznym nieporozumieniom i lukom komunikacyjnym w Twojej firmie.

Możesz użyć aplikacji, aby otrzymać alert za każdym razem, gdy nastąpi określona akcja. Ta funkcja jest fantastyczna, jeśli chcesz być informowany o niewłaściwym zachowaniu, ale nie chcesz stale monitorować telefonu lub komputera.

Ponieważ fizyczny dostęp do żądanego urządzenia jest potrzebny tylko raz, aby je zainstalować, oprogramowanie FlexiSPY jest bardzo wygodne. Po tym wszystkim można zarządzać zdalnie.

Tak więc chodziło o jedne z najlepszych aplikacji szpiegowskich na urządzenia z Androidem i iPhone’em. Teraz przejrzyjmy kilka powodów, które mogą pomóc Ci zrozumieć potrzebę aplikacji szpiegowskich.

 • Działa na:

 • iOS

 • Android

 • Okna

Potrzebujesz aplikacji szpiegowskich

Wiele osób skorzystało na korzystaniu z aplikacji szpiegowskich w życiu osobistym i biznesowym. Mogą zapewnić korzystne korzyści, takie jak te wymienione poniżej.

Monitorowanie rodzicielskie

Zapracowani rodzice mogą używać aplikacji szpiegowskich do monitorowania swoich dzieci podczas pracy. Te aplikacje mogą monitorować miejsce pobytu Twojego dziecka i chronić je przed nadużyciami online, depresją i nękaniem.

Możesz sprawdzić strony, które często odwiedzają, oraz gry, w które często grają. Tak więc, obserwując te elementy, rodzice mogą określić, co wpływa na zachowanie ich dzieci i odpowiednio dostosować swój styl wychowawczy.

Poprawia wydajność organizacyjną

Aplikacje szpiegowskie mogą być również bardzo skuteczne w środowisku komercyjnym. Możesz obserwować, ile czasu Twoi pracownicy spędzają w Internecie i w mediach społecznościowych, a także blokować potencjalnie szkodliwe strony internetowe.

Dodatkowo możesz monitorować wydatki i plany podróży pracowników za pomocą śledzenia GPS, aby upewnić się, że nie nadużywają zasobów firmy. W związku z tym aplikacje te mogą zwiększyć produktywność pracowników, zwiększyć wydajność miejsca pracy, zmniejszyć marnotrawstwo czasu i przyspieszyć rozwój organizacji.

Śledź zgubione lub skradzione urządzenia

Twoja prywatność jest zagrożona, gdy którykolwiek z Twoich gadżetów zostanie zgubiony lub skradziony. Twoje urządzenie może zawierać prywatne informacje i poufne dane, do których nieznajomy może łatwo uzyskać dostęp. Jednak korzystając z technologii GPS i opartych na lokalizacji, możesz śledzić swoje urządzenia za pomocą aplikacji szpiegowskich.

Upewnij się, że starsi w rodzinie są bezpieczni

Mogą również monitorować bezpieczeństwo i bezpieczeństwo starszych rodziców. Jeśli twoi rodzice przebywają w zakładzie opiekuńczym lub mieszkają samotnie, możesz regularnie ich sprawdzać i wezwać pomoc, jeśli zauważysz coś niezwykłego w jakimkolwiek momencie.

Funkcje aplikacji szpiegowskich

Aplikacje szpiegowskie mają kilka godnych uwagi funkcji, które przyniosły korzyści życiu ludzi. Tak więc, jeśli myślisz o użyciu jednego, te funkcje mogą ułatwić Ci podjęcie decyzji.

 • Możesz uzyskać z niego szczegółowe informacje o działaniach online i wiadomościach. Są to najważniejsze cechy, których należy szukać w oprogramowaniu do szpiegowania telefonów komórkowych, ponieważ za pośrednictwem tych czatów możesz odkryć prawdziwą naturę problemu.
 • Może działać w tle bez zakłócania działania innych aplikacji.
 • Możesz znaleźć żądane urządzenie w dowolnym momencie, a lokalizację telefonu docelowego można śledzić za pomocą tych aplikacji. Jest to niezbędna funkcja mobilnego oprogramowania szpiegującego, ponieważ zawsze chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się Twoje dzieci, a nawet pracownicy.
 • Wspomagana jest kontrola rodzicielska. Dzięki temu możesz stale monitorować swoje dzieci i odnotowywać ich aktywność.

Jeszcze bardziej wyrafinowane funkcje, takie jak alerty o określonych działaniach urządzenia, śledzenie słów kluczowych, a nawet nasłuchiwanie otoczenia, można znaleźć w niektórych najlepiej ukrytych aplikacjach szpiegowskich.

Wniosek

Korzystanie z aplikacji szpiegowskich w dzisiejszym świecie nie jest ograniczone. Mogą być używane do wykonywania różnych operacji i z różnych powodów. Niektóre z najlepszych powodów korzystania z aplikacji szpiegowskich to: bezpieczeństwo dzieci, ograniczanie nękania i wykorzystywania seksualnego w Internecie, alerty o oszustwach i zastraszanie.

Aplikacje szpiegowskie poprawiają się codziennie i stały się optymalne dla rodziców do korzystania z ich dzieci ze względu na ich bezpieczeństwo. Ponadto rośnie liczba cyberprzestępczości i złośliwego oprogramowania. Dlatego wielu pracodawców rozważa korzystanie z aplikacji szpiegowskich w celu ochrony przed kradzieżą danych i poufnymi dokumentami.

Ponieważ nasze życie jest zmieszane z erą cyfrową, korzystanie z tych aplikacji stanie się popularne dopiero z czasem. Powyższe aplikacje zapewniają doskonałą ochronę i bezpieczeństwo i należą do najlepszych aplikacji szpiegowskich do rozważenia.

x